Domácí vinotéka

0
před 11 měsíci Tonička

Dobrý den, zakládám toto vlákno, abychom si společně vyměnili názory ohledně domácích vinoték. Já bych si ji ráda koupila, ale ještě pořád tak nějak tápu…

0
před 9 měsíci Anička0258

Dobrý den, záleží, jak velkou vinotéku byste chtěla. Na internetu jich je celá řada, tak nevidím problém, abyste si nějakou našla. Já mám šikovného muže, takže nám udělal vinotéku na míru. To je nejlepší. Rádi si dopřáváme červená vína https://www.1er.cz/katalog-vin/cervena-vina , takže jsme potřebovali něco, kde bychom měli láhve uložené.

0
před 7 měsíci Katie

Já nevím, podle mě je to investice, takže se obrátit na odborníka, určitě… Jako není to nějaká závratná částka, ale peníze to jsou. Třeba v tom shopu https://www.domacivinoteky.cz/ jsou fakt odborníci, kteří rádi a ochotně poradí.

0
před 6 měsíci Tammy

Holky, já nevím, jak jste na tom se znalostmi vinotéky, ale já teda rozhodně za každých okolností doporučuju výběr domácí vinotéky konzultovat s odborníkem. ten vám dokáže říct, co můžete od jakého kousku očekávat a pomůže vám vybrat tu správnou tak, abyste byli spokojeni.

0
před 5 měsíci Barka

Ty jo, já bych asi konzultovala i v případě, kdy bych měla přehled. Jako odborník je prostě odborník. Na jeho názory bych nedala dopustit. Sama jsem se na ně spolehla a jsem spokojená. Byla mi doporučena tato https://www.chladnickanavino.cz/Chladnicka-na-vino-Dunavox-DX-28-88KF-d31-htm a spokojenost maximální.

0
před 4 měsíci Suzzan

Holky, říkala jsem si, že bych chlapovi ještě koupila domácí vinotéku, ale nevím, kde... Ale značku znám :) Koupím Dunavox. Ale kde koupím, aby došla do vánoc?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 + 10


Přidat příspěvek