Dárky pro malé děti

0
před 8 měsíci Jaroslava

Ahoj, ráda bych si přečetla od vás pár typů na dárky pro děti ve věku 2-5 let :-) Velmi by mě to pomohlo. Děkuji

0
před 8 měsíci Mirinda

Ahoj, pro holku nebo kluka? U nás ted děsně frčí Igráček s rozšířeším Multi GO, deskami a výměnnými korbičkami. Mrkni sem http://www.efko.cz/igracek-multigo-12-traktor a mají i pro holky, třeba: http://www.efko.cz/igracek-auto-s-pinky-star IGráček je vhodný, až od 3 let, ale do té doby si můžou hrát s auty, měnit korbičky apod.

0
před 8 měsíci Jana

A co říkáte na rostoucí židličku amadeus - http://www.nabytek-amadeus.cz/zidle-klara-ruzova/5 Potěší to malou holčičku před první třídou?

0
před 7 měsíci Iva

Zajeďte do www.hamleys.cz v Praze, je jediné u nás a ve střední Evropě. A tam zaručeně vyberete.

0
před 7 měsíci Petra

Jano, určitě taková židlička malou uličnici a školačku potěší. :-D My jsme též kdysi dali stejnou židličku naší dceři na vánoce a vydržela ji doteď a to už je několik let. Fakt hodně dobré a hodně kvalitní židličky. Nejen, že vydrží, ale děti se na nich tolik nehrbí - je to fakt pravda. Jsem ráda, že jsme ji tehdy koupili a fakt se nemusíte bát, že by z ní dcera byla smutná. =) Naše fakt byla nadšená a to je celkem frfňa a jen tak něco ji nepotěší.

0
před 7 měsíci Jana

Fakt? tak to jsem strašně ráda, protože jsme už tu růžovou rostoucí židličku pořídili a máme ji připravenou na tento víkend jako dárek. Tak snad fakt bude nadšená. Já už jsem teda teď, protože se těším, až na ní bude sedět a konečně se nebude hrbit jako quasimodo. =)

0
před 7 měsíci Petra

Jo tak to bude mít dcerka nádherný dáreček a navíc ji vydrží celou školní docházku. Uvidíte, že bude nadšená a bude ráda vzpomínat na tenhle dáreček. =) Navíc se jí to teďka bude hodit na začátek školní docházky. =)

0
před 7 měsíci Makyna

Tam jsem byla, jak to otevřeli Ivo. Užili jsme si to celá rodina, hodně se mi líbí ta jejich filosofie s tím, že děti si hrají v obchodě.

0
před 7 měsíci Wendy

Kde si děti hrají v obchodě? Nějaký dětský koutek?

0
před 7 měsíci Pavlína

Zdravíčko maminky, zaujalo mě tady že tu řešíte ten rostoucí nábytek. Mě by jen zajímalo - nerozpadne se to když to furt budete měnit podle toho jak roste dítě?

0
před 7 měsíci Jitka

V tomto věku jsou asi nejlepší nějaké skládačky. Děti sice chtějí hračky, co vidí v televizi. Ale stojí to spoustu peněz a děti to přestane hodně brzy bavit. Našla jsem docela dobrý web s dřevěnými hračkami. Myslím, že by stálo za to se podívat. http://www.dvedeti.cz/

0
před 7 měsíci Kamila

no jo, to by ji sice maximálně potěšilo, ale neměla by pak celý rok na čem sedět. To já jí pořídím raději nádhernou židličku, která ji vydrží celou školní docházku a bude klid. =) mě samotné se sice nejvíce líbí ta růžová, ale chápu, že do budoucna bude nejlepší ta zelená, protože ta se může hodit i dospělému, kdežto růžová je strašně infantilní. =) http://www.nabytek-amadeus.cz/zidle-klara-zelena/26

0
před 5 měsíci Beeda

Ahoj, já bych skoupila nějakou stavebnici. Nejlépe ze stránky  www.cihlicky-pro-deticky.cz

0
před 5 měsíci Anna

Jé igráček je super, na trhu je dlouho. Kupovala jsem synovi k narozeninám k legu.

0
před 4 měsíci Kateřina

Jenže na trhu je možná dlouho, ale já ho viděla na www.efko.cz a vypadá dobře je o hodně vylepšený.

0
před 4 měsíci Anna

Tak to je jasný, od efko vypadá krásně. Takový roztomilý, mě připomíná malé děti v oblečení dospělých :)

0
před 4 měsíci Kateřina

Kolik jich doma máte? Já mám nějaké koupené na Vánoce a kupovala jsem i ty MultiGo různé korby.

0
před 4 měsíci Jitka

Já budu dětem kupovat rostoucí nábytek, který jim aspoň vydrží. Dcerka má 4 ročky a koupím ji židli i stůl. Když tak se podívejte na jejich webovky, je to nábytek Amadeus :) http://www.nabytek-amadeus.cz/

0
před 4 měsíci Nikča

Nábytek Amadeus si koupila kamarádka, má sice o trošku starší děti, ale říkala, že je plně spokojená. Děti se jí nehrbí a to je přesně to čeho chtěla docílit. :)

0
před 4 měsíci Markett22

Co takhle CIhličky pro dětičky? Mají výborné stavebnice

0
před 4 měsíci zuza2

Ahojky,
Hledala jsem hodně na internetu dárek pro mou 4 letou sestřenici, ale nevím jakou hračku vybrat je toho tolik a všechny jsou krásné.  Tak nevím až vyberu dám vědět kde jsem pořídila.

0
před 2 měsíci Eliška

Narazila jsem na skvělou hračku pro tříletého kluka, i za dobrou cenu
http://www.modadeti.cz/hracky/vzdelavaci-hracky/montazni-stavebnice-konstrukter-100ks.html  Jenomže mám doma sice kluka, ale skoro pětiletého - myslíte, že by se to ještě dalo? Máte někdo podobnou stavebnici a hrají si s ní i starší děti? Děkuji za odpovědi!

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 4


Přidat příspěvek