Dárky pro malé děti

0
před 9 měsíci Jaroslava

Ahoj, ráda bych si přečetla od vás pár typů na dárky pro děti ve věku 2-5 let :-) Velmi by mě to pomohlo. Děkuji

0
před 9 měsíci Mirinda

Ahoj, pro holku nebo kluka? U nás ted děsně frčí Igráček s rozšířeším Multi GO, deskami a výměnnými korbičkami. Mrkni sem http://www.efko.cz/igracek-multigo-12-traktor a mají i pro holky, třeba: http://www.efko.cz/igracek-auto-s-pinky-star IGráček je vhodný, až od 3 let, ale do té doby si můžou hrát s auty, měnit korbičky apod.

0
před 9 měsíci Jana

A co říkáte na rostoucí židličku amadeus - http://www.nabytek-amadeus.cz/zidle-klara-ruzova/5 Potěší to malou holčičku před první třídou?

0
před 9 měsíci Iva

Zajeďte do www.hamleys.cz v Praze, je jediné u nás a ve střední Evropě. A tam zaručeně vyberete.

0
před 9 měsíci Petra

Jano, určitě taková židlička malou uličnici a školačku potěší. :-D My jsme též kdysi dali stejnou židličku naší dceři na vánoce a vydržela ji doteď a to už je několik let. Fakt hodně dobré a hodně kvalitní židličky. Nejen, že vydrží, ale děti se na nich tolik nehrbí - je to fakt pravda. Jsem ráda, že jsme ji tehdy koupili a fakt se nemusíte bát, že by z ní dcera byla smutná. =) Naše fakt byla nadšená a to je celkem frfňa a jen tak něco ji nepotěší.

0
před 9 měsíci Jana

Fakt? tak to jsem strašně ráda, protože jsme už tu růžovou rostoucí židličku pořídili a máme ji připravenou na tento víkend jako dárek. Tak snad fakt bude nadšená. Já už jsem teda teď, protože se těším, až na ní bude sedět a konečně se nebude hrbit jako quasimodo. =)

0
před 9 měsíci Petra

Jo tak to bude mít dcerka nádherný dáreček a navíc ji vydrží celou školní docházku. Uvidíte, že bude nadšená a bude ráda vzpomínat na tenhle dáreček. =) Navíc se jí to teďka bude hodit na začátek školní docházky. =)

0
před 9 měsíci Makyna

Tam jsem byla, jak to otevřeli Ivo. Užili jsme si to celá rodina, hodně se mi líbí ta jejich filosofie s tím, že děti si hrají v obchodě.

0
před 9 měsíci Wendy

Kde si děti hrají v obchodě? Nějaký dětský koutek?

0
před 8 měsíci Pavlína

Zdravíčko maminky, zaujalo mě tady že tu řešíte ten rostoucí nábytek. Mě by jen zajímalo - nerozpadne se to když to furt budete měnit podle toho jak roste dítě?

0
před 8 měsíci Jitka

V tomto věku jsou asi nejlepší nějaké skládačky. Děti sice chtějí hračky, co vidí v televizi. Ale stojí to spoustu peněz a děti to přestane hodně brzy bavit. Našla jsem docela dobrý web s dřevěnými hračkami. Myslím, že by stálo za to se podívat. http://www.dvedeti.cz/

0
před 8 měsíci Kamila

no jo, to by ji sice maximálně potěšilo, ale neměla by pak celý rok na čem sedět. To já jí pořídím raději nádhernou židličku, která ji vydrží celou školní docházku a bude klid. =) mě samotné se sice nejvíce líbí ta růžová, ale chápu, že do budoucna bude nejlepší ta zelená, protože ta se může hodit i dospělému, kdežto růžová je strašně infantilní. =) http://www.nabytek-amadeus.cz/zidle-klara-zelena/26

0
před 6 měsíci Beeda

Ahoj, já bych skoupila nějakou stavebnici. Nejlépe ze stránky  www.cihlicky-pro-deticky.cz

0
před 6 měsíci Anna

Jé igráček je super, na trhu je dlouho. Kupovala jsem synovi k narozeninám k legu.

0
před 6 měsíci Kateřina

Jenže na trhu je možná dlouho, ale já ho viděla na www.efko.cz a vypadá dobře je o hodně vylepšený.

0
před 6 měsíci Anna

Tak to je jasný, od efko vypadá krásně. Takový roztomilý, mě připomíná malé děti v oblečení dospělých :)

0
před 6 měsíci Kateřina

Kolik jich doma máte? Já mám nějaké koupené na Vánoce a kupovala jsem i ty MultiGo různé korby.

