Dotace na kotel

0
před 2 roky Ivka

ahoj, neslyšeli jste už o programu od ministerstva životního prostředí tzv. kotlíkové dotace http://www.akoupelnyatopeni.cz/clanky/kotlikova-dotace na pořízení úspěšnějšího kotle? Lze získat až 80% finančních prostředků... Máte již někdo podané, zvládnu vyplnění žádosti sama?

0
před 2 roky Martin

Slyšeli, dotace na kotle jsou v 1. kole zastaveny, příval žádostí byl takový, že objem finančních prostředků pro toto kolo byl předčasně vyčerpán. Očekáváme však brzké otevření dalšího kola. Do té doby je dobré mít vše vyřízené a při otevření kola jen přijít na úřad s připravenou žádostí. S vyřízením kotlíkové dotace Vám rádi pomůžeme - www.dotacekotlikove.cz - na služby se vztahuje dotace.

0
před 11 měsíci Anna

....a pokud by byl problém a shánili byste peníze, tak musím pomoc s doporučením půjčky, kterou dali nám. Úrok byl nízký a vyšli nám vstříc v našich splátkách i podmínkách. Bylo to u Maxihypa. Dělají nejen hypotéky, o které je taky velký zájem. Držím palce, ať to vyjde!

0
před 10 měsíci Radka

Já už bych si v dnešní době půjčku bez doporučení raději nebrala. Člověk nikdy neví, s čím po čase vyjdou! Díky za tip!

0
před 7 měsíci Petr

Dobrý den,

Ivko, já jsem našel postup, jak podat žádost o kotlíkovou dotaci na webu www.kotlicek.cz. Našel jsem tam také, jaké kotle lze použít. 

Snad Vám to pomůžr

0
Obrázek uživatele jangrew
před 7 měsíci jangrew

Já mám kotel, ale o dotaci tedy nic nevím. Peníze by se hodily, zvláště teď, když jsem si pořídila krásná kachlová kamna

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 8


Přidat příspěvek