Eco clean - čistící přípravky

0
před 2 roky Kamila

Nemá je už někdo vyzkoušené ? Dívala jsem se na složení a jde o přírodní přípravky. Myslíte že  budou stejně účinné jako ty co obsahují chemii ? Mám strach aby za to nevyletěly peníze pryč a nic to nevyčistilo.

0
před 2 roky Simča

Já používám jenom tyto čistící přípravky, protože domestos, savo a další mi dělaly hrozně zle na ekzém takže mě kožařka odkázala tady na ty přípravky a naštěstí se mi povedlo je prosadit i v práci. Akorát v drogérce si myslím, že se vůbec tahle značka neprodává a dělám si zásoby z alpíka.

0
před 2 roky Hanka

Jsou i jiné značky které dělají eko čistící přípravky ? Jak je na tom třeba čistič na trouby .. jde to s ním nebo je na to slabý ?

0
před 2 roky Simča

Rozhodně je víc značek, můžu ti tady nechat odkaz na obchod odkud si je objednávám, většinou se mi podaří je objednat když na ně mají nějakou dobrou akci www.alpik.cz

0
před 2 roky Hanka

Jakou přesně používáš jestli se můžu zeptat ?

0
před 2 roky Soňka

Používáte tady u těch přípravkl i rukavice nebo není potřeba ?

0
před 2 roky Simča

Tady u těch eko nepoužívám rukavice i když  by se asi mělo, ale vůbec nevysušují pokožku jak ty klasické prostředky, takže nevidím důvod

0
před 2 roky Karla

Ahoj holky, já vím, že při úklidu je lepší ty rukavice mít. Já jsem měla vždycky vysušený a popraskaný ruce po každým úklidu, že už mi pak dělalo problém i umytí nádobí. Ale já teď používám univerzální a šetrný čistič od Alpika https://www.alpik.cz/klar-univerzalni-cistic-do-domacnosti-bez-vune-500-ml/ a s tím jsem teda moc spokojená. Žádné problémy nemám a navíc je fakt účinný čistič.

0
před 2 roky JitkaKa

Jo? No, tak to by bylo skvělý. Já se kvůli tomu úklidu docela vyhýbám, nebo ty přípravky použiju jen, když je to nezbytně nutné... Tak tohle ovšem zkusím. Koukala jsem se na to a an ta cena není nijak závratná :)

0
před 2 roky Karla

To není a oproti takoovým dorgériím nebo obchoďákům mají z těch eco přípravků fakt hodně na výběr.

0
před 5 měsíci Simona

Ahoj, co se týká přípravků, tak do drogerku už se ani neobtežuju chodit. Zvykla jsem si na eko přípravky, ktereé kupuju na www.alpik.cz. s těma jsem spokojená moc. Doporučuju

0
před 5 měsíci Kajka

Eko přípravky? A jsou účinné?

0
před 5 měsíci Grace

Tomu bych aji věřila :) Ale, je třeba používat rukavice?

0
před 4 měsíci Simona

Já je teda nepoužívám, protože to žádnou žiravinu neobsahuje takže si myslím, že to není ani potřeba.

0
před 4 měsíci Natka

Já rukavice používám, ale né kvůli tomu, že by byl přípravek agresivní, ale protože mám hodně suchou pokožku a voda prostě vysušuje.

0
před 4 měsíci Marika

Taky mám právě ekzém a používám rukavice jenom kvůli tomu a to je taky ten hlavní důvod, proč jsem přešla i na něco šetrnějšího, protože ty klasické přípravky mě hrozně dráždily.

0
před 3 měsíci Lenka

Jaké máte konkrétně vyzkoušené ? Zajímalo by mě jestli po nich prádlo hezky voní nebo ta parfemace není až zas tak silná ?

0
před 3 měsíci Marika

Co se týče pracího prášku, tak já Leni používám tady tento https://www.alpik.cz/praci-prasek-feel-eco-2-4kg/ a od stejné značky potom i aviváž :)

0
před 3 měsíci Natka

no já mám ráda takové sladší výraznější a u mě to vyhrála vanilka s gardénií https://www.alpik.cz/avivaz-gardenie-a-vanilka-ecover-750-ml/

0
před 3 měsíci Denča

Baby když se tu rozebírá alpík tak jak jsou na tom ty jejich pohlcovače pachu ? Přemýšlím jestli pořídit buď tohle nebo voňku.

0
před 3 měsíci Natka

Máme ten jejich pohlcovač v práci a je super. Mají moc příjemné vůně :)

0
před 3 měsíci Denča

Jak dlouho ten pohlcovač vydrží ?

0
před 3 měsíci Renata

Taky se zeptám na ten pohlcovač jestli třeba nemůže dělat zle zvířatům ? Máme doma hlodavce a bojím se aby jim to neudělalo nějak zle, protože mají přece jenom citlivější ten čich.

0
před 2 měsíci Natka

Tady ty pohlcovače prošly testy, mají to tam i napsané tak se mrkni. Taky máme zvířata a hlavně děti, takže jsem si to zjíšťovala https://www.alpik.cz/likvidator-pachu/

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 - 2


Přidat příspěvek