0
před 5 měsíci Jitka

Já budu dětem kupovat rostoucí nábytek, který jim aspoň vydrží. Dcerka má 4 ročky a koupím ji židli i stůl. Když tak se podívejte na jejich webovky, je to nábytek Amadeus :) http://www.nabytek-amadeus.cz/

0
před 5 měsíci Nikča

Nábytek Amadeus si koupila kamarádka, má sice o trošku starší děti, ale říkala, že je plně spokojená. Děti se jí nehrbí a to je přesně to čeho chtěla docílit. :)

0
před 5 měsíci Markett22

Co takhle CIhličky pro dětičky? Mají výborné stavebnice

0
před 5 měsíci zuza2

Ahojky,
Hledala jsem hodně na internetu dárek pro mou 4 letou sestřenici, ale nevím jakou hračku vybrat je toho tolik a všechny jsou krásné.  Tak nevím až vyberu dám vědět kde jsem pořídila.

0
před 3 měsíci Eliška

Narazila jsem na skvělou hračku pro tříletého kluka, i za dobrou cenu
http://www.modadeti.cz/hracky/vzdelavaci-hracky/montazni-stavebnice-konstrukter-100ks.html  Jenomže mám doma sice kluka, ale skoro pětiletého - myslíte, že by se to ještě dalo? Máte někdo podobnou stavebnici a hrají si s ní i starší děti? Děkuji za odpovědi!

0
před 7 dny Nora

Můj syn miluje Mimony a všechno okolo nich. Na narozeniny jsme mu koupili nějaké plakáty a hrneček s obrázkem Mimoňů. Z jiného nám už nepije. :) Najít je můžete na této stránce: https://www.postershop.cz/search/?productsPerPage=99&limiter%5Bfulltext%5D=mimoni

0
před 5 dny Veronika

Co takhle si pronajmout nafukovací atrakci? Mohu ze zkušenosti říct, že je nadchneš a v klidu si vypiješ kávu :-))

0
před 4 dny Soňa

Potěšilo mne, že si maminky vyměňují názory i ohledně co koupit svým ratolestem. Já hledám i mladé babičky, abychom vykutily co koupit mým vnoučatům. Najdu další spřízněnou bábinku?

0
před 4 dny Jiřinka

Soničko, těší mne, že jsi se odvážila zeptat, já sice patřím mezi ty mladší babky, ale pověz máš kluky, či holky a kolik je jim roků?

0
před 3 dny Pavla

Ahojky, my jsme kupovali dětem k narozeninám kola odtud http://www.bikegallery.cz/detska-kola je jaro, bude léto... tak se budou hodit a děti se na nich vyřádí :)

0
před 3 dny Soňa

Holčičce Amálce je rok a půl a klučinovi budou už 4 roky. Amálka ještě tak tápe, ale Matěj má rád auta a staví stavby i z hrnců a pokliček.

0
před 2 dny Jiřinka

Pro kluka bych měla nápad něco s legem, můžeš dokoupit jakékoliv druhy, velikosti, dle barevnosti i dle cen. Můžete všichni navštívit různé veletrhy  nebo výstavy s legem, nebo jestli bydlíš v menším městě tak prodejnu. Většinou nyní již bývá v každém OC dětský koutek, tak někdo může být s Amálkou tam a zatím si s ní hrát než vyberete.

0
před 22 hodinami Soňa

Jiřinko, to fakt stojí za popřemýšlení. I u nás máme skvělé hračkářství. A co navrhuješ pro Amálku??

0
před 21 hodinami Jiřinka

Tady bych trochu zauvažovala. Matěj se bude vždycky radovat z hraček. Amálka by měla mít na babičku krásnou vzpomínku již od dětství. Navrhovala bych dětské holčičí náušničky a roztomilý řetízek.

0
před 19 hodinami Soňa

Už dávno jsem o tom uvažovala. Dcerka chce děti nechat pokřtít.

0
před 18 hodinami Jiřinka

No vidíš. Naušničky z chirurgické oceli s bílým kamínkem a zlatý křížek s řetízkem.

0
před 5 hodinami Soňa

Zrovna nemusím šetřit. Zajdu u nás do zlatnictví Stoch a prohlédnu si celou nabídku.

0
před 2 hodinami Jiřinka

Soničko, tak to k řetízku kup miniaturní briliantové náušničky a máš vybráno.

0
před 34 minutami Soňa

Jiřinko, to jsou vážně dobré pobídky, lego či zlatnictví Stoch. Vybereme s dědou asi oboje.
Děkuji a zas někdy....

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 4


Přidat příspěvek