Erotické pomůcky

0
před 2 roky Lucie

Jaké erotické pomůcky máte s partnerem vyzkoušené? co koupit pro zpestření vztahu?

0
před 2 roky Martina

Já jsem koupila vibrační kroužek a návlek na penis partnera, a také nějaké to prádélko už jsem několikrát objednávala.

0
před 2 roky Lucie

A kde jste to kupovala? já mám totiž strach, něco takového objednat domů, abych každý viděl, co v tom je, nebo odkud zásilka jde...

0
před 2 roky Martina

To právě vůbec nemějte strach, já jsem si už několikrát objednávala od https://e-kondomy.cz/, zásilka je zabalená jako normální balík, opravdu diskrétně, vůbec není poznat, že je to zásilka ze sex shopu, takže nemusíte mít strach.

0
před 2 roky Lucie

A když už se tu o tom bavíme, tak mohla bych poprosit o doporučení nějaké hračky nejlépe pro oba ? :)

0
před 10 měsíci alzbeta.66

Ahoj taky jsem na e-kondomy už objednávala a je to opravdu diskrétně zabaleno  , takže rozhodně nikdo nepozná odkud zásilka jde ;)

0
0
před 10 měsíci Radka

Holky, jakou stranku mi doporučíte? S kterou mate dobrou zkusenost. Chtela bych si udelat s pritelem hezke chvile a koupit nejake eroticke pomucky.

0
před 9 měsíci Katerina

Já slyšela od kamaradky že si koupila s přítelem erotické doplnky a pomůcky na tech strankach e-kondomy.cz. Byla prý moc spokojena,tak sem se na ty stranky dívala a maji opravdu výběr. Tak možná taky něco objednam.

0
před 9 měsíci Wendy

My kdysi s přítelem dostali erotickou hru Sladké hříčky jako darek. Ale při stěhovaní sme ji ztratili. Myslite že na těch strankach je maji? Nemůžeme to nikde sehnat.

0
před 9 měsíci Radka

A o čem ta hra je? Sem ani nevědela že prodavaji nějaky eroticky hry.Je to dobrý? To chce se podívat na internetu, zda to ještě prodavaji.

0
před 9 měsíci Wendy

Tak ji mám už objednanou :) Mají ji na e-kondomech. A mají ji tam za super cenu. Je to eroticka hra plná vzrušení pro 2

0
před 2 týdny Terka

Ahoj. Měla bych takový dotaz, třeba mi někdo pomůže. :-) Nezkoušela jste některá náhodou takové to yoni vajíčko? Mám na mysli něco jako mají třeba tady: https://www.magieprirody.cz/yoni-vajicko/ Nedávno jsem se o tom dočetla, a musím říct, že to zní celkem zajímavě. :-)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 - 1


Přidat příspěvek