Dobrá káva

0
před 2 roky Alena

Dobrý den, postupně se ze mě stává milovník kávy, jaká je podle vás nejlepší?

0
před 2 roky Marek

Podle mého názoru a zkušeností, protože provozuji kavárny mám nejlepší zkušenosti s touhle kávou http://onlinebio.cz/kava/147-bazzara-barista-1-kg.html

0
před 2 roky Alena

To znám na Onlinebio už jsem kávu kupovala, to máte pravdu ta je moc dobrá, a hlavně ta její vůně

0
před 2 roky Marie Stoklasová

V Mama Coffee mají dobrý:)

0
před 2 roky Anežka

Ta káva vypadá dobře a kvalitně, je opravdu tak chutná? a bude se mi hodit do kávovaru?

0
před 2 roky Anna

Jooo normalně do překapavače, mají tam mletou i celou kávu, je výborná, vždycky mi provoní celý byt, proto to vždy beru jen u onlinebio.cz, protože takovou vůni jejich kávy jsem nikde jinde nenašla

0
před 2 roky Tom

Tam jsem objednával na Vánoce ty jejich dárkové sady čajů, mělo to velký úspěch

0
před 2 roky Anna

Jo to věřím, je dobré, že se u nich dá platit on line kartou

0
před 8 měsíci Nikola

Ahoj, co mate doma za kavovary? Rada ybch se insprirovala na letosni darek pro meho manzela na Vanoce :) sni o dobrem kavovaru

0
před 8 měsíci Hanka

Já má doma kávovar, který mi z mleté kávy připravý preso, ale můžu do něj dát i kapsli :-)

0
před 8 měsíci Lucie

A jaká máte kávovar? to vypadá zajímavě :-)

0
0
před 8 měsíci Jirka

Hmmm 20 barů provozní tlak, to je jako profesionální kávovat to je dobré

0
před 8 měsíci Lucka

Ahoooj :) Dotaz - káva mountain gorilla (http://www.mountain-gorilla.cz/) Jaká je? Je to dobrá káva? Dostala jsem na ni tip, ale ještě zjišťuji, jaká káva opravdu je :) Díky za každý postřeh :)

0
před 7 měsíci Soňa

Lucko, tato káva je neskutečně lahodná. Mě teda moc chutná. Co je krásný je to, že její koupí pomáháš ohroženým gorilám. Navíc kávu nabízejí v krásných dárkových balíčcích třeba i s kvalitní 80% čokoládou :)

0
před 7 měsíci Zuzana

Juj, můj ježíšek se asi vámi nechal inspirovat...:) Pod stromečkem jsem právě tento balíček našla :) Ta čokoláda byla teda neskutečně dobrá...ta už není :D Káva teda ještě jo, ale to je otázka času :D

0
před 6 měsíci Eva

Juj...kvalitní káva a k tomu lahodná čokoláda :) Nooo, to snad ani není co víc si přát :) A oni ten balíček mají v nabídce neustále nebo jen před vánoci?

0
před 6 měsíci Iva

Taky by mě ty dárkové balíčky zajímaly. Viděla jsem ho u mojí vedoucí, které ho donesl nějaký partner a mě teda velmi zaujaly. Myslím, že to je skvělý dárek k jakékoli příležitosti.

0
před 5 měsíci Edita

Ivi, je to tak... :) Já sama jsem ten balíček dostala k narozeninám... Čokoláda už je pryč...je lahodná, mňam :) No a na kávě nadále dělám :D

0
před 5 měsíci Iva

No, hlavně navíc víš co... koupí přispěješ na ty gorily a to je krásná myšlenka, že? :)

0
před 4 měsíci Patricie

Ahoj holky, tak si tak pročítám tuhle diskuzi a musím teda říct, že myšlenka přispění na záchranu goril koupí kávu je neskutečně příjemná a krásná. Kávu kupuji jinou, ale kvůli tomuhle jsem zkusila mountain gorilla a musím říct, že k té krásné myšlence příspěvku na gorily je ta káva ještě k tomu velmi velmi lahodná.

0
před 3 měsíci Ryley

Dobrý den, já osobě jsem veliký milovník kávy... zrovna uvažuji nad koupí kávovaru. Vyplatí se? A podle čeho kávovar vybírat?

0
před 3 měsíci Lotka

Hele, já jsem jako nevěděla nebo jsem spíš neměla žádná kritéria podle kterých bych si ten kávovar vybírala. Nechala jsem si prostě poradit od https://www.nivona-eshop.cz/ a rozhodně jsem neudělala chybu. Jsem spokojená.

0
před 2 měsíci hanča

Zdravím, my s kolegy jsme sháněli kávovar do práce a stejně jako Lotka, nechali jsme si poradit. Objednávali jsme na www.coffeeexperts.cz a jsme spokojení. Doporučili nám, jaký přístroj je pro nás nejlepší a jezdí ho pravidelně čistit, bomba.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 1


Přidat příspěvek