Digestoř - jaká?

0
před 5 měsíci Nella

Nazdárek, zrovna se koukáme na digestoře. Hodně by mě zajímav váš názor na digestoře ze shopu airforce-eshop.cz. Líbí se mi jejich nabídka, ale než objednám, ráda bych info a vaše názory a zkušenosti. Díky moc.

0
před 4 měsíci Jitula

Ahoj Nello, my jsme digestoř objednávali na netu. Tam se nám vybíralo nejlíp a nejvíc pohodlně. Doporučuju mrknout na https://www.airforce-eshop.cz. Tam jsme si vybrali my a jsme s výběrem spokojeni. Pokud by sis snad nevěděla rady, tak jejich pracovníci ti ochotně a rádi poradí.

0
před 3 měsíci Hanka

Holky, víte co by mě zajímalo? Dá se s nimi spojit a domluvit se s nimi na pomoci s výběrem. Jejich nabídka je hodně dobrá, ale sama si vybrat asi nedovedu. Hlavně za ty peníze bych chtěla mít jistotu, že co objednám, bude pro mé potřeby top.

0
před 3 měsíci Alka

No, já mám tuto https://www.faber-eshop.cz/e-shop/faber-flexa-hip-grx-a60 a jsme s ní moc spokojeni. Určitě doporučuju tento tip.

0
před 2 měsíci Vlasta

Ahoj všem, díky moc všem, co diskutují :) Pomáhá to vybrat :) Já osobně dám přednost výběru z airforce-eshop.cz. Měla bych ale dotaz... Jak je to s výběrem? Pomůžou pracovníci? Jde o to, že já ne úplně dovedu odhadnout, co vše musí digestoř splňovat, čili bych byla ráda za info :)

0
před 2 měsíci Andrea

Ty já nevím... My máme ten Faber jsme spokojeni moc. Máme ho už docela dlouho a zatím nebyl jediný problém. Táhne super, je tichý. Jsme spokojeni moc.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 7


Přidat příspěvek