Cvičení k hubnutí

0
před 2 roky Aneta Žárská

Ahojte lidi, je mi 38 a kila jdou nahoru. Chtěla bych začít cvičit, ale do fitka chodit nechci. Tzn. že bych chtěla něco na doma, kdy by mě neomezovala žádná otevírací doba ani nic podobného. Jaké cvičební pomůcky doporučujete na doma? Švihadlo už mám, ale to podle mě člověka celkem brzo omrzí... Děkuji za všechny nápady a rady!!

0
před 2 roky Ivule

Ahoj,to je težké pomoct takhle obecně,máš nějakou představu,co trošku konkrétněji by jsi chtěla dělat? Je hodně způsobů,jako například skákání přes švihadlo-což často nahrazuje tzv stepper a nebo můžeš cvičit například více s horní půlkou těla,na to jsou zase různé natahovací gumy(expandéry ap.)

0
Obrázek uživatele vrtulka16
před 2 roky vrtulka16

Za mě je na doma ideální HIIT cvičení - na YT se dá sehnat dost super videí, kde se chytíš už jako začátečník a můžeš přidávat - povětšinou stačí vlastní tělo. Já si zamilovala kettlebell - to doporučuji střídat s HIIT cvičením a i se dá pri HIITu použít. No a pak chodím běhat.;) Ještě tedy jezdím na koni... ale toho si asi kvůli tomu pořizovat nebudeš. :D Pokud nevíš, co to je HIIT, tak tady je fajn článek pro začátečníky:

0
před 2 roky Jaka

Ahoj, ráda bych se vás zeptala. Potřebuji zhubnout a přemýšlím o spalovači. Nevíte o něčem dobrém?:) Moc děkuji

0
před 2 roky Iveta

HIIT dělám taky a výsledky jdou vidět, doplňuji o TRX, koupené odsud: https://www.healthlife.cz/kategorie-produktu/trx/ Za pár stovek perfekt, plně nahradí tu jejich předraženou originalitu, která znamená jen značku.

0
před 2 roky Riga

Jaka ahoj, zkus vyzkoušet tenhle spalovač tuků http://www.fitness4u.cz/spalovace-tuku/3234-nutrend-carniform-10-x-60ml-8594073175649.html  Já ho měla a dost mi pomohl:)

0
před 2 roky Jaka

Děkuji za radu Rigo, objednala jsem si pár kousků tak uvidíme :-))

0
před 2 roky Riga

Rádo se stalo, ať se dobře cvičí! :)

0
před 2 roky Alena

Dobrý den,teď od nového roku jsem se konečně přemohla a začla jsem cvičit. Jsem začátečník:) a tím bych se ráda tedy zeptala. Jaký je nejvhodnější protein pro začátečnice při cvičení plus jaká koliv další suplementace, děkuji:)

0
před 2 roky Tom

Aleno, podle mě by se ti hodil klasickej protein 80% a za nějakou chvíli také bcaa třeba:)

0
před 2 roky Alena

Jo Tome? A jaký přesně? A Bca jsou co? Nepije se to náhodou při cvičení? Promiň za hloupé dotazy:)

0
před 2 roky Tom

BCA jsou aminokyseliny :). Můžeš je pít při během, před i po cvičení :).
Na proteiny a další věci je dobrá stránka fitness4u.

0
před 2 roky Olina

Opatrně na takové doplňky. Určitě bych se poradila s nějakými odborníky, kteří pomohou s jídleníčkem i stravovacími návyky...

0
před 2 roky Darina

Jaké proteiny bože? Jste ženy...my potřebujeme vyrýsované bříško a útlý pas, ne proteiny... Ančo určitě je lepší cvičit doma, tím se vyhneš i těm divným chlapským pohledům, které jsou někdy doslova na pěst... Začni zlehka švihadlo, dřepy, sedylehy, činky a třeba bosu podložku a uvidíš, zda tě to chytne natolik, aby jsi pokračovala.

0
před 2 roky Aneta Žárská

Darino, děkuji asi za nejnormálnější odpověď... nemáš nějaké rady na postupy cvičení a cvičební plány? TO by mi to začátku bodlo. Díky :)

0
před 2 roky Darina

Já jsem si koupila pár pomůcek jako švihadlo, bosu podložku z healthlife.cz a potom jsem přešla na těžší cviki no a teď už končím ve fitku.

