Dárek k narození dítěte

0
před 2 roky Veronika

Zdravím všechny, mohli byste mi poradit nějaké tipy na dárky k narození dítěte? Budu kmotřička, tak bych chtěla dát něco pěkného, ale nevím co :((((( Děkuji. :)

0
před 2 roky Romča

Knížku, plyšáka s potiskem narození jménem atd. ;-)

0
před 2 roky Míša

A co takhle nějakou minci k narození dítěte? :-)

0
před 2 roky Veronika

Jako nějakou medaily s vyrytým datem atd.? to bude drahé :( chtěla bych se vlést do 1000kč

0
před 2 roky Míša

Tak jako kmotřička byste měla dát co jak největší/nejdražší dárek. :-)

0
před 2 roky Veronika

No .... :) jsem ještě student..takže nemám na účtě miliony. :-)

0
0
před 2 roky Helena

Míšo a co s tím budou ty děcka dělat s nějakou mincí, k čemu to je dobré? příjde mi to jako dost neprakticky dárek

0
před 2 roky Veronika

Okej, díky mrknu se na to... :-) a mají nějakou prodejnu?

0
před 2 roky Míša

Heleno, myslím že je to krásný dárek na památku a hlavně tento dár má znázorňovat, že dítě bude dobře zajištěno at. u nás v rodině je to taková tradice a dává se mince každému narozenému dítěti (něco jako šupina o vánocích na talíři) :)

0
před 2 roky Míša

Jinač ano..mají provozovnu v Havířově co vím. :)

0
před 2 roky Helena

Hm, tak to vůbec neznám takovoudle tradici, ale jo asi to je pkěné.....záleží kolik taková sranda stojí. 

0
před 2 roky Míša

mrkněte na odkaz co jsem posílala výše a uvidíte. 

0
Obrázek uživatele alena.prchlikova@
před 2 roky alena.prchlikova@

Veroniko, já jsem kdysi byla kmotrou. Dárek má vyjadřovat, že jste schopna se o dítě postarat, kdyby náhodou zůstalo samo. Tudíž se předpokládá, že budete natolik finančně zajištěná, aby to nebyl problém. Když studujete, měla byste si potom rychle najít práci. Většinou si rodiče vybírají za kmotru někoho spolehlivého, u kterého předpokládají, že bude schopen dostát svým povinnostem vůči jejich dítěti. Asi vám věří a je třeba kmotrovství si vážit. 
Jako dárek se mi jeví nejlepší něco z klenotnictví, řetízek s přívěskem nebo samotný, nebo nějaký šperk, náušnice, cokoli, co bude ve vašich možnostech a zároveň má finanční a hlavně citovou hodnotu. Mince by byla také dobrá, já mám zlatou, více než 150 let starou, od svého dědečka, kterou jsem dostala k svatbě, dala jsem si na  v klenotnictví přidělat ozdobné poutko a nosím ji pověšenou na přívěsku. Takové věci, které někomu darujete se s ním potáhnou celým životem, měli by také obdarovaného chránit a předat mu vaši energii. 

0
před 2 roky Leona

Souhlasím s Alenou Prchlikovou. Určitě něco z klenotnictví. Podle mě je v tomto ohledu nejlepší Zlatnictví Karel Stoch, protože oni si dělají svoje vlastní šperky hodně vysoké kvality a hodně originální, takže pro takovouto příležitost jako dělané!

1
Obrázek uživatele alena.prchlikova@
před 2 roky alena.prchlikova@

Já si nemyslím, že v případě naší studentky by bylo nejlepší nakupovat u Stocha. Má sice moc krásné věci, ale také patřičně drahé. Nemyslím, že by dárek, ostatně jakýkoli,  musel stát hodně peněz, Jeho hodnotu navýší i od koho je a za jakým účelem byl koupen. A v každém klenotnictví jistě slečna objeví šperk, který se jí bude líbit a bude pro ni  i cenově dostupný.

0
Obrázek uživatele sharunka03
před 2 roky sharunka03

Co pořád máte s tím Stochem? To už je jak nějaká reklama, určitě jsou i jiná klenotnictví, třeba i lepší a i levnější.

0
před 2 roky Leona

Ano, je spousta i jiných zlatnictví, ale s karlem stochem jsem vždycky byla maximálně spokojená, cenově za tu kvalitu naprosto boží a design prstýnků jsem nikde jinde takový krásný ještě neviděla...

0
před 2 roky Jana

Jojo, mělo by se dávat něco cenného a třeba ten nápad s těmi mincemi se mi teda dost zalíbil...třeba se mi nekdy bude hodit

0
0
před 2 roky Veronika

Pěkné, ale produkt  momentálně němají dostupny :(

0
před 2 roky Helena

Tak zkuste navštívit jejich kamennou prodejnu, třeba tam budou mít :-) ale raději dopředu zavolejte :-)

0
před 2 roky Veronika

Jojo, to už psali výše, že mají prodejnu v Havířově, ale to město mám trochu z ruky, dle mapy :(

0
před 2 roky Magda

Já doporučuju k narození dítěte třeba

0
Obrázek uživatele sharunka03
před 2 roky sharunka03

Magda: Třeba co? Třeba chleba nebo jak? :-D to bude asi něco tajného,když jste to nedopsala. :-)

0
před 2 roky Petra

Koupila bych nějaký bytový doplněk do dětského pokoje. Výbavičku má asi každý koupenou, tak aby se člověk zavděčil.

0
před 12 měsíci Míša

Ty jo holky, to zlato bez dph vypadá luxusně, že by? :)))

0
před 12 měsíci Helena

Určitě do toho jděte Míšo, já do toho šla a nelituji, každý koukal co o je, nikdo to neznal..takže jsem na sebe byla pyšná :)

0
před 12 měsíci Míša

Hmm..taky jsem právě o tom slyšela uplně prvně v životě, takže u nás by to taky nikdo nemusel znár..a kor když je to prej ěnjaká tradice s těmi mincemi ..je to hezké :-)

0
před 12 měsíci Helena

Je to pěkné a maličkému či mališké, to alespoň i dlouho vydrží, klidně dokonce života pokud to neztratí :)

0
před 11 měsíci monika

Já jsem dávali neteři k narození náušničky z bílého zlata a synovci jsem zase dala pamětní stříbrnou medaili, takže časem by její hodnota měla vzrůst a taky je to hezká památka. A třeba i sestra dostala za každé dítě dárek, jako poděkování od manžela...netušila jsem, že se to dělá. Za syna dostala briliantové náušnice od Rýdla a za dceru pak přívěsek ve stejném designu, vypadá to moc hezky a je to i hezké poděkování. Ale neznám moc kamarádek, které by se něčeho podobného dočkaly

0
před 10 měsíci Hana Mila

Přátelům jsme dávali k narození miminka dárkový poukaz k profesionálnímu focení miminka. Byli neskutečně nadšení. Měli to hlavně jako vzpomínku. :)

0
před 10 měsíci Andrejka

A do jakého ateliéru jste poukaz darovali?

0
před 10 měsíci Jana

A není blbé dát k narození dítěte dovolenou u moře?

0
před 10 měsíci Hana Mila

Do tady tohoto v Praze. Fotografové jsou fakt báječní a profesionálové. A mají originální nápady na fotografie. http://www.fotoprome.cz/

0
před 10 měsíci Karolína

Tak jako není to úplně blbé. Kdžy si třeba najdete skutečně hodně levný zájazd, například jako jsou na cherry tour, tak to určitě blbé není. Teď jen záleží, jestli máte oba čas a jestli to není i tak příliš drahý dárek. Někdo si totiž dává limity, že si třeba dávají dárky jen třeba do 200 Kč, což by bylo logicky hodně blbé dát pak dovolenou za několik tisíc (i kdyby to bylo jen 5000 Kč). Je potřeba to promyslet. Jinak ale nápad je to hodně dobrý a za mě určitě nezapomenutelný, protože já bych si už do konce života pamatovala, že mi někdo někdy dal dovču.

0
před 10 měsíci Jana

Hmmm to je dobrá poznámka. To mě nenapadlo. OK tak já to vyzkouším a uvidíme. Jinak ale ta nabídka cherry tour vypadá vážně skvěle. Hlavně mají na stránkách nádherné fotečky. Tam bych se hnedka podívala. A kam je tedy nejlepší vyjet s cherry tour? Biograd, poreč, murter, baška? co byste doporučila?

0
před 10 měsíci Andrejka

Koukala jsem na všechyn fotky v galerii ve Fotopromě a mají to vážně pěkné. I ty portréty a ostatní.

0
před 10 měsíci Karolína

Určitě bych doporučila na prvním místě Murter, ale netuším, zda ještě budou mít nějaké volné místa. Jinak je ale krásné taky v biogradu a na bašce. U té ale pozor - nejedná se o bašku vodu, ale o bašku na ostrově krk - tam je to taky strašně krásné. Jako musíte se sama podívat na stránky cherry-tour.cz. Tam najdete jejich kompletní nabídku i s cenama a podle toho zjistíte, jaké mají ještě volné termíny.

0
před 9 měsíci Simona

My jsme se ve Fotopromě něchali fotit, jak s dětma, tak i já později sama pro manžela. Fotky máme doma hodně rádi. Bereme to jako takové vzpomínky. :-)

0
před 9 měsíci Andrejka

Jakou má adresu ateliér?

0
0
Obrázek uživatele pavlosis1111
před 8 měsíci pavlosis1111

Já bych vám poradila se podívat třeba na https://www.ewena.cz/ tam si určitě něco vyberete

0
před 8 měsíci Ostravanda

Tak ať si čerstvý tatínek užije trochu odreagování a vzrůša, kup mu zážitkovou jízdu v librosu v ostravě. bezkonkurenčně největší centrum na zážitky

0
před 8 měsíci Kytička

Joooo Libros jsem taky navštívila a úplně nejlepší zážitek co jsem dostala, jezdila jsem na smykové desce a to bylo panečku! ale jsou i jiné zážitky co bych chtěla vyzkoušet.

0
před 8 měsíci Ostravanda

A co bys chtěla vyzkoušet? :)

0
před 8 měsíci Kytička

Moc bych chtěla easydrift :) to jsem vždycky chtěla umět :)

0
před 7 měsíci Andrea62145

Zdravím, opravdu skvělé ceny a obrovský výběr jsme s manželem našli na http://www.elektro-internet.cz/detske-zbozi/kojenecke-obleceni/kojenecka-body/ :) Kupovala jsem tam kamarádce bodyčka a skutečně se vyplatí! vřele doporučuji

0
před 7 měsíci Danča

Dobrý den, když se kamarádce před 3 měsíci narodila holčička, tak jsem jí koupila tuto čtyř dílnou soupravičku http://www.kojenecke-obleceni.eu/11258/soupravicka-4-dilna-slonik.html/. Ve skutečnosti vypadá mnohem lépe než na obrázku a kamarádka byla nadšená.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 2


Přidat příspěvek