Darování vajíček

0
před 2 roky Edita

Ahoj, je tady někdo, kdo byl darovat vajíčka? Jak to celé probíhalo?

0
před 2 roky Jana

Ahoj, byla sem darovat 2x, všechno v pohodě. Pokud by jsi chtěla víc informací, doporučuji přečíst http://www.ivf-zlin.cz/24748-darcovstvi-vajicek-a-spermii

0
před 2 roky Edita

Děkuji za informace, kouknu na web.

0
před 2 roky Laura

Jestli chceš darovat, daruj. Budeš pak žít s pocitem, že jsi nějaký pár udělala šťastným :)

0
před 2 roky Pavlína

byla jsem celkem 3x a jestli to půjde, určitě to nebylo naposledy.

0
před 2 roky Martina

byla jsem již 2x, malinko to bolelo, ale zase nic, co by se nedalo vydržet. Jsou horší bolesti.

0
0
před 2 roky Marcela

ženy, dámy, chválím vás za to, že takhle pomáate těm, co nemužou mít miminko přirozenou cestou. Klobouk dolu.

0
před 2 roky Vera

ono je to bohužel ohraničeno věkem, kdyby to šlo, hned jdu taky. Bohužel nemužu :(

0
před 2 roky Diana

zrovna si to tom čtu článečky. byla jsem na konzultace a jednou darovat. Pak sjem pracovně odcestovala do zahraničí a ted se zrovna chystám. Chodí tu ještě někdo?

0
před 2 roky Laura

bolí to každou z nás, akorát každou uplně jinak. Každé tělo reaguje uplně jinak.

0
před 2 roky Nina

Hodne o tom uvazuji. Mam kamaradku co nemuze otehotnet a proto umele oplodneni pro ni bude jedina sance na miminko. Jake jsou podminky darovani vajíčka a byla jste na tom nektera?

0
před 2 roky Ester

Ahoj, ja jsem byla uz 2x a nemusis se niceho bat. Je to krátke a bezbolestne. Pokud ti je 18-33 let a jsi zdrava? Veskere vysetreni ti udelaji na klinice.

0
před 2 roky Patty

Holky, jak celý ten zákrok probíhá? A to asi dělají nějaké testy, zda sem vůbec vhodná dárkyně, že? A pokud jsem vhodná dárkyně, tak za jak dlouho jdu na odběr od první návštěvy?

0
před 2 roky Nina

Dekuji a na jake klinice jsi na tom prosim byla?

0
před 2 roky Ester

Byla jsem tady:  ivf-zlin.cz a se vsim jsem byla nad miru spokojena.

0
před 2 roky Soňa

Ahoj, já se ti tady pokusím nastíit, jak to celé probíhalo u mě. Registrovala jsem se přes jejich web https://www.ivf-zlin.cz/24773-informace-pro-darkyne-vajicek. Je tam formulář. Po jeho odeslání ti z kliniky zavolají a naplánují s tebou schůzku, kde se dozvíš úplně vše. Hlavně ti vezmou krev, aby zjistili, zda jsi v pořádku a můžeš být dárkyní. Před samotným darováním ti pak naplánují stimulační cyklus. Léky jsem si aplikovala sama, sestra mi vše vysvětlila. Stimulace je ukončena odběrem vajíček. Přesný den a čas odběru ti pak řekne doktor na základě průběžně prováděných ultrazvukových a hormonálních vyšetření. Odběr vajíček se provádí v krátkodobé anestezii. Já jsem šla domů zruba 2 hoďky po odběru. Přijela pro mě sestra. Takže asi tak nějak.

0
před 2 roky Irena

Soni, moc děkuji za odpověď. Už si to dokážu víceméně představit. Přeci jen se ješě zeptám… Bolí celá ta procedura? Jako ne, že by to pro mě byla překážka, ale ptám se, abych věděla, na co se mám připravit…

0
před 2 roky Majda

taky jsem byla 3x darovat na tehle klinice a všechno bylo v pořádku. Je pravda že jse po zákroku citila malinkou bolest, ale rozhodně to nebylo nic velkýho, nic co by nešlo vydržet. Cca tři hodiny po probuzení jsem šla domu.

