Festival Evolution - Kdo jedete?

0
Obrázek uživatele Peta
před 6 lety Peta

Jen by mě zajímalo, kdo z vás se chystá navštívit festival Evolution... Co máte vyhlídnutého a jaké přednášky si myslíte, že by stály za to?

0
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

Péťo, jedeme s ještě pár přáteli, konkr. v sobotu, určitě bych nerada vynechala Zdravoupotravinu.cz a určitě obhlídnout co nejvíc půjde, vždycky se těším i na různé ochutnávky věcí, které bych jinak neochutnala či nekoupila :)

0
Obrázek uživatele Peta
před 6 lety Peta

Taky se chystáme na sobotu :) Má tam být i snad přednáška od OS Zdravá potravina a také mě zajímá přednáška od paní Strunecké... Ale jinak tam jedu poprvé, tak je hezké zjistit, že tam budou ochutnávky :)

0
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

Péťo, já byla zatím jen jednou a tenkrát tam dávali ochutnat (dle stánku a nabídky), ale těším se také na ty přednášky, myslím, že bude celý den na co se dívat a poslouchat:)

0
Obrázek uživatele Peta
před 6 lety Peta

Už se tam těšim, minulý víkend jsme měli v Liberci něco podobného, ale asi tak stokrát menší... Bylo to fajn, jen mě tam vytočil jeden prodejce, co neměl na výrobku etiketu v češtině a tvrdil, že je to přírodní produkt. Tak jsem si přečetla složení v angličtině, tak jsem narazila na sorbát draselný... Tak mu říkám, že to asi není zrovna přírodní a on na to, že prej se minulej tejden dozvěděl, že sorbát draselný se dělá z borůvek... :D
Jinak mě tam ještě zajímá ta přednáška Tradiční medicína Inků v prevenci a léčbě onkologických onemocnění a potom Placebo, nocebo a homeopatický lék... Vidim to, že se domů vrátíme hodně pozdě... :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 - 8


Přidat příspěvek