Dětský nábytek

0
před 3 roky Michala

Mohla bych poprosit o inspiraci, kde sehnat pěkný dětský nábytek jako skříně, komody a přebalovací pultík ?

0
před 3 roky Alena

My jsme tohle vybavení kupovali přes Malvík. Sice nejsem z Prahy, ale objednávala jsem vše z těch jejich stránek www.malvik.cz

0
před 3 roky eliska

Zajed se mrknout do sconta nabytek, my tam s pritelem vybavili nasemu synovi komplet pokoj za super cenu :) 

0
před 3 roky Michaela

Zalezi ale presne co hledas, kdyztak koupis po kouskach :) 

0
před 3 roky Slai1

Nejlepší dětské koberce do pokojíčku zakoupíte cez http://www.detskekoberce.sk/detske-koberce-pro-deti/

0
před 3 roky Michala

Na sconto a ikeu jsem docela zanevřela, protože jsem s tím jejich nábytkem nebyla nikdy spokojená a chci pořídit něco kvalitní, aby to nevrzalo a já to nemusela ničím podkládat, aby se to nezhroutilo. Dívala jsem se ale na eshopu malvíka, protože nemám možnost se dostat do Prahy, tak to vidím docela nadějně.

0
před 3 roky Dana

malvík má moc pěkný ten dětský nábytek a s ikeou se to vůbec nedá srovnávat, v ikei člověk pořídí levně, ale na chvíli

0
před 2 roky Alexandra

Ahoj Miško :) Moje dcera má nábytek ikea, ale matraci má od Picaso Manufactury. Nechtěli jsme levnou matraci, která se po roce zničí. Doporučuji mrknou na jejich web, teď mají i akce 1+1 :) A přikládám i zajímavý článek o rekonstrukci dětského pokoje- https://www.picaso-m.cz/zajimave-clanky/prekvapte-deti-zmenou-jejich-pokojicku-/

0
před 2 roky Radka

Ahoj. Jestli mohu doporučit, tak my jsme většinu nábytku do pokojíčku naší malé kupovali tady: https://www.svis.cz/nabytek/detsky-nabytek Mají tam celkem velký výběr, takže si myslím, že tam najdeš přesně to, co potřebuješ. :-)

0
před 13 měsíci Sash

Ahooj, jestli kupujete i matraci, nebo jiné lůžkoviny, pak doporučuji Picaso Manufactury- https://www.picaso-m.cz/detske-luzkovinymy jsme velice spokojení. Dítě potřebuje kvalitnou matraci a tyhle určitě jsou :)

0
před 13 měsíci Libor

Zdravím. Já před pár dny hledal na internetu inspiraci jak zařídit pokojíček naší dcerce a při hledání jsem narazil na tento zajímavý článek: http://www.lighting.philips.cz/vzdelavani/blog-budoucnost-svetla/svetlo-v-domacnosti/jak-detem-zaridit-pokojicek Je tam dost užitečných informací, třeba se to někomu bude také hodit. :)

0
před 10 měsíci dana

Taky jsem měla dost velký problém s tím najít dceři do pokojíčku nějaký pěkná nábytek, a tak jsem to radši přenechala odborníkům z http://www.pwinterier.cz/ , kteří naší malé udělali opravdu krásný a útulný pokoj.

0
před 10 měsíci Tereza

Za mě taky určitě Sconto. Mají tam moc pěkný nábytek i spoustu "blbůstek" pro děti, mrkněte třeba na tohle: https://www.letakytentotyden.cz/sconto/aktualni-letak-od-10-04-2019?page=14 Ať už sháníte klasický nebo přesně něco specifického, myslím si, že se tam dá zařídit super kompletní pokojíček :-)

0
před 2 měsíci Hana

Ahoj. Snad nevadí, že se taky podělím. Já před pár měsíci sháněla svému malému nějakou knihovničku do pokojíku... Prošla jsem docela dost obchodů a nakonec jsem se rozhodla ji objednat přes internet - vybrala jsem tuto: https://www.emako.cz/detske-satni-skrine/atmosphera-createur-d-interieur-skrinka-na-knihy-pro-deti--dreveny-regal--bily-regal--bily-regal-na-knizky--police-do-detskeho-pokoje--bila-skrinka-2/ Mimochodem, ten obchod můžu jedině doporučit. Co se dětského nábytku týče tam mají opravdu velký výběr.

0
před 2 měsíci Martina

Podle čeho bych mohla vybrat kvalitní křeslo k počítači pro syna? dokážete mi prosím někdo poradit? aby si nekazil záda, když už u toho sedí půl dne?

0
před 2 měsíci Markéta

Pořídila jsem na Vánoce na radu syna od známého originální a kvalitní hráčské křeslo, není úplně levné, ale je kvalitně sestavené tak, aby na něm bylo sezení co nejvíce zdravé.

0
před 2 měsíci Martina

Originální hráčské křeslo? kde jste ho pořídila? a kolik tak stojí?

0
před 2 měsíci Markéta

Kupovala jsem ho v Praze na prodejně https://www.kancelarskezidle.com/zidle/dxracer, mají ale pobočky i v Brně, Rožnově p.R, a Ostravě.

0
před 2 měsíci Jarmila

Ahoj ráda bych koupila dětem do pokojíčku nějakou židli k pc

0
před 2 měsíci Olga

Zkus se podívat na internetu.Třeba do nějaké diskuze a tam něco vybereš

0
před 2 měsíci Jarmila

Ráda bych zašla osobně do nějakého obchodu než se dívat na něco na internetu

0
před 2 měsíci Olga

Podívej se na kancelařské židle.Velice dobrý výběr a mají také obchody v Praze a v Brně.Je to tam samý odbnorník a rádi ti poradí.

0
před 2 týdny Alena

Ahoj kde bych koupila dceři nějakou kvalitní židličku do pokojíčku?

0
před 2 týdny karelhudec444@

Dobrý den, my máme doma většinu nábytku z IKEA. Design a zpracování nám vyhovuje. Vestavěné skříně nám dělal místní truhlář a ostatní, převážně dětský nábytek nakupuji na internetu, vybírat můžete třeba zde: https://www.bembo.cz/katalog/detsky-pokoj-nabytek/

0
před 7 dny Lenka

Asi v nějaké speciální prodejně s nábytkem a nebo třeba na internetu.

0
před 4 dny Alena

Vůbec si nevím rady.

0
před 2 hodinami Lenka

Dobrý obchdo s takovými věcmi je www.kancelarskezidle.com

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 + 12


Přidat příspěvek