Freeport zkušenost

0
před 5 týdny Melisa

Ahoj lidičky. Prosím o vaše zkušenosti s Freeportem. Dost slýchávám, že se tam vyplatí zajet na větší nákupy, že tam je značkové oblečení levnější, než jinde. Byli jste tam někdo také?

0
před 5 týdny Simča

Meliso ano to je pravda. Jezdíme tam tak 3x do roka a pokaždé dobře nakoupíme :-)

0
před 5 týdny Helenka

taky tam hodně často jezdíme, jsme z Brna a máme to ,,kousek,, takže taky tak 3-4x ročně a vždycky se vracíme s plnými taškami :)  zrovna tam mají slevy, takže lidi neváhejte :)

0
před 5 týdny Simča

dívám se, že mají otevřeno i 1.května, takže hurá nakupovat http://www.freeport.cz/1-kvetna-2018-otevreno-bez-omezeni

0
před 4 týdny Samanta

Ahoj, také jezdíme do Freeportu. Určitě se to vyplatí, i sledovat ty jejich stránky a jet tam na nějakou akci třeba, nebo na slevy tvých oblíbených obchodů.

0
před 4 týdny Jára

Já jsem tam ještě nebyl, ale ted se tam chystám, mají v Pumě akci na druhý kus oblečení 50 %. Potřebuju nějaké sportovní věci. Tak tam asi zajedu, aspon se přesvědčím, jaké to tam je.

0
před 5 dny Pavel

Jj Járo, tam mají furt nějaké akce v tom Freeportu. Pokaždé, když jsem tam byl jsem koupil co jsem potřeboval i nepotřeboval v akci ;) Ceny tam maji fakt supr.

0
před 3 dny Jára

Tak jem tam byl min týden v tom Freeportu a musím říct, že to tam je fakt dobré.. S těma cenama to je pravda. Je tam levněji. A akci tam bylo mraky. Nikdy jsem si nekoupil tolik věcí najednou :-D

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 10


Přidat příspěvek