Digestoř

0
před 11 měsíci Krista

Přeji příjemný den, prosím o radu. Jaká značka digestoře se vám osvědčila, s jakou jste spokojeni a s jakou třeba naopak vůbec?

0
před 10 měsíci Kitty

Jo, tak to ti řeknu úplně přesně :D Dělali jsme reko kuchyně a můj chlap mi říká, ať si koupím dgestoř. A já že ne, že jsem ji už měla a že jsem ji nevyužila. No, jenže... To jsem byla dama, teď mám rodinu, takže se vaří o sto šest a už ji prostě potřebuju. Takže pak jsem zpetně do nové kuchyně vybírala digestoř. Naštěstí jsem narazila na https://www.faber-eshop.cz, kde nabízí celou řadu řešení.

0
před 9 měsíci Sandy

Ahoj, za mě je to asi nejlepší značka digestoří. Já ji doma mám a jsem fakt spokojená. Klidná, tichá a hlavně krásně táhne. Před tím, než sem si ji koupila, tak jsem měla hodně veliký problémy s vlhkostí. Ta mě teď už netrápí. Za mě určitě doporučuju.

0
před 8 měsíci Eliška

Ahoj, chtěla bych se jen tak pro představu zeptat... jak se tak zhruba pohybuje cena digestoří? Já nevím, nějaký zlatý střed, ale hlavně aby se jednalo i o kvalitní kousek.

0
před 8 měsíci Marika

Aha, super, díky moc za info a za inspiraci… ty sis na faber shop vybirala? Jakou sis vybarala?

0
před 7 měsíci Rendy

Ahoj, pokud zas až tak nehledíš na peníze a jde ti především o kvalitu, pak ti dám tip. Tyto digestoře jsou naprosto úžasné. Jsou to kvalitní italské designové kosuky https://www.airforce-eshop.cz/. Mrkni a sama uvidíš.

0
před 6 měsíci Lucka

Ahoj, díky za názor a za informace. Já jsem se na ten faber-eshop.cz koukala a mají tam teda opravdu hodně široký výběr. Podle čeho mám vybírat? Čeho se mám držet?

0
před 5 měsíci Grace

Lucko, to je hodně těžko radit. Každý má jiný nároky a jiný preference... Já jsem dbala hodne na tah a pak taky na hlučnost. A ty máš třeba jiný nároky. Jinak ti doporučím, aby ses spojila s někým, kdo tomu rozumí a kdo ti poradí. Za sebe doporučím www.faber-eshop.cz. Tam jsem koupila já a jsem spokojená.

0
před 4 měsíci Danka

Hele, já jsem docela marná :/ Je možný, že by mi od nich někdo pomohl s výběrem?

0
před 3 měsíci Olga

Ahoj Danko, pokud oslovíš odborníky z faber-eshop.cz, tak bud v klidu... Ano, oni s výběrem zodpovědně poradí, to se bát nemusíš :)

0
před 5 týdny Jarmila

Holky, jak dlouho trvá, než ten Faber doručí? Jsme v procesu reko a potřebujeme plánovat na dny...

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 9


Přidat příspěvek