Domácí vinotéka

0
před 3 měsíci Jarka Malá

Ahoj :) Uvažuji o koupi domácí vinoteky. Zatím mám předvybránu tuto - https://www.domacivinoteky.cz/e-shop/dunavox-dx-1646k. Je tu někdo, kdo vinotéku už má? Jakou značku? A jste spokojeni? Využijete?

0
před 3 měsíci Emma

Pěkný den, musím říct, že je pravda, že zájem o vína u nás roste... Všímám si toho zejména u naši známých... I my jsme podlehli kouzlu a chuti vína a zamilovali jsme si jej. Já mám ráda červené, manžel zase bíle. I proto jsme si do nové kuchyně pořídili domácí vynotéku a koupi mohu jen doporučit. Pokud by někdo uvažoval o koupi, doporučuji navštívit shop chladnickanavino :)

0
před 3 měsíci Jirikovska

Domácí vinotéku máme a její přednosti oceňujeme každý den :) Jinak Dunavox je skvělá volba, všechny ostatní značky stojí za prd. Taky jsme kupovali na https://www.domacivinoteky.cz/. Pokud stále nevíte, jakou koupit, obraťte se na jejich odborníka, pana Louvara, ten vám poradí přesně podle vašich představ.

0
před 3 měsíci Ondřej

A podle čeho si domácí vinotéku vybrat?

0
před 2 měsíci Zdeněk

Mě by se vinotéka líbila moc… Jen přemýšlím, na co se dívat při jejím pořízení…

0
před 2 měsíci Eliška

Vinotéka je skvělým a praktickým doplňkěm do domácnosti.

0
před 2 měsíci Monica

Tak s tím musím souhlasit :) Viděla jsem ji u známých a taky si ji teda budeme kupovat, je to vlmi praktické… Máme vybranou tuto - https://www.chladnickanavino.cz/Dunavox-DAT-12-33C-d156.htm. Zkušenosti?

0
před 2 měsíci Rea

My jsme velicí milovníci vína, i když pořád přemýšlím, zda by se nám vinotéka vyplatila… Jde přeci jen o investici, tak aby se nám vrátila… Manžel si ji přeje k vánocům, tak hledám jaká by byla nejlepší…

0
před 5 týdny Liba

Taky jsem na tom byla stejně… Ale nakonec jsme si vinotéku pořídili. Máme značku Dunavox, ta nám byla doporučena jako nejlepší. Koupili jsme si ji na domacivinoteky.cz. Taky jsem měla strach, aby se nám koupě vyplatila, ale musím říct, že jsme moc spokojeni a už si to bez ní ani nedokážu představit... :)

0
před 4 týdny Radka

Tak ona obecně zn. Dunavox je skvělá :) Ale pokud máš nějaké dotazy, tak zavolej panu Louvarovi, to je jejich odborník na vinotéky a ten ti určitě řekne co a jak.

0
0
před 4 týdny Ema

A ta zn. Dunavox je nejlepší? Podle čeho se to pozná?

0
před 6 hodinami Libuše

No, já to nepoznám, ale když zavoláš panu Louvarovi, tak ten ti rozdíly přesně popíše… Já z toho moudrá nebyla, ale koupila jsem na jeho radu zn. Dunavox a jsem spokojena.

0
před 6 hodinami Soňa

Jasně, my jsme to udělali taky tak. Normálně jsme zavolali panu Louvarovi, řekli jsme mu, co od vinotéky očekáváme a on nám poradil :) Není se čeho bát :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 7


Přidat příspěvek