Dárek pro malé dítě

0
Obrázek uživatele malhostovice1
před 8 měsíci malhostovice1

Ahoj holky, doporučte mi prosím nějaký PRAKTICKÝ dárek pro 3leté dítě. Nerada kupuji věci na jednorázové použití. Prosím poraďte něco praktického na opakované využití. Děkuji

0
před 8 měsíci DanaDoláková

Jsem stejného názoru, raděj praktické dárky než hlouposti. Nejvíce nakupuji oblečení nebo stolní hry. Teď mě napadá třeba deštník je praktický, když vybereš nějaký hezký, barevný nebo co třeba taška přes rameno nebo ruksáček?

0
Obrázek uživatele jangrew
před 8 měsíci jangrew

Navrhuji pískoviště. Je to ideální věk, děti milují plácání báboviček. Když nevíme, co dělat, tak je to dobrá zábava. Můžete si ho pořídit na vlastní zahradu i s užitečným krytem ;-)

0
před 8 měsíci Betka

já bych koupila logické a přemýšlivé hry... třeba kladívko jak se s ním zatloujá, tvary jak se vkládají do kostky... ale pokud zajdeš do hračkářství, většinou je na to personál vyškolený a ukážou ti několik možností... jo a ještě mě nadchnul medvídek, co má na každé pacce po zmáčknutí jinou pohádku... když nestíháš, tak ti t ulehčí vyprávění!

0
před 7 měsíci Nikoleta

ještě bývají takové ty tvořivé sady pro malé i velké děti a celkem se na tom může vyřádit dítě ve spolupráci s rodiči. Teď je aktuální třeba létající drak a nebo se mi líbí logické dřevěné hry. Mrkni třeba na www.hamleys.cz, tam já vždycky vyberu.

0
před 7 měsíci Tira

já bych pro malé děti doporučila nějaká chrastítka, ty rozvíjejí smysly a nebo jak bývají ty kostky co se do nich vkládají tvary, obrysy zvířátek a různých věcí, co se dávají podle tvaru do desky... a když jsem dělala v hračkářství, tak hodně frčelo dřevěné ovoce na krájení

0
před 7 měsíci Marek

já jsem teď v hračkářství viděl knížku Dědečku vyprávěj od Ladislava Špačka, kde je v pohádkách přidaná i etiketa a je to pro děti od tří let, to chci omrknout a je to asi jasný vánoční dárek!

1
Obrázek uživatele Majda
před 6 měsíci Majda

Moje Verunka si teď hrozně oblíbila takovou tužku se kterou si hraje na tabletu. Jmenuje se to magicpen, jsou tam i různý vzdělávací hry. Kreslí si tam, poslouchá pohádky, říká si říkanky, ale díky tomu jak je zvědavá, tak se tam i učí počítat, psát i anglicky. Když si s tím hraje, nevím o ní několik hodin. :) Nejsem sice příznivce, aby trávily děti na mobilech a tabletech celé dny, ale když vím, že se tam něco nového učí, nemám s tím vůbec žádný problém. Navíc si můžu i lehce zkontrolovat, co přesně dělala, takže mám přehled. :)

0
0
Obrázek uživatele zuzanaklausner35
před 6 měsíci zuzanaklausner35

Souhlasim s tebou Majdo. :). Četla jsem o něm spoustu kladných recenzí a i osobních zkušeností jiných maminek. Už ho mám v hledáčku delší dobu a asi budu také pořizovat na Vánoce.

0
před 6 měsíci Viktor

my musíme koupit od Ježíška dětskou kuchyňku Frozen :-D jinak pro malého ručně háčkované barevné plyšáky, nebo kvalitní dřevěné hračky, ještě se mi líbí MULA korálky, to je pecka, se kterou se zabavili roční syn i tříletý synovec!

0
před 6 měsíci Jenkovaa

Ahoj, ráda bych Vám doporučila stavebnice Cihličky pro dětičky. Je to přesně dárek pro 3leté dítě a určitě si s tím moc vyhraje. Je s tím zábava a na jejich stránkách www.cihlicky-pro-deticky.cz  je několik druhů stavebnic, takže si myslím, že si vybere každý.

0
před 6 měsíci zirafa

já jsem se dívala, že lego Duplo je od tří let, ale mám rošku strach, aby to malý nesnědl nebo něco? jinak asi pořídíme kurz plavání a aktovku a Annou a Elzou, to bude radosti! :-)

0
před 6 měsíci SabcaM

Ahoj, co takhle stavebnice? Navštiv ty to stránky  www.cihlicky-pro-deticky.cz

0
před 6 měsíci Eliska1

Pro jak staré děti je stavebnice vhodná?

0
před 6 měsíci SabcaM

Myslím, že nejvíce ji využijí  děti od 3 do 8 let

0
před 6 měsíci Renata

my jsme koupili v elektru tablet pro děti, ale zablokovali jsme tam internet a různé hry, manžel jako ajťák tam dal jakési speciální programy pro děti, co rozvíjí myšlení, logiku a tvořivost a omezujeme samozřejmě dobu, kterou tam prcek stráví

0
před 5 měsíci Hana

Duplo má velké kostky, právě je dělané pro malé děti, aby je nesnědly, ale i tak bych je nenechala si s ním hrát samotné a ono by je to tak malé zatím asi samotné moc nebavilo, podle mě si ještě neumí moc hrát samy

0
před 5 měsíci Běla

u nás největší radost udělalo to co zvoní a chrastí a šustí - do čtyř měsíců, pak už nás začaly zajímat zvuky :-)

0
před 5 měsíci Sabo

Kde kdo kupujete darky pro děti nejčastěji?