0
před 2 roky Aneta Žárská

Super, díky darino za rychlou odpověď. Už to tam pročítám. :)

0
před 2 roky Radka

Nejlepším cvičení na hubnutí je sex! Když navíc pořídíte partnerovi lubrikant od Erectanu se stmulačním účinkem, jedná se o velmi dlouhou noc! Kila jdou dolů, ani neví člověk jak rychle!

0
před 2 roky Zdenka

AHojky holky. Jaké jsou podle vás kvalitní cviky na hubnutí a ploché bříško? Děkuji:)

0
před 2 roky luci

čauky zdeni, určitě je dobrý plank pro začátek pokud začínáš:)) A postupně třeba sklapovačky, zkracovačky a tak. Je toho mraky.) a samozřejmě kvalitní strava

0
před 2 roky Zdenka

Luci ahoj, díky za radu. Zkusím to nějak kombinovat a snad se dopracuji k plochému bříšku:)

0
před 2 roky Luci

Jasnačka Zdeni:)). Hodně štěstí a ať se dobře cvičí!:)

0
před 2 roky Jitka

Mám půčený takovýto trenažer http://www.domafit.cz/crossovy-trenazer-flow-fitness-dct125--a  a jsem spokojená. Když je venku ošklivo a není možnost vyběhnout, zacvičáím si na něm večer před televizí. Ze začátku mi dělalo problém sladit rue a nohy, ale teď naprostá pohoda :-)

0
před 2 roky Martina

Já jsem začala cvičit a chtěla bych si koupit nějaký přípravek na klouby, ale nevím který funguje?

0
0
před 2 roky Katka

Fitness4U znám to je ve Zlíně, kupovala jsem si tam spalovače tuků :-)

0
před 2 roky Marušková

Mě dost pomáhají stránky http://zdravi-hubnuti.cz/tema-cviceni-doma/ tam už jsem toho našla fakt dost.

0
před 12 měsíci Jolana

http://delana.cz/Švihadlo je podle mě nejlepší volba, hlavně se s ním nemusíte trápit tak dlouho. Stačí 10 - 20 minut denně a pokud máte děti, tak je zároveň ještě zabavíte. Já jsem teď objednávala švihadla pro mě i moje holky z http://delana.cz/ tak pokud byste někdo sháněli, můžu jedině doporučit. Jsou velmi pevná a vyrobená z kvalitního materiálu :)

0
před 12 měsíci Karolína

Doporučuji Svět zdraví. Zhubla jsem 10kg a váhu si držím. Trvalo mi pěkně dlouho než jsem se na ně obrátila, ale stojí to opravdu za to. Fungují jinak, dělají krevní rozbor, věnují se vám, sestaví jídelníček.

0
před 12 měsíci Modřenka

Svět zdraví je naprosto úžasný! Velmi příjemná a ochotná poradkyně mi vše v klid vysvětlila, nabrali mi krev, udělali rozbor a na základě toho mi sestavili jídelníček. Navíc s nimi opravdu nezhubnete jako první vodu, ale hubnete efektivně! Už mám 9kg dole a jdu dál! Díky.

0
před 12 měsíci Jarka

Osobně bych Vám doporučila opravdu účinné cvičení na hubnutí. Já jsem si oblíbila EMS tréninky, na které se chodí jednou týdně na 20 min, takže časově naprosto super. Jedná se o trénink, při kterém se aktivují svaly pomocí slabých elektrických impulsů. Cvičení je určené pro všechny, takže i pro začátečníky.

0
před 11 měsíci Sandra

Jarko, můžete k tomu prosím napsat více? Vůbec toto cvičení neznám, ani jsem o něm neslyšela...Děkuji.

0
Obrázek uživatele Tira
před 11 měsíci Tira

Právě jsem narazila na cvičení Tabata. Je to intenzivní cvičení (HIIT), ale zkušenosti nemám, jen mě to zaujalo, tak třeba zaujme i jiné...

