Dárek pro chlapa

0
před 4 měsíci Katie

Holky, SOS. Chlapovi chci koupit brašnu přes rameno do práce. Nechci ale utratit nezbytně moc, ale zase hledám kvalitu. Je vůbec možné takovým požadavkům vyhovět? Najdu něco takovýho?

0
před 4 měsíci Radka

Hele, přesně vím, o čem mluvíš. AHele, mrkni na https://www.different.cz/panske-tasky, tam si stopro vybereš. Mají tam super výběr a ceny skvělý!

0
před 4 měsíci Alena

Můj mužskej bude mít narozeniny příští týden a minulý týden mu oznámila doktorka že má málo vitamínu D. Ale chlap, kašle na to a nic si doteď samozdřejmě nekoupil. Já lékárníkům nevěřím a tak než jdu něco koupit raději si zjistím sama co a jak aby mi někdo něco nevnutil.. Teď sem našla na internetu tohle https://www.pilulka.cz/vigantolvit-d3-2000-i-u-60-tobolek užíváte někdo?

0
před 3 měsíci Míša

Ahoj, nakupoval někdo z vás na netu na shopu https://www.different.cz? Zajímá mě vaše spokojenost a hlavně kvalita jejich produktů. Díky moc!

0
před 3 měsíci Katie

Desigul je moje srdeční záležitost. Úplně tu značku miluju. Ty jejich modni kousky jsou nenahraditelný. Hlavně šaty mají nádherný. Naučila jsem se kupovat na netu a doporučuju shop different.

0
před 4 týdny Petty

Jo? Tam jsou origo kousky? Jako dneska, to aby se clovek bal cokoli koupit :(

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 9


Přidat příspěvek