0
před 2 roky Vanda

nevíš jak dlouho trvá samotný odběr?

0
před 2 roky Jarek

co muži? tady se dívám že taky chodí darovat sperma. Našla sjem tohle https://www.ivf-zlin.cz/24774-informace-pro-darce-spermii

0
před 2 roky Gabula

Jarku, ano, na té klinice se starají i o dárce smermií.

0
před 2 roky Kleopatra

nevíte jaké jsou podínky pro darování vajíček a spermií?

0
před 2 roky Laura

podívej se sem,chodí jak muži darovat sperma, tak i ženy darovat vajíčka. https://www.ivf-zlin.cz/24774-informace-pro-darce-spermii

0
před 2 roky Edita

nikde jsem se nedočetla o informaci ohledně věku. Jaké je věkové minimum a maximum?

0
před 2 roky Tamara

Edito, já jsem byla darovat na zlínské klinice. Když se podíváš na jejich web, tak se tam dočteš veškeré informace, vč. kritéria věku, což je mimochodem 18-33 let. Jsou ale i jiná kritéria https://www.ivf-zlin.cz/24773-informace-pro-darkyne-vajicek

0
před 2 roky Martina

všechny chodíte daropvat vajíčka do Zlína? Je to tam tak tak dobré?

0
před 2 roky Irena

jsem ze Zlína a musím říct, že tahle klinika je tu opravdu hodně dobrá. Chodí tu i ženy a muži ze zahraničí

0
před 2 roky Jana

taky tam chodíš darovat vajíčka?

0
před 2 roky Dajika

Já jsem třeba z Kroměříže a mám možnost třeba Brno nebo právě ten Zlín. A musím říct, že jsem se rozhodla pro Zlín https://www.ivf-zlin.cz/ a jsem ráda, že jsem se tak rozhodla. Byla jsem tam vělmi spokojená.

0
před 2 roky Eliška

byl tam někdo darovat vajíčka, spermie, nebo podstoupil umělé oplodnění?

0
před 2 roky Katka

Ahoj Eliško, já jsem by IVF Klinice Zlín byla darovat vajíčka. Proč se ptáš? Zajímá tě něco konkrétního?

0
před 2 roky Eliška

No, mě by právě zajímalo, jak to darování celé probíhá?

0
před 2 roky Vanda

už dlouhpo přemášlím, že pujdu darovat vajíčka. Jen se malinko bojím bolesti. Jak moc to boli a kde na jižní Moravě je na to nejlepší klinika?

0
před 2 roky Kristyna

jdi a práve ta klinika ve zlíně je na to hodně dobrá. Budou tam o tebe pečovat jako o miminko .

0
před 2 roky Agata

Kristyno, byla na te klinice darovat vajíčka?

0
před 2 roky Verča

Vando, fakt se nemusíš bát, protože fakt není čeho. Já jsem darovat na IVF klinice Zlín byla a byla jsem hodně spokojená. Ten jejich přístup byl skvělý. Pokud sama uvažuješ nad darování, tak já ti doporučím tu zlínskou kliniku.

0
před 2 roky Luca

Verčo, byla bys tak laskava a napsala sem, jak to darování na IVF Klinice Zlí probíhá? Byla bych ráda bližší a podrobnější info. Myslím, že by mi to pomohlo při rozhodování se, zda jít darovat. Děkuji ti moc.

0
před 2 roky Verča

No, jasně, to není problém. Dívej já jsem to udělala tak, že jsem na webu kliniky vyplnila registrační formulář. Na základě něho mi z kliniky volali a domluvili si semnou první schůzku, při které mi vše vysvětlili, vzali krev a udělali nejrůznější vyšetření, aby zjistili, zda jsem vhodná dárkyně. Veškeré info mají uvedeno na webu https://www.ivf-zlin.cz/24748-darcovstvi-vajicek-a-spermii. Kdyby ti něco nebylo jasné, klidně ještě napiš a já, pokud budu vědět, ti odpovím :)

0
před 2 roky Jenna

No, mě by zajímalo, jak to celý probíhá? Je to asi časově náročný, že? Někde sem slyšela, že od prvních testů to odebrání trvá třeba 3 měsíce. Je to tak? Berou se hormy? Mají nějaký vliv na tělo?