0
před 8 měsíci Lucka

Cau všem :) Mě se nejvíc osvědčilo cvičení http://www.bodyexpress.cz/ :) Super atraktivní cvičení, které trvá jen 20 minutek jednou týdně :) Doporučuji!

0
před 8 měsíci Anička

Lucko, já jsem se teď na ten body express dívala a to je jako opravdu jen na 20 minut? A jen jednou týdně? A to se po tom vážně hubne? Já jsem měla za to, že se musí denně hodiny dřív v posilce a pod...

0
před 7 měsíci Lucka

Aničko, ano, cvičení trvá 20 minut. Ale jako nemysli si, že by ses třeba nezapotila nebo že to není zabíračka :D Jako ani omylem :D Během 20 minut ti do těla proudí slabé el.impulsy, které aktivují svaly. No a u tho ještě děláš cviky. Celé cvičení probíhá v intervalech - určitý čas cvičích, určitý čas zatínáš svaly...

0
před 6 měsíci Karkulka

My jsme s kamarádkou začaly dělat skvělou věc. Každá jsme si domů koupily 2 posilovací stroje a místo na kafíčka k sobě chodíme na posilování :D Nemusíme se složitě domlouvat na posilku a jak to skřížíme s dětma. Člověka to nabije víc, než kafíčkovaní a nemusíme hledat složitě hlídání, navíc kdo chce pořád otravovat tchýni, jestli pohlídá, že si chcete zajít do posilky...

0
před 6 měsíci Jarka

Holky, ty co cvičí body express :) Mám na vás dotaz... Jaké máte výsledky? Je to podle vás vhodné cvičení na likvidování povánočních kil?

0
před 5 měsíci Modřenka

Jarko, na bodyexpress jsem začala chodit v listopadu... No a výsledky? Naprosto skvelý! V prvé řadě se mi zlepšila záda - nebolí a cítím, že mám lepší držení. Jinak co jsem začala pozorovat hned, byl progress na nohách a zadku. Stehna se mi vytvarovala, zadeček zvedl... Jinak cvičením se mi zrychlil metabolismus, krásně funguje a hubnutí jde velmi snadno :)

0
před 5 měsíci jana

http://vegall.cz

0
před 4 měsíci Helena

Modřenko, ale ten body express se cvičí jednou týdně a 20 minut, to jako stačí? :-O

0
před 3 měsíci Julie

Ahoj Heleno, ano, body express se cvičí jednou týdně. Ale můžu ti říct, že to souvisí s tím, jak náročné cvičení to je... Jedná se totiž o to, že slabé elektrické impulsy ti aktivují všechny svaly v těle, to znamená, že všechny svaly v těle dostávají zabrat zaráz. Nezapomeň, že pokud jsi v posilovně, tak jednotlivé partie cvičíš postupně... Tady cvičíš vše naráz... Proto ta docházka jednou týdně...

0
před 3 měsíci Helena

Děkuji moc za info. Já nevím, já nad tím pořád ještě váhám... Je to asi do značné míry způsobeno taky tím, že se docela bojím toho proudu... já vím, že asi nemám proč, ale já se prostě bojím. Nebolí to? Jak se nastavuje intenzita?

0
před 3 měsíci Soňa

Ahoj, koukala jsem na nabídku shopu nejleginy a mají moc pěknou nabídku legin na cvičení. Nakupoval tady někdo? Jak jste s jejich oblečením spokojeni?

0
před 3 měsíci Sandra

Soni, já u nich nakupuji poměrně často... A jsem spokojená! Nikdy jsem neměla nejmenší problém. Zboží je kvaitní, velikosti sedí, doba dodání rychlá. Co víc si přát?

0
před 2 měsíci Andrea

Hele a jak je to s poštovným? Kolik si ty nejleginy účtují?

0
před 2 měsíci Cladie

Ty hele, na ty podmínky přepravy se mrkni tady https://www.nejleginy.cz/Obchodni-podminky-obchodu Tady to mají skvěle popsané!

0
před 2 měsíci Svaťka

Heleno, počkej... Jak že se bojíš proudu? To přeci nejde, aby cvičení bylo nebezpečné. To jako vůbec není, naopak je to velmi příjemné a účinné cvičení. Ty