Doba jedová

0
Obrázek uživatele wejk@
před 7 lety wejk@

Taky jste po přečtení tak znechucení? Já věděla, že jsme jen pokusnými králíky a živitely mnoha farmaceutických koncernů, ale že až tak?
A taky jste tak zmatení? Většinou mi přijde že u všeho je že ano, ale málo, když hodně, tak to škodí... Jenže jak má normální člověk vědět kolik je zrovna pro jeho tělo akorát???

0
před 7 lety šupinka

Všechno je jedovaté do jisté míry, i po vodě se můžete otrávit. Já jen lituji, že knížka nevyšla dříve, jistá rozhodnutí bych udělala jinak. Jsem ráda, že se někdo odvážil něco takového vydat a zveřejnit. Neustále je s námi manipulováno a i když na první pohled máme pocit jak v demokratické zemi žijeme ve skutečnosti to tak moc tení. Dnešní doba je šílená, ale kdy to dříve bylo ideální. Byznys je byznys a je jen na každým jak moc hodně nechá sám se sebou zametat.

0
Obrázek uživatele happy.lenulka@
před 7 lety happy.lenulka@

taky jsem to četla... fakt je hodně smutný to, jak jde o peníze vždy až v první řadě :-(

0
Obrázek uživatele flybee
před 7 lety flybee

Jestli se Vám kniha od paní Strunecké "líbila", tak mohu doporučit ještě Jedy, víme, co jíme? od Williama Reymonda z roku 2008. Tam píše moc zajímavé věci o masném zpracovatelském průmyslu, potravinové "manipulaci" s lidmi a celkově nastiňuje situaci v USA, která se ale poměrně rychle začíná zrcadlit i na naší straně zeměkoule:( Díky ní se ze mě stal vegouš jak poleno :D

0
před 7 lety mirek

Doba jedová je velice výstižné :-) pokud zdejší čitatelky a čitatele zajímá oč v potravinovém průmyslu jde, doporučuji vám shlédnout tyto dokumenty- Na jídle záleží: Jsi to, co jíš / Food Matters dále- Potraviny, a.s. / Food, Inc. tyto dokumenty naleznete na stránce dokumentarni.tv podobná stránka je zlo.cz je tam i pestrá nabídka dokumentů týkající se společnosti, ekonomiky, peněz, armády ap. Sice v anglickém znění zato s českými titulky. :-) vřele doporučuji lidem co chcou být zdraví.

0
Obrázek uživatele Danah
před 7 lety Danah

Mirek: Hlavně střízliví. o))) Vystřízlivělí ze zbytku iluzí.

0
Obrázek uživatele flybee
před 7 lety flybee

Dokumenty určeny pro širokou laickou večejnost. Tak proč se o nich tak málo mluví a dávají je v noci na ČT2? Pěkně do kin s nimi místo reklam! A každý den, ať maminky vidí, co cpou do svých dětí v mekáči.

0
Obrázek uživatele happy.lenulka@
před 7 lety happy.lenulka@

Dnes jsem zjistila, že v červnu by mělo vyjít pokračování - Doba jedová 2!

0
před 7 lety mirek

To je výborná zpráva, už aby to vyšlo :-) Ještě by mne zajímalo, kde by se dala sehnat četba týkající se takových okruhů či témat, nevíte o nějaké dobré knihovně?

0
Obrázek uživatele Eva
před 7 lety Eva

Děkuji autorce knížky, člověk se díky tomu dostane k užitečným informacím. Záleží na každým jak s nimi ve svým životě naloží.

0
Obrázek uživatele happy.lenulka@
před 7 lety happy.lenulka@

Doba jedová 2 v knihkupectví již od 28. 4. !!!

0
před 7 lety Sára

Tuhle knížku by si měl přečíst opravdu každý. Snad by se pak lidem otevřely oči. Nechápu, jak můžou být všichni tak naivní a myslet si, že to s námi všechny ty nadnárodní korporace myslí dobře...Těším se na druhý díl, už aby jsem ho měla v rukou :))

0
před 7 lety Jaro

Je to o biznise. Udelejte to levny a vono se to proda i kdyz se to neda jist. Hlavne hodne a levne.
Tak je to i na Slovensku.
http://www.grefty.sk/

0
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

Byla jsem se dnes zeptat v obchodě na Dobu jedovou, docela ráda bych si jí po všech těch názorech přečetla, bohužel neměly:( Nakonec jsem koupila jinou z nakl. Svojtka - Průvodce zdravou kuchyní. Osobně jí taky doporučuji, je zde rozděleno a popsáno podle kategorií jednotlivé kuchyně, pak jednotlivé potraviny po sekcích - všechny druhy masa, zeleniny, ovoce, bylinek, obilovin, luštěnin ale třeba i sladidla...zkrátka moc hezký přehled i s jejich účinky pozitivními i negativními.

0
Obrázek uživatele Danah
před 6 lety Danah

Knížka je to výborná a stále tam nacházím plno dalších informací- a dávám si do douvislostí s tím, co se uvádí jinde, i na netu. Hlavně jsem byla zaskočená tím obratem ve vakcinaci. Jsem generace, která byla v mládí vychovávaná v tom, jak se očkováním vymýtily epidemie a smrtelné choroby, a jak klesla kojenecká úmrtnost v Československu: byli jsme dost pokrokoví. Ovšem teď se to nějak všechno zvrhlo, a na lidech přestalo záležet. To je dobré vědět: nikdo to s vámi nemyslí dobře- jen vy sami. Jen naivka by věřil vládě, státním institucím a nadnárodním korporacím.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 1


Přidat příspěvek