Dovolená s rodinou

0
před 12 měsíci Lucie

Kam jezdíte s rodinkou na dovolenou po České republice? máme dvě malé děti.

0
před 12 měsíci Kamča

S manželem máme oblíbený hotel u Máchova jezera, je to krásný hotel, jsou tam atrakce pro děti, vnitřní i venkovní bazén, a navíc k tomu všemu opravdu krásná příroda.

0
před 12 měsíci žaneta

Ahoj, také máme dvě malé děti a ze všeho nejvíc jsme si v Česku oblíbili České Švýcarsko, jehož příroda je naprosto famózní. Letos tam jedeme už po třetí a pořád je co objevovat, kdyby jsi hledala inspiraci, co přesně tam vidět, seznam tipů na výlet je tady: https://jacestovatel.cz/media/ceske-a-saske-svycarsko-tipy-na-vylety

0
před 12 měsíci Lucie

Hotel na Mácháči? kde je tam hotel prosím? a je to opravdu vhodné pro děti?

0
před 12 měsíci Kamča

Jezdíme do hotelu https://www.hotelport.cz/wellness, pro děti je to tam vhodné, mají tam dva bazény, jeden vnitřní, a druhý venkovní, velkou šachovnic pro děti, spousta možností na výlety, a skvěle vaří.

0
před 11 měsíci Jana Procházková

Kousek od Prahy se nachází nádherný areál https://www.jitrava.cz/ :) Je to zhruba hodina cesty a dostanete se úplně do jiného světa. Mají tam hotel, restauraci, pivnici, wellness, jezdecký areál,.. No prostě je toho tolik, že to ani nedokážu z hlavy vyjmenovat.

0
před 8 měsíci Alena

O tom hotelu na Mácháči jsem teda vůbec nevěděla. A to už jsem tam byla několikrát. Díky za tip. Když jsme tam byli naposledy, tak jsme se tam ubytovávali v takovém pěkném kempu - v tomto: https://www.elite-stare-splavy.cz/ Můžu doporučit, je to tam vážně hezké.

0
před 4 měsíci Fifinka

Ahoj, a co vyzkoušet lázně? My máme s manželem oblíbené tyto https://www.kralovstvizen.cz/lazenske-pobyty-se-spolecnosti-ensana-ten-pravy-luxus-pro-vase-telo-i-mysl/ . Sice bez dětí, ale určitě i s nimi by se tam dalo jet. U nás je spousta možností, kam se dá s dětmi jet. Stačí jen otevřít internet a nabídky na dovolenou nebo víkend se jen hrnou.

0
před 4 měsíci Lenka

Musím se přimluvit za to Máchovo jezero. Tam je vážně nádherně. Myslím si ale, že nic se prostě nevyrovná zahraniční dovolené. Já osobně mám třeba hrozně ráda Chorvatsko. Tam jezdíme jednou za dva roky. Už máme dokonce i ozkoušenou jednu stránku, přes kterou si tam vždy sháníme ubytování, konkrétně tuto: http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 - 5


Přidat příspěvek