Dovolená

0
před 2 roky Michal

Ahoj chystám se s rodinou na dovolenou, a letíme z Prahy, kde parkujete když letíte odtud?

0
před 2 roky Lenka

Ahoj, doporučuji parkovat na www.air-parking.cz, máme s nimi jen tu nejlepší zkušenost, jednou jsem při příjezdu nenastartovala auto, a pán za mě všechno vyřešil :-)

0
před 2 roky Dan

Tam jsem také parkoval, když jsem letěl na dovolenou, jaké velké plûs jim dávám, že mají nachystané autosedačky pro děti, takže jsem ušetřil spoustu času s předěláváním a mohl si dát ještě v klidu kávu na letišti :-)

0
před 2 roky Martin

Tam jsem parkoval služební Q7, když jsem dojel zpátky na parkoviště, tak jsem nenastartoval, jsou tam na takové případy dobře připraveni a okamžitě mě natartovali přez ráty a spokojeně jsem odjel

0
před 2 roky Honza

Nedávno jsme letěli na Omiš http://www.slunecnechorvatsko.cz/omis/ z Prahy a cestovka nám zajistila parkování přímo u letiště v ceně zájezdu, myslím, že to bylo u Fajn Parking a normálně se tam platí 500 Kč na týden.

0
před 4 měsíci Honza

Poradíte mi někdo jaký střešní box je nejlepší, jezdíme na dovolenou vždy nacvakaní v autě...

0
0
před 4 měsíci Honza

Jak dlouho trvalo než box došel? dneska jsem objednával

0
před 4 měsíci Marek

Tak to už předpokládám ho máte doma, mě to taky došlo nějak za tři dny, je to rychlé :)

0
před 5 týdny Martin

Zdravím, my se chystáme letos do Karlových Varů. Vybraly jsme si krásný hotel v Karlových Varech, který je nedaleko centra, ale zároveň v takové pěkné přírodě. Už jsme si vybrali i wellness procedury, kterých chceme využít. Zkuste mrknout, nás si získali na první pohled https://www.hotelgreenparadise.cz/wellness-hotel-karlovy-vary/.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 2


Přidat příspěvek