Digestoř Faber

1
před 2 měsíci Fialka

Dobrý den, je tu prosím někdo, kdo má zkušenosti s digestoří Faber? Děkuji :)

0
před 2 měsíci Endy

My digestoř Faber - https://www.faber-eshop.cz/e-shop/digestore. máme a jsme s ní moc spokojeni. Dříve jsme měli digestoř, která hlučila a vůbec netáhla :/ Takhle je super :)

0
před 2 měsíci Edita

A jak dlouho trvá, než mi tu digestoř Faber dodají? Já abych věděla… Už finišujeme s reko kuchyně, tak už bych si asi aji nějakou objednala...

0
před 5 týdny Kristy

Ahoj, my digestoř Faber máme a jsme s ní velmi spokojení. Bezvadně táhne, skoro nehlučí. Určitě doporučuji. Jinak po objednání ji expedují do 24 hodin, to zboží mají skladem…

0
Obrázek uživatele Anet44
před 4 týdny Anet44

Dobrý den, nedávno jsme také s manželem vybírali digestoř a Faber na mě také udělal velice dobrý dojem. Nakonec jsme se na základě recenzí a taky doporučení kamaráda ale rozhodli pro Franke (pro inspiraci můžete zkusit porovnat https://eshop-franke.cz/685-odsavace-par) a rozhodně si nemůžeme stěžovat. Digestoř prakticky neslyšíme, odsává dobře a do kuchyně se nám vzhledem moc hodí. S výběrem přeju hodně štěstí, vím sama, že jsou to docela nervy :)

0
před 4 týdny Zdeněk

Jsou velmi kvalitní. My ji máme taky. Jsou to italské digestoře, ale servis je přímo tady, takže bych do ní určitě šel.

0
před 4 týdny Brigita

Pro mě třeba je digestoř dost nezbytná. Jako my máme mylý byt a to odvětrávání je tam třeba…

0
před 2 týdny Nika

Mě se teď líbi gigestoře zn. Faber a dost uvažuji o koupi… Jen dotaz… Jak moc je ta digestoř hlučná? Nebo to záleží na typu?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 6


Přidat příspěvek