Dodavatel energií

0
před 2 roky Jirka

Dobrý den, nevíte jestli neexistuje dodavatel energií, kde bych nebyl vázány smlouvou?

0
před 2 roky Daniel

Ano je takový dodavatel, já jsem u https://armexenergy.cz/ a nejsem tam vázaný smlouvou. Podívejte se na jejich stránky, kde mají napsané podmínky i telefonní číslo.

0
před 2 roky Jirka

Jakým způsobem mohu přejít k tomu dodavateli? díval jsem se na jeho stránkách, že bych mohl také velice výrazně ušetřit, tak pro platit jinde víc než musím...

0
před 2 roky Daniel

Jsou 4 způsoby, stačí zavolat na číslo 412 154 154 nebo jim nechat své číslo na jejich stránkách a oni vás kontaktují. Také se to dá vyřešit online, nebo na jedné z jejich 32 poboček.

0
před 2 roky Tom

Dobrý den, prosím poradíte mi jak vybrat nejlevnějšího dodavatele plynu a elektřiny?

0
před 2 roky Marek

Když jsem hledal výhodnějšího dodavatele plynu a elektřiny, tak jsem ho hledal přes srovnávací portál, kde máte během pár minut nabídku všech dodavatelů.

0
před 2 roky Tom

Pomocí kterého srovnávacího portálu jste tedy hledal nejlevnějšího dodavatele plynu a elektřiny? A jak to potom funguje když si přesně ně něco vyberu?

0
před 2 roky Filip

https://kalkulator.tzb-info.cz http://kalkulator.eru.cz Toto jsou jediné dva nezávislé kalkulátory, kde nemusíte zadávat nic ze svých kontaktních údajů.

0
před 2 roky Ivos

Pokud chcete opravdu super srovnávací portál, pro vyhledání dodavatele energií, tak doporučuji https://www.usetreno.cz/, nejenom že mají aktuální informace, ale navíc vám při případném přestupu připraví smlouvu k podpisu.

0
před 2 roky donaaald

Ahoj, já jsem se jednou tak naštval, že jsem výběr dodavatele energií vzal do vlastních rukou. Na internetu jsme tak poměrně dlouho projížděl nabídky všemožných dodavatelů, až jsem jednoho krásného dne narazil na https://www.epet.cz/ Byl to trošku risk, protože jsem o nich slyšel poprvé, ale nakonec se to vyplatilo. Konečně je tu totiž dodavatel, který si svých zákazníků váží.

0
před 2 roky Lukys87

Marku, to ani není třeba, to bych využil jen v nouzi, já v prvé řadě se ptám znamých na doporučení a doporučeno mi byl Armex, tak jsem tam zavolal a pomohli mi s přechoděm rsp změnou dodavatele na ně, 4. měsíce mám ted levnější elektřinu než dříve a i ochotný přístup vůči mě mě překvapil, s tím se taky v dnešní době setkává málokdy

0
před 2 roky Zdenál

jestli chcete levnější energii či plyn, tak oni jsou tím pravým, já jsem s nimi rok spokojen a věřím že budu i další protože za tu dobu jsem neměl s nimi žádný problém

0
před 2 roky Mirek

Já myslím, že smlouvu bez toho aniž byste byl nucen se upsat na bůhví jak dlouho dneska nabízí už snad každá společnost, ale ruku do ohně bych za to samozřejmě nedal. Já mám bez termínovou smlouvu u Comfort energy a jsem s nimi spokojen a kdyby cokoliv tak tam mám 3 měsíční výpovědků, ale to jsem zatím víc neměl potřebu prostudovávat, nebyl důvod.

0
před 12 měsíci Jana

s nimi naopak jsem spokojena bohužel nebyla, ,proto jsem dala šanci Armexu, a ten mě nezklamal a odebírám od nich jak plyn, tak i elektřinu za levný peníz

0
před 11 měsíci Karol

u nás se také velice osvědčili, jednak levný plyn s elektřinou, ale i zodpovědný přístup k nám jakožto zákazníkům, navíc i přepis dodavatele udělali za nás, což cením

0
před 9 měsíci DejvS

něco na tom opravdu bude, že aktualně je Armex nejvyhodnějším dodavatelem

0
před 8 měsíci Ladislav

já jsem u nich přes rok a ještě se mi nestalo že bych platil víc než dříve, vždy vše levné

0
před 8 měsíci Ladislav

ono na Armexu je hlavní rozdíl nejen ta cena, ale i třeba že jsou férový a nemají podomní prodej

0
před 7 měsíci Klára

na nich je skvělé vícero věcí, od změny dodavatele po nejvýhodnější ceny na trhu

0
před 7 měsíci Klára

Ladislave, já jsem u nich 16. měsíc a pokaždé panuje spokojenost, není měsíc, kdy by byla s Armexem nespokojenost

0
před 5 měsíci Dominik

Armex se postupně vypracovává navrch, ani se nedivím že je u nich pomalu už skoro každá domácnost

0
před 5 měsíci Dominik

já si na nich hlavně cením ten přístup a až poté ty ceny

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 - 1


Přidat příspěvek