Domácí vinotéka

0
před 11 měsíci Jarka Malá

Ahoj :) Uvažuji o koupi domácí vinoteky. Zatím mám předvybránu tuto - https://www.domacivinoteky.cz/e-shop/dunavox-dx-1646k. Je tu někdo, kdo vinotéku už má? Jakou značku? A jste spokojeni? Využijete?

0
před 10 měsíci Emma

Pěkný den, musím říct, že je pravda, že zájem o vína u nás roste... Všímám si toho zejména u naši známých... I my jsme podlehli kouzlu a chuti vína a zamilovali jsme si jej. Já mám ráda červené, manžel zase bíle. I proto jsme si do nové kuchyně pořídili domácí vynotéku a koupi mohu jen doporučit. Pokud by někdo uvažoval o koupi, doporučuji navštívit shop chladnickanavino :)

0
před 10 měsíci Jirikovska

Domácí vinotéku máme a její přednosti oceňujeme každý den :) Jinak Dunavox je skvělá volba, všechny ostatní značky stojí za prd. Taky jsme kupovali na https://www.domacivinoteky.cz/. Pokud stále nevíte, jakou koupit, obraťte se na jejich odborníka, pana Louvara, ten vám poradí přesně podle vašich představ.

0
před 10 měsíci Ondřej

A podle čeho si domácí vinotéku vybrat?

0
před 9 měsíci Zdeněk

Mě by se vinotéka líbila moc… Jen přemýšlím, na co se dívat při jejím pořízení…

0
před 9 měsíci Eliška

Vinotéka je skvělým a praktickým doplňkěm do domácnosti.

0
před 9 měsíci Monica

Tak s tím musím souhlasit :) Viděla jsem ji u známých a taky si ji teda budeme kupovat, je to vlmi praktické… Máme vybranou tuto - https://www.chladnickanavino.cz/Dunavox-DAT-12-33C-d156.htm. Zkušenosti?

0
před 9 měsíci Rea

My jsme velicí milovníci vína, i když pořád přemýšlím, zda by se nám vinotéka vyplatila… Jde přeci jen o investici, tak aby se nám vrátila… Manžel si ji přeje k vánocům, tak hledám jaká by byla nejlepší…

0
před 8 měsíci Liba

Taky jsem na tom byla stejně… Ale nakonec jsme si vinotéku pořídili. Máme značku Dunavox, ta nám byla doporučena jako nejlepší. Koupili jsme si ji na domacivinoteky.cz. Taky jsem měla strach, aby se nám koupě vyplatila, ale musím říct, že jsme moc spokojeni a už si to bez ní ani nedokážu představit... :)

0
před 8 měsíci Radka

Tak ona obecně zn. Dunavox je skvělá :) Ale pokud máš nějaké dotazy, tak zavolej panu Louvarovi, to je jejich odborník na vinotéky a ten ti určitě řekne co a jak.

0
0
před 8 měsíci Ema

A ta zn. Dunavox je nejlepší? Podle čeho se to pozná?

0
před 8 měsíci Libuše

No, já to nepoznám, ale když zavoláš panu Louvarovi, tak ten ti rozdíly přesně popíše… Já z toho moudrá nebyla, ale koupila jsem na jeho radu zn. Dunavox a jsem spokojena.

0
před 8 měsíci Soňa

Jasně, my jsme to udělali taky tak. Normálně jsme zavolali panu Louvarovi, řekli jsme mu, co od vinotéky očekáváme a on nám poradil :) Není se čeho bát :)

0
před 6 měsíci Erika

Dobrý den, prosím o objasnění. Dívala jsem se na net a hledala jsem domácí vinotéku. Značek je teda spousta, ale vy tady doporučujete Dunavox. Tahle značka je nejlepší?

0
před 6 měsíci Klaudie

Ahoj všem, jaká značka té vinotéky je nejlepší? Dívala jsem se na webovky chladnicka na vino a znacek v nabidce mají hned několik...

0
před 6 měsíci Libka

Ahoj, já jsem dopředu taky přesně nevěděla, jakou mám koupit. Měla jsem nějaké tipy, ale s konečnou verzí jsem se domlouvala s pane Louvarem, který mi vybral kousek přesně podle mých přání. Kontakt je tady - https://www.chladnickanavino.cz/Kontakty-a2_0.htm

0
před 5 měsíci Rika

No, jako ani se nedivím, že sis nechala poradit. Já taky uvažuji, že bych manželovi k našemu výročí koupila chladničku, ale protože se v tom nevyznám, tak taky budu ráda za radu. Na těch stránkách domaci vinoteky mají okno pro zákaznickou podporu… Myslíš, že to mohu řešit i takto? Víš co, při psaní si vzpomenu na vše, na co se chci optat :) Telefonování mě stresuje :D

0
před 5 měsíci Edina

Jako takhle, já jsem jim volala, ale určitě fungují i tímto způsobem. Jako za mě je to velmi profesionální a seriozní firma. Oni mi fakt vždycky poradili, několikrát jsem se doptávala, až jsem měla pocit, že je tak trochu už obtěžuji :D

0
před 5 měsíci Kikus

Ahoj, já jsem o této značce taky uvažovala, jen jsem spíš váhala, nad nějakou známější :) A ty tuhle značku máš? A spokojenost?

0
před 5 měsíci Kamila

Mají no, však je to hodně dobrý shop :) Ale nejlepší je Dunavox.

0
před 4 měsíci Andrea

Dobrý den, tak jsem si prošla tuto diskuzi… Jsou zde dobré rady a určitě všem, kteří touží po domácí vinotéce doporučuji radu s odborníkem a hlavně teda zn. Dunavox.

0
před 4 měsíci Sandra

Ahoj, co se týče vinotéky, tak to mám teď čerstvou zkušenost. Kupovala jsem ji s mamkou taťkovi k vánocům. Taky jsem o tom nic nevěděly, ale obrátily jsme se na odborníky, kteří nám pomohli. Zavolej nebo napiš na kontakty, které najdeš tady - https://www.domacivinoteky.cz/ Tam jsou fakt odborníci a hlavně moc ochotní chlapi, kteří ti pradí přesně kousek pro tebe, teda pro manžela...

0
před 4 měsíci Rudka

Ahoj, i jsem si nechala poradit. Jako sama bych ji asi nevybrala, že :D a ano, mám Dunavox, tuto - https://www.chladnickanavino.cz/Dunavox-DAT-12-33C-d156.htm a jsem nadšená…

0
před 3 měsíci Martinka

Počkej a vyplatí se koupě té vinotéky? Však to stojí kolem 20 tisíc, ne?

0
před 3 měsíci Baju

Dunavox určitě a jedině, nic jiného byh nekupovala. Jinak mrkni na domaci vinoteky.cz, tam si vybereš určitě!

0
před 3 měsíci Eliška

Aha, faj, super, moc děkuji za radu. Já se mrknu a uvidím :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 + 12


Přidat příspěvek