Dítě závislé na telefonu

0
před 3 roky František

Zdravím, mám bratra který má 8mi letou holčičku, malá si pořád hraje na telefonu a nechce dělat nic jiného, nechce jít ven, nebo si hrát s hračky v pokojíčku. Je to normální?

0
před 3 roky Anetka

Moje děti také pořád žerou mobil, jsou u nich furt, ale aspoň od nich mám klid, teď jsem jim koupila oboum na Vánoce Honor 8, mají ho v PRosinci o tisícovku levnější, a funkce jsou opravdu to za 8 tisíc

0
před 3 roky Katka

Honot je super, koupilaj sem babičce Honora 6A a je s ním hodně spokojená, vydrží ji dlouho na baterce a má snadné ovládání

0
před 11 měsíci Tom

Ahoj chtěl bych si koupit nový telefon, díval jsem se, na ceny a výkon, líbí se mi hodně apple, ale ta cena je opravdu hodně velká, jaké máte zkušenosti?

0
před 11 měsíci Jirin

Tak pokud chcete apple, tak se dá pořídit bazarový v dobrém stavu se zárukou.

0
před 11 měsíci Tom

Kde přesně bych mohl koupit bazarový apple se zárukou?

0
před 11 měsíci Jirin

Já jsem ho kupoval v Brně z obchodu www.macbookarna.cz, jsem sním opravdu velice spokojený, dokonce berou i starší přístroje apple na protiúčet.

0
před 3 měsíci Lebron

Možná je to tím, že má dítě hračky, které ho nedokážou nějak moc zaujmou, a tak hledá zábavu právě v telefonu. Doporučuji mu objednat z https://hrackyzadobrekacky.cz/interaktivni-a-naucne-hracky nějakou interaktivní hračku, která by ho přecejen mohla zaujmou o něco více.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 4


Přidat příspěvek