Digestoř Airforce

0
před 2 roky Julie

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu. Děláme kompletní reko jádra, vč. kuchyně. Momentálně si vybíráme digestoř. Co myslíte, jaká je podle vás nejlepší? Prosím o doporučení. Díky moc!

0
před 2 roky Soňa

Ahoj Julie, ja sama píšeš, podle mě je ta Airforce skvělá! Sama od ní digestoř mám, a to konrétně tuto https://www.airforce-eshop.cz/e-shop/airforce-luna-tlc-45-wh a jsem opravdu nadšená. Jinak, co se týká výběru, tak do shopu zavolej, jsou tam pracovníci, co tomu opravdu rozumí a moc rádi a ochotně ti poradí. 

0
před 2 roky Julie

No, super, moc díky. To mi hodně pomohlo. Čili je tedy možnost se s pracovníkem spojit a poradit se s ním, ano?

0
před 2 roky Soňa

Ano ano, je to tak. Oni mají na webu airforce-eshop kontakt. Tak tam normálně zavolej. Zvedne ti to jejih pracovník a ten ti ochotně se vším poradí. Hlavně teda s vhodným výběrem, což je nejdůležitější.

0
před 2 roky Julie

No, paráda. jj, udělala jsem to tak. Fakt moc díky za info a za doporučení! Jako byla jsem fakt hodně překvapená, ale ten pracovník z https://www.airforce-eshop.cz byl fakt moc milý a se vším mi ochotně poradil. Už jen čekáme na doporučení. Pak dám vědět, jak jsme spokojeni.

0
před 13 měsíci Janka

Holky, k těm Airforce - nemáte některá zkušenosti s digestoří jako součást desky? Mě se to řešení moc líbí, ale mám strach, zda mi to bude vyhovuvat. Byla bych teda ráda za vaše zkušenosti s postřehy.

0
před 12 měsíci Ariela

Ahoj všem, chci se zeptat… Brouzdáním po netu jsem narazila na značku digestoří Airforce. Nevím, tuhle značku neznám, ale podle toho, co jsem si zjišťovala, je to opravdu italská kvalita. Navíc vidím, že se tady docela dost doporučuje. Čím je lepší, než ostatní? Ptám se hlavně kvůli ceně... Vaše zkušenosti? Díky moc.

0
před 11 měsíci Zita

Arielo ahoj :) Tuhle značku jsme si vybrali my a musím říct, že jsem z našeho výběru nadšená. digestoř je skvělá. Krásně táhne, je tichá a ta cena za tu kvalitu je neskutečná. Takže za mě ti mohu koupi jenom doporučit. Určitě nepřešlápneš ;)

0
před 10 měsíci Šárka

Zito, byla bys tak hodná a hodila jsem tip té digestoře, kterou jste si vybrali? My totiž právě vybíráme a byla bych docela ráda za inspiraci. Podle čeho tu digestoř vybírat? Na co se zaměřit?

0
před 9 měsíci Eliška

Ahoj Šárko, my jsme teď dělali novou kuchyni a protože jsme chtěli digestoř, která nebude tlouct do očí, tak jsme si zvolili tohle řešení a jsme nadšeni https://www.airforce-eshop.cz/e-shop/airforce-single-90-bk.

0
před 8 měsíci Barka

Ahoj, taky jsem na tuto značkou koukala, ale přijde mi docela dražší, než ostatní digestoře. Když jsem se ale koukala na nejrůznější fora, diskuze a hodnocení, tak byla hodně dobře hodnocena. Jak se jeví tobě? Vyplatí se za to ty peníze dát?

0
před 6 měsíci Tamara

Eliško, taky jsem si tuto chtěla taky koupit, ale nakonec mám doma jinou. Měla jsem ji vybranou, ale ještě jsem si řekla, že se spojím s procovníky airforce-eshop.cz, kterému jsem řekla, co a jak a on mi podle mých informací řekl, jaká ta digestoř je pro nejvhodnější. Jsem ráda, že jsem dala na jeho rady. Jsem spokojená.

0
před 3 týdny Michaela

Tak mě přijde air force TLC Luna ve středu, tak jsem zvedava.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 - 2


Přidat příspěvek