E-liquidy recenze

0
před 4 měsíci Richard

Zdravím. Jaké značky e-liquidů kouříte ? Chtěl bych něco na doporučení mám jednu značku kterou točím pořád dokola a příchutě mě už moc nebaví tak by mě zajímaly vaše zkušenosti. Chtěl bych něco cenově přijatelného, představuji si tak za jednu lahvičku 10ml kolem 70-90 korun. Předem dík.

0
před 4 měsíci Martin

dejte si pozor na to, ze kazda ta cigareta ma svoji specifickou znacku liquidy a aby se vam tim ta vase neposkodila, ja jsem si takhle tu svoji jednou oddelal uplne...

0
před 4 měsíci Zdenyys

Souhlas s Martinem. Ale za sebe můžu doporučit asi od vapour2 liquidy. Teď mám třeba mentol nebo peprmint 0 a dávám si tam jen pár kapek víc nikotinového s příchutí charry třeba nebo grapu a jsou hodně aromatický. Zkoušel jsem už nespočet značek a u téhle jsem se teď zasekl.

0
před 4 měsíci Richard

Jo to vím, že na tohle musím dát bacha, ale čtu si složení těch liquidů. Ty od vapour mají spíš tekutou konzistenci nebo hustější? Koukal jsem na ty balíčky kde jich mají víc za jednu cenu, já klasicky kupuju po 3 nebo 5 ale po 12 jsem nikde ještě neviděl, nebaví mě to furt doobjednávat.

0
před 3 měsíci Zdenyys

Hele většina je spíš na tekutější bázi, mě to i víc vyhovuje nemám rád ty hutný, dělá mi to pak i strašně velkou páru což je mi nepříjemný. Tyhle dost protáhnou třebas mentolový hlavně a nemáš pak doma mlhu.

0
před 3 měsíci Richard

Taky mám raději ty tekutější právě no. Tak díky za doporučení. Objednal jsem si těch 12 tak uvidím jaký budou a jak dlouho mi vydrží.

0
před 4 týdny maartymar.ty

Zdravim, chtěl bych se zeptat co preferujete. Máte radši normální elektronickou cigaretu, nebo i ty vaporizéry. To se teď docela rozmohlo mi přijde. Dejte nějakej tip!! 

0
před 3 týdny Vojta

Vapování jede to je fakt :D Jinak když máte dobrý stroj tak je fajn oboje. Já třeba kouřím vaporizér od vapour2 seriers 7 kde si můžeš dát jak liquid tak tabák má to normálně výměnné hlavice a vyhovuje mi to.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 12


Přidat příspěvek