0
před 5 měsíci Lisa

my kupujeme dárky nejčastěji v Hamleys (www.hamleys.cz) -  jsme z Prahy, jinak pokud na eshopu, tak vybírám konkrétní věci podle srovnávače, když nevím co chci, jdu do Hamleys

0
před 5 měsíci Bára

já kupuji hračky ráda osobně... obrázek tak nic moc neřekne... lepší když se podíváš, co to dělá a umí... nebo náhodně sleduji reklamy v televizi, pak když vím co chci, tak objednávám na internetu podle nejlepší ceny

0
před 5 měsíci Maříková

Dokupovala jsem včera nějaké hračky na Vánoce pro děti tady http://www.freeport.cz/ a mohu doporučit!!! Skvělé centrum

0
před 4 měsíci Linda

tohle všichni hodně objednávali, když jse pracovala v hračkářství, jen nevím, k čemu ty krájecí věci jsou? že by jen na jemnou motoriku? http://www.rajhracky.cz/eichhorn-set-prkenko-s-nozem-a-prisl-vymazat-p15122

0
před 4 měsíci Bětka

narazili jste teď po Vánocích na nějakéextra slevy hraček? předzásobila bych se už na narozeniny :D

0
před 3 měsíci Jana

My budeme kupovat naší 5 leté Amálce k narozeninám hodinky Gator s GPS. Jsem teď docela dost vyplašená ze všech možných únosů a ztrát dětí, že bych chtěla být víc v klidu. Četla jsem o nich docela zajímavé články.

0
před 3 měsíci Marika

Jani, a můžu se zeptat, kdes to četla? Manžel mně taky pořád přemlouvá, že to synovi taky koupíme. Je to takový malý snílek, a po cestě ze školy se vždycky někde zapomene, a pak plašíme, kde je.. Myslím, že je to dobrý dárek.

0
před 3 měsíci Jana

Mrkni na www.cleverstore.cz někdo sice řekne, že je to "omezování" ale u tak malých prcků mně to vůbec nepřijde. Dnešní doba je fakt strašná.

0
před 3 měsíci Berta

u nás teď boduje lopatka na sníh a boby, když konečně napadnul a cokoliv s motivem můj auťák (Blesk) u kluků, holky stále závislé na ledovém království, teď s tím dostaly povlečení

0
před 2 měsíci Maru

Já nakupuji hračky pro malou hlavně na internetu. K narozeninám jsem jí objednávala odrážedlo a hračky na písek z eshopu www.tinky.cz Doporučila mi ho kolegyně, která si zde kupovala kočárek.

0
před 2 měsíci Katka

Malýmu jsme koupili na Vánoce puzzle. Jsou to velké kostky, které se dají použít i jako bytová výzdoba. Má radost, že si to v pokojíčku nazdobil...

0
před 2 měsíci Sandra

Ahoj, my taky teď kupovali malýmu hodinky Gator s GPS a jsou super. Jsme s nima opravdu spokojení, splnili přesně to, co jsme od nich očekávali.

0
před 2 měsíci Jitka

Ahoj Sandro, taky uvažujeme o koupi hodinek s GPS. Kolik asi stojí měsíčně jejich provoz? Fungují myslím na SIM, že?

0
před 2 měsíci Sandra

Ahoj Jitko, jojo, potřebují SIM s povolenými daty, abys mohla přes svůj tel. dítko sledovat. Spotřeba je ale asi okolo 50 MB za měsíc, takže nic strašnýho. Maximálně pokud by ti z hodinek volal , nebo posílal SM, tak ty se platí. Jinak já většinou malýmu volám sama, takže platíme fakt minimum. Spíš jen za ty data.

0
před 2 měsíci Domča

pro děti je sposta krásných knih, teď jsme kupovali třeba zvířátka k pohlazení, nebo ty knihy, které se čtou s baterkou.... jinak když nevím co neteřím nebo synovcům, dívám se na web ráj hračky, protože tam je rozdělení hraček podle věku a nejsem pak úplně mimo :-D

0
před 5 týdny Marka

Za mě je super sračka pro děti cihličky pro dětičky :) Je to parádní velká stavebnice (kostky), pomocí níž si děti postaví svoje domečky :)

0
před 5 týdny Andrea023

Co takhle dřevěné nebo pěnové puzzle? Naše Anička si s nimi hrozně vyhraje, může je rozložit a znovu složit a navíc jsou skladné a nevydávají žádné zvuky, takže jsou takovým dárkem i pro rodiče. Zkuste se podívat třeba na http://www.i-puzzle.cz/, tam jsme je nakupovali my, výběr je tam široký a nákup proběhl bez problému. :)

0
před 3 týdny Olina

Koupila sem našim dvojčatům bezva dárky k narozkám ve Freeportu http://www.freeport.cz/

0
před 3 týdny Dorka

tak my jsme třeba teď malému koupili jeho první kolo a protože už je zvyklý frčet na odrážedle, tak jsme nedali ani přídavná kolečka a jde mu to hezky samotnému... koupili jsme ho teda  na netu, to jsem měla trošku strach, ale vše proběhlo v pořádku... máme ho z www.rajhracky.cz, je tam k výběru asi 80 dětských kol

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 9


Přidat příspěvek