dárek k výročí

0
před 11 měsíci renata.vlckova2

Dobrý den, s manželem budeme mít v létě 10 let výročí svatby. Přemýšlím, jestli mu mám koupit nějaký dárek a jaký? Dáváte si k výročí dárky? Budu ráda za tipy ;o)

0
před 11 měsíci hana.mila

Dobrý den, my si s manželem dárky k výročí dáváme. Teda spíš on mně :-) Většinou jsou to takové ty dárky pro oba - koncert, divadlo, nějaký zájezd, atd. K 10.výročí bych mu určitě něco koupila ;-)

0
před 11 měsíci Mila

nevím odkud jste ale co třeba pivní lázně? https://www.tynakupy.cz/produkt/zazitek-pivni-lazne-v-praze-praha-011361/ určitě to bude ve více lokalitách ...

0
před 11 měsíci renata.vlckova2

Dobrý den, děkuji za tip. Manžel je sice pivař, ale takové ty koupele moc nemusí. Takže toto by asi moc neocenil. Každopádně děkuji.

0
před 11 měsíci janica.pesova

A co zkusit nějaký zážitek jen pro manžela nebo pro vás oba - let balonem, tandemový seskok, něco takového. Kdyžtak mrkněte na www.adrop.cz, to je zážitková agentura, která se specializuje přímo na chlapy a mají opravdu širokou nabídku zážitků.

0
před 11 měsíci renata.vlckova2

Moc děkuji za tip! Už koukám na jejich stránky a asi budu mít problém vybrat :-) Mají tam toho opravdu hodně.

0
před 11 měsíci janica.pesova

Můžete koupit třeba dárkový poukaz a vybrat dodatečně. Mrkněte: https://www.adrop.cz/univerzalni-certifikat ;-)

0
před 11 měsíci Renata

To vypadá skvěle! Moc děkuji!

0
před 11 měsíci Mikine258

chodte na vylet, majte cas pre seba, bez prace, bez starosti, bez deti :)

0
před 11 měsíci onail@

Ahoj Reni, já s manželem oslavila taky nedávno 5.výročí svatby a musím říct že jsem se trefila a pořídila prádlo. Konkrétně šlo o pár netradičních kostýmů z eshopu: https://miorio.cz/165-kostymy Je na dodání velice rychlý a hlavně taky cenově dostupný než někde v kamenném obchodě. Měj se hezky :-)

0
před 6 měsíci Radek

Dobrý den, my s manželkou výročí nijak moc neslavíme. Nedávno jsme měli také 10. výročí a abych to trochu ozvláštnil, tak jsem manželce koupil růže z https://www.florea.cz/ a zaplatil jsem nám wellness pobyt, jelikož jsme oba dva hodně pracovně vytížení, tak abychom si odpočinuli a hlavně strávili čas spolu.

0
před 5 měsíci Dia

Díky všem za tipy :)

0
před 3 měsíci Klára

Ahoj, když už jste spolu tolik let, tak je podle mě lepší, když pojedete někam na výlet. My budeme letos slavit s manželem 5. výročí a zaplatila jsem nám wellness pobyt, na který jsem narazila na https://www.kralovstvizen.cz/lazenske-pobyty-se-spolecnosti-ensana-ten-pravy-luxus-pro-vase-telo-i-mysl/ , tak jsem na to zvědavá. Ještě jsme spolu na wellnessu nikdy nebyli, tak nevím, jestli se tam bude manželovi líbit, ale já už se těším, jak strávíme víkend spolu a odpočineme si.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 2


Přidat příspěvek