Cvičení k hubnutí

0
před 2 roky Aneta Žárská

Ahojte lidi, je mi 38 a kila jdou nahoru. Chtěla bych začít cvičit, ale do fitka chodit nechci. Tzn. že bych chtěla něco na doma, kdy by mě neomezovala žádná otevírací doba ani nic podobného. Jaké cvičební pomůcky doporučujete na doma? Švihadlo už mám, ale to podle mě člověka celkem brzo omrzí... Děkuji za všechny nápady a rady!!

0
před 2 roky Ivule

Ahoj,to je težké pomoct takhle obecně,máš nějakou představu,co trošku konkrétněji by jsi chtěla dělat? Je hodně způsobů,jako například skákání přes švihadlo-což často nahrazuje tzv stepper a nebo můžeš cvičit například více s horní půlkou těla,na to jsou zase různé natahovací gumy(expandéry ap.)

0
Obrázek uživatele vrtulka16
před 2 roky vrtulka16

Za mě je na doma ideální HIIT cvičení - na YT se dá sehnat dost super videí, kde se chytíš už jako začátečník a můžeš přidávat - povětšinou stačí vlastní tělo. Já si zamilovala kettlebell - to doporučuji střídat s HIIT cvičením a i se dá pri HIITu použít. No a pak chodím běhat.;) Ještě tedy jezdím na koni... ale toho si asi kvůli tomu pořizovat nebudeš. :D Pokud nevíš, co to je HIIT, tak tady je fajn článek pro začátečníky:

0
před 2 roky Jaka

Ahoj, ráda bych se vás zeptala. Potřebuji zhubnout a přemýšlím o spalovači. Nevíte o něčem dobrém?:) Moc děkuji

0
před 2 roky Iveta

HIIT dělám taky a výsledky jdou vidět, doplňuji o TRX, koupené odsud: https://www.healthlife.cz/kategorie-produktu/trx/ Za pár stovek perfekt, plně nahradí tu jejich předraženou originalitu, která znamená jen značku.

0
před 2 roky Riga

Jaka ahoj, zkus vyzkoušet tenhle spalovač tuků http://www.fitness4u.cz/spalovace-tuku/3234-nutrend-carniform-10-x-60ml-8594073175649.html  Já ho měla a dost mi pomohl:)

0
před 2 roky Jaka

Děkuji za radu Rigo, objednala jsem si pár kousků tak uvidíme :-))

0
před 2 roky Riga

Rádo se stalo, ať se dobře cvičí! :)

0
před 2 roky Alena

Dobrý den,teď od nového roku jsem se konečně přemohla a začla jsem cvičit. Jsem začátečník:) a tím bych se ráda tedy zeptala. Jaký je nejvhodnější protein pro začátečnice při cvičení plus jaká koliv další suplementace, děkuji:)

0
před 2 roky Tom

Aleno, podle mě by se ti hodil klasickej protein 80% a za nějakou chvíli také bcaa třeba:)

0
před 13 měsíci Alena

Jo Tome? A jaký přesně? A Bca jsou co? Nepije se to náhodou při cvičení? Promiň za hloupé dotazy:)

0
před 13 měsíci Tom

BCA jsou aminokyseliny :). Můžeš je pít při během, před i po cvičení :).
Na proteiny a další věci je dobrá stránka fitness4u.

0
před 12 měsíci Olina

Opatrně na takové doplňky. Určitě bych se poradila s nějakými odborníky, kteří pomohou s jídleníčkem i stravovacími návyky...

0
před 12 měsíci Darina

Jaké proteiny bože? Jste ženy...my potřebujeme vyrýsované bříško a útlý pas, ne proteiny... Ančo určitě je lepší cvičit doma, tím se vyhneš i těm divným chlapským pohledům, které jsou někdy doslova na pěst... Začni zlehka švihadlo, dřepy, sedylehy, činky a třeba bosu podložku a uvidíš, zda tě to chytne natolik, aby jsi pokračovala.

0
před 12 měsíci Aneta Žárská

Darino, děkuji asi za nejnormálnější odpověď... nemáš nějaké rady na postupy cvičení a cvičební plány? TO by mi to začátku bodlo. Díky :)

0
před 12 měsíci Darina

Já jsem si koupila pár pomůcek jako švihadlo, bosu podložku z healthlife.cz a potom jsem přešla na těžší cviki no a teď už končím ve fitku.

0
před 12 měsíci Aneta Žárská

Super, díky darino za rychlou odpověď. Už to tam pročítám. :)

0
před 12 měsíci Radka

Nejlepším cvičení na hubnutí je sex! Když navíc pořídíte partnerovi lubrikant od Erectanu se stmulačním účinkem, jedná se o velmi dlouhou noc! Kila jdou dolů, ani neví člověk jak rychle!

