Digestoř Faber

1
před 10 měsíci Fialka

Dobrý den, je tu prosím někdo, kdo má zkušenosti s digestoří Faber? Děkuji :)

0
před 9 měsíci Endy

My digestoř Faber - https://www.faber-eshop.cz/e-shop/digestore. máme a jsme s ní moc spokojeni. Dříve jsme měli digestoř, která hlučila a vůbec netáhla :/ Takhle je super :)

0
před 9 měsíci Edita

A jak dlouho trvá, než mi tu digestoř Faber dodají? Já abych věděla… Už finišujeme s reko kuchyně, tak už bych si asi aji nějakou objednala...

0
před 9 měsíci Kristy

Ahoj, my digestoř Faber máme a jsme s ní velmi spokojení. Bezvadně táhne, skoro nehlučí. Určitě doporučuji. Jinak po objednání ji expedují do 24 hodin, to zboží mají skladem…

0
Obrázek uživatele Anet44
před 8 měsíci Anet44

Dobrý den, nedávno jsme také s manželem vybírali digestoř a Faber na mě také udělal velice dobrý dojem. Nakonec jsme se na základě recenzí a taky doporučení kamaráda ale rozhodli pro Franke (pro inspiraci můžete zkusit porovnat https://eshop-franke.cz/685-odsavace-par) a rozhodně si nemůžeme stěžovat. Digestoř prakticky neslyšíme, odsává dobře a do kuchyně se nám vzhledem moc hodí. S výběrem přeju hodně štěstí, vím sama, že jsou to docela nervy :)

0
před 8 měsíci Zdeněk

Jsou velmi kvalitní. My ji máme taky. Jsou to italské digestoře, ale servis je přímo tady, takže bych do ní určitě šel.

0
před 8 měsíci Brigita

Pro mě třeba je digestoř dost nezbytná. Jako my máme mylý byt a to odvětrávání je tam třeba…

0
před 8 měsíci Nika

Mě se teď líbi gigestoře zn. Faber a dost uvažuji o koupi… Jen dotaz… Jak moc je ta digestoř hlučná? Nebo to záleží na typu?

0
před 8 měsíci Moniiik

Ahoj, tak my máme tuto https://www.faber-eshop.cz/e-shop/faber-flexa-wx-a60 a ta hlučná není… Ale víš co, já bych ti doporučovala kontaktovat pana Růžičku… To je jejich specialista a ten ti nejlíp poradí, jakou si koupit… 773 752 924

0
před 7 měsíci Tomino

Jak moc je ta digestoř hlučná?

0
před 7 měsíci Helena

Hele, to záleží na typu. Já mám třeba takovu, co skoro neslyším. To spíš slyším vařit vodu, než tu digestoř :D Ale jako záleží na tvých požadavcím. Klidně mrkni na ten skop faber a tam je kontakt na pana Růžičku, kterému zavolej a ten ti poradí co a jak.

0
před 5 měsíci Soňa

Jo? Myslis? Muzu mu zavolat? Fakt bych potřebovala poradit :/

0
před 4 měsíci Poly

Jasně, že můžeš, oni tam od toho jsou… Pokud ale nechceš volat, tak je i možnost se s nimi spojit přes jejich okno na webu https://www.faber-eshop.cz/ - v pravo dole :)

0
před 3 měsíci Papájka

Ahojky, mám dotaz, dělá ten Faber i typy digestoří, které jsou vhodné do pasivních domů?

0
před 2 měsíci Ivanka

Ano, dělá. Ale zavolej jim, aby ti přesně s tímto poradili…

0
před 2 měsíci Anita

Jako já jsem to v plánu měla, ale ptala jsem se hlavně proto, aby věděla, zda se i těmto typů Faber věnuje…

0
před 5 týdny Matty

Ahoj všem, moc děkuji za všechno info k digestořím. Mě se ta zn. Faber moc líbí. Dokonce se mi líbí i nabídka shopu https://www.faber-eshop.cz/. Jen mám ještě dotaz - oni jsou jen prodejci nebo provádějí i montáž?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 + 11


Přidat příspěvek