Dodavatel elektřiny

0
před 2 roky Hana Bílá

Ahoj lidi, máte někdo tip, jak vybrat nejlepšího dodavatele elektriky? Stavíme dům a nevíme, pro koho se rozhodnout..

0
před 2 roky Danek

Na internetu najdeš různé kalkulačky úspor, zkus se na to mrknout..

0
před 2 roky Hana Bílá

Danku, hledala jsem, ale našla jsem jen http://www.usetreno.cz/ a nevím, jestli tomu věřit, přece jen bych slyšela ráda někoho s osobní zkušeností...

0
před 2 roky Milda

Služeb usetreno.cz jsem využil nedávno pro srovnání hypotéky, mobilních tarifů a internetu a jsem spokojen. Určite není se čeho bát.

0
před 2 roky Hana Bílá

Díky Mildo, jdu do toho :-)

0
před 2 roky petrik

zalezi na sazbe,d 02 normal nebo d25 ohrev teple vody .Pokud stavite nechte  si namontovat boiler 50l + jistic cca5 az 7 tisic ,ikdyz to nebudete vyuzivat pozadat muzete o sazbu D25 a mate kazdy den 8 hodin elektrinu za 2:20 ,misto za 5:80.(plati pro cely dum,kdyz sepne HDO casy na netu EON CEZ) Za rok max 2 mate  investici zpet,a uz jenom setrite AUTOMATKA ZEHLENI TROUBA INDUKCNI SPORAK, nemuzete prodelat !!!!  Poridte si E Tarif samoodecet pres internet od CEZU,2 krat nahlasite  stav za rok ,i kdyz prijde odecitat ,to nevadi Faktura pres net ,take sleva .Dejte si do kalkulacky spotrebu D02 a potom dosadte o8 hodinovou mensi do D25 .Za 5 let vynasobte ,a to je zacatek, nebo D55 tepelne cerpadlo,to je jeste vyhodnejsi,ale to asi nemate .stranky TZB info,energie jsou jeste lepsi,jsou tam vsichni dodavatele,jejich vyhody,i sankce!!!!

0
Obrázek uživatele olejkon
před 2 roky olejkon

Zdravím, s ušetřeno.cz mám též dobré zkušenosti. I co se týká srovnání jiných věcí než elektřiny.

0
před 5 měsíci Papapa

A nedodává elektřinu nebo něco podobného i firma jménem Z+M servis? Mají totiž na stránkách tolik informací a tolik věcí, že se v tom trochu nevyznám, ale mají strašně zajímavé věci, tak bychom je právě chtěli do firmy využít i na jiné věci a oblasti a tohle by se nám taky teď hodilo vyřešit. =)

0
před 4 měsíci Šárka

Ahoj Hanko, můj manžel dostal tip od kolegy z práce na dodavatele X energie, celkem dlouho se rozmýšlel ke komu by nás na novo dal a nějak nevěděl z jaké strany to uchopit. Takže dal na konec na kolegy doporučení. No a teďka už je máme něco přes rok a přestože je to u nás občas jak ve skleníku, tas se nám výdaje značně snížily. Tak se na ně koukněte a uvidíte, jak se vám budou tvářit..

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 - 4


Přidat příspěvek