0
před 2 roky Lenny

Jenno, víš ono bude asi nejlepší, když se registruješ přes ten jejich formulář na webu IVF kliniky Zlín. Oni se ti ozvou a s nima se domluvíš na dalším postupu. Jinak ano, je to časově náročnější.

0
před 7 měsíci Irena

Mám jen takový rychlý dotaz. Ráda bych šla darovat vajíčka. Je to dobrý nápad? Není to nebezpečné? Jakože myslím, zda to nemá vliv na moje budoucí těhotenství? Děkuji moc za vysvětlení.

0
před 6 měsíci Luisa

Ahoj Ireno, jak to myslíš? Jak nebezpečné? Jako vliv na tvé těhotenství to mít nemůže... Teda žádný negativní. Vajíčka se tvoří každý měsíc. Darovaním o ně tedy nepřicházíš. Já jsem byla před otěhotněním darovat 3x a vše proběhlo hladce, takže vím, o čem mluvím. Tady máš info k tomu darování https://www.ivf-zlin.cz/24773-informace-pro-darkyne-vajicek

0
před 6 měsíci Irena

No, já se jen ptám... Zkoumám rizika... Přeci jen je to zásah, tak chci být obeznámena s vším pro a proti...

0
před 5 měsíci Žaneta

Ahoj, já ti rozumím, ale nemusíš mít strach :) Dárcovství je naprosto bezpečný. Naopak ty se ještě dozvíš info o svém zdravotním stavu, pač ti dělají testy. Jinak tady máš veškerý info https://www.ivf-zlin.cz/24748-darcovstvi-vajicek-a-spermii.

0
před 5 měsíci Sandra

Holky, nemá tu prosím některá zkušenosti s darováním vajíček na přímo na klinice ve Zlíně - https://www.ivf-zlin.cz/?

0
před 5 měsíci Klarisa

Ahoj chci se zeptat zda máte zkušenost s dna testy otcovství které nabízejí tady https://www.dnacenter.shop/test-otcovstvi

0
před 4 měsíci Miriam

Ahoj, to teda nemám. My máme jistotu :) Jinak ano ano, na IVF klinice Zlín jsme byli a jsem hodně spokojená. Jako asi bych jinam nešla, byla jsem tam spokojená moc.

0
před 4 měsíci Arna

Miriam, jak to darování prosím probíhá?

0
před 3 měsíci Dita

Ahoj, já jsem byla darovat ve Zlíně a udělala jsem to tak, že jsem si sjednala konzultaci přes jejich web - tady info https://www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek. Oni se mi ozvali a já se pak už domlouvala, co a jak dál. Následovala prohlídka, vysvětlení, testy a samotný odběr...

0
před 3 měsíci Katie

Já jsem se už na ten web koukala a příští týden hodlám právě vyplnit ten jejich dotazník na webu. Jaký je u nich další postup a jak dlouho celý proces trvá? Tam se nejak píchají i hormony, ne?

0
před 2 měsíci Nella

Ahoj Katie, už jsi vyplnila ten dotazník na https://www.ivf-zlin.cz/? Pokud ano, tak asi už víš, protože tě kontaktovali, že? Jinak... Ano, dávají se hormony. Proto ten proces trvá docela dlouho, od první konzultace tak ty 3-4 měsíce, ale stojí to za to. Je to krásný pocit :)

0
před 7 dny Vlasta

 Nello a ty jsi byla darovat jednou nebo máš za sebou více dárcovství? A jaký je věk pro darování? Je nějaký optimální nebo je to jen zastropováno horní hranicí?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 7


Přidat příspěvek