0
před 12 měsíci Zdenka

AHojky holky. Jaké jsou podle vás kvalitní cviky na hubnutí a ploché bříško? Děkuji:)

0
před 11 měsíci luci

čauky zdeni, určitě je dobrý plank pro začátek pokud začínáš:)) A postupně třeba sklapovačky, zkracovačky a tak. Je toho mraky.) a samozřejmě kvalitní strava

0
před 11 měsíci Zdenka

Luci ahoj, díky za radu. Zkusím to nějak kombinovat a snad se dopracuji k plochému bříšku:)

0
před 11 měsíci Luci

Jasnačka Zdeni:)). Hodně štěstí a ať se dobře cvičí!:)

0
před 11 měsíci Jitka

Mám půčený takovýto trenažer http://www.domafit.cz/crossovy-trenazer-flow-fitness-dct125--a  a jsem spokojená. Když je venku ošklivo a není možnost vyběhnout, zacvičáím si na něm večer před televizí. Ze začátku mi dělalo problém sladit rue a nohy, ale teď naprostá pohoda :-)

0
před 10 měsíci Martina

Já jsem začala cvičit a chtěla bych si koupit nějaký přípravek na klouby, ale nevím který funguje?

0
0
před 9 měsíci Katka

Fitness4U znám to je ve Zlíně, kupovala jsem si tam spalovače tuků :-)

0
před 8 měsíci Marušková

Mě dost pomáhají stránky http://zdravi-hubnuti.cz/tema-cviceni-doma/ tam už jsem toho našla fakt dost.

0
před 7 měsíci Jolana

http://delana.cz/Švihadlo je podle mě nejlepší volba, hlavně se s ním nemusíte trápit tak dlouho. Stačí 10 - 20 minut denně a pokud máte děti, tak je zároveň ještě zabavíte. Já jsem teď objednávala švihadla pro mě i moje holky z http://delana.cz/ tak pokud byste někdo sháněli, můžu jedině doporučit. Jsou velmi pevná a vyrobená z kvalitního materiálu :)

0
před 7 měsíci Karolína

Doporučuji Svět zdraví. Zhubla jsem 10kg a váhu si držím. Trvalo mi pěkně dlouho než jsem se na ně obrátila, ale stojí to opravdu za to. Fungují jinak, dělají krevní rozbor, věnují se vám, sestaví jídelníček.

0
před 7 měsíci Modřenka

Svět zdraví je naprosto úžasný! Velmi příjemná a ochotná poradkyně mi vše v klid vysvětlila, nabrali mi krev, udělali rozbor a na základě toho mi sestavili jídelníček. Navíc s nimi opravdu nezhubnete jako první vodu, ale hubnete efektivně! Už mám 9kg dole a jdu dál! Díky.

0
před 7 měsíci Jarka

Osobně bych Vám doporučila opravdu účinné cvičení na hubnutí. Já jsem si oblíbila EMS tréninky, na které se chodí jednou týdně na 20 min, takže časově naprosto super. Jedná se o trénink, při kterém se aktivují svaly pomocí slabých elektrických impulsů. Cvičení je určené pro všechny, takže i pro začátečníky.

0
před 5 měsíci Sandra

Jarko, můžete k tomu prosím napsat více? Vůbec toto cvičení neznám, ani jsem o něm neslyšela...Děkuji.

0
Obrázek uživatele Tira
před 5 měsíci Tira

Právě jsem narazila na cvičení Tabata. Je to intenzivní cvičení (HIIT), ale zkušenosti nemám, jen mě to zaujalo, tak třeba zaujme i jiné...

0
před 2 měsíci Lucka

Cau všem :) Mě se nejvíc osvědčilo cvičení http://www.bodyexpress.cz/ :) Super atraktivní cvičení, které trvá jen 20 minutek jednou týdně :) Doporučuji!

0
před 2 měsíci Anička

Lucko, já jsem se teď na ten body express dívala a to je jako opravdu jen na 20 minut? A jen jednou týdně? A to se po tom vážně hubne? Já jsem měla za to, že se musí denně hodiny dřív v posilce a pod...

0
před 5 týdny Lucka

Aničko, ano, cvičení trvá 20 minut. Ale jako nemysli si, že by ses třeba nezapotila nebo že to není zabíračka :D Jako ani omylem :D Během 20 minut ti do těla proudí slabé el.impulsy, které aktivují svaly. No a u tho ještě děláš cviky. Celé cvičení probíhá v intervalech - určitý čas cvičích, určitý čas zatínáš svaly...

0
před 2 týdny Karkulka

My jsme s kamarádkou začaly dělat skvělou věc. Každá jsme si domů koupily 2 posilovací stroje a místo na kafíčka k sobě chodíme na posilování :D Nemusíme se složitě domlouvat na posilku a jak to skřížíme s dětma. Člověka to nabije víc, než kafíčkovaní a nemusíme hledat složitě hlídání, navíc kdo chce pořád otravovat tchýni, jestli pohlídá, že si chcete zajít do posilky...

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 + 11


Přidat příspěvek