Dunavox ano x ne?

0
před 2 roky Ivana

Dobrý den, potřebuji poradit... Chlap chce k narozeninám domácí vinotéku. Jenže já jaksi vůbec nevím, jak a podle čeho něco takového vybrat... Na co se při výběru zaměřit?

0
0
před 2 roky Majda

Tak za prvé - pokud vinotéku, tak jedině Dunavox. No a za druhé - co se týče výběru, tak se obrať na odborníky. Zavolej si na kontakty tady https://www.domacivinoteky.cz/. Jsou tam profíci, fakt ti poradi :)

0
před 2 roky Lotka

Jo? Tak super… A jakou tu vinotéku sis konrétně z https://www.domacivinoteky.cz/ vybrala?

0
před 2 roky Alena

Holky, chci se vás zeptat... Proč jsou nejlepší ty Dunavox? V čem jsou lepší než ostatní značky?

0
před 2 roky Síma

No, protože ostatní značky jsou šunky :D Proto je Dunavox nejlepší.

0
před 2 roky Alena

Aha aha :D to je dobrá odpověď. A podle čeho tak soudíš? Máš nějaké srovnání ostatních značek?

0
před 2 roky Ivanka

Aleno, ano, přesně tak. Když se podíváš na srovnání značky Dunavox s ostatními značkami, tak zjistíš, že tato je prostě nejlepší. Je to držák, kvalita. Já ji mám doma, mám konkrétně tuto https://www.chladnickanavino.cz/Dunavox-DAT-12-33C-d156.htm a jsem s ní moc spokojená.

0
před 2 roky Michaela

Já jsem třeba taky nevěděla, že tato značka je nejlepší. Jako na trhu jich je prostě celá řada, ale když jsem si vinotéku vybírala já, tak jsem se právě radila s pracovníkem z chladnickanavino.cz a ten mi teda poradil, jakou vybrat, abychom byli spokojeni. A právě také vysvětlovat, jaké výhody má ten Dunavox oproti jiným značkám. Je to držák, kvalita.

0
před 7 měsíci Tamara

Hele, netrap se a prostě si nech poradit od odborníků. Zavolej na kontakt tady https://www.domacivinoteky.cz/, tam jsou skvělí odborníci, co ti moc ráda a ochotně poradí :) Já jsem to tak udělala a rozhodně nelituju :) Jako víš co, přeci jen to jsou nějaké peníze a byla by škoda, kdyby sis nevybrala to, co ti vyhovuje...

0
před 6 měsíci Kamila

Ostatní značky jsou šunky :D Dunavox nejlepší. Měla jsem možnost si to ověřit. Máme Dunavox, kamočka jinou značku a počád s ní má nějaké problémy. To my jsme spokojeni, nejmenší problém :)

0
před 5 měsíci Karolína

A jakou konkrétně tu vinotéku máš?

0
před 4 měsíci Tonicka

Ahojky, my jsme si vybrali tuto https://www.chladnickanavino.cz/Dunavox-DAT-12-33DC-d182.htm. Krásně nám stačí a vyhovuje.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 + 9


Přidat příspěvek