Fitness oblečení

0
před 11 měsíci Mirka

Ahoj, kde koupím kvalitní fitness oblečení? díky za rady

0
před 10 měsíci Lenka

Záleží jako chcete, já jsem si v poslední době hodně zvykla na legíny a tílko, a mikču, když je zima, chodím tak do posilovny i běhat

0
Obrázek uživatele Tira
před 10 měsíci Tira

Co třeba v Lídlu?:-) Vážně, občas se tam dá natrefit na pěkné kousky.

0
před 10 měsíci Monika

Hele já jsem si hodně oblečení nakoupila tady https://www.fitness4u.cz/, máme pobočku v Uherském Hradišti, ale dá se objednat i online, mají tam moc pěkné legíny a trička :-)

0
před 10 měsíci Šárka

Ahoj holky, já mám hodně cvičebního oblečení z tchiba a h&m, tam mají v celku dobré ceny a oblečení je docela kvalitní... pak klasické obchody se značkovým sportovním oblečením, V poslední době taky urbanstore. ZAtím se mi nestalo, že by měl někdo něco stejnýho na lekci jako já (což u hader z lidlu hrozí). Ale je fakt, že i tam se občas dá něco koupit. A prosím teď dotaz - začínám teď studovat na mendelu v Brně, kam byste mi doporučili chodit cvičit?? Brno moc neznám, není tu někdo, kdo by mi poradil??

0
před 10 měsíci Lenička

Fitness4u máme i u nás ve Zlíně, byla jsem tam už několikrát nakupovat spalovače tuků a bio produkty :-)

0
před 7 měsíci Dita56

Ahojky, máte tu s tím sportovním oblečením z Lidlu někdo zkušenost? Zrovna jsem si projížděla Lidl leták na příští týden a mají tam hned několik kousků, co by se mi hodily, a ještě k tomu za dobrou cenu, tak jsem si říkala, že se raději optám na zkušenosti.. konkrétně jsem to našla tady - https://www.letakomat.cz/lidl/kompletni-letak-xxl-tyden-od-utery-02-01-2018/ :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 5


Přidat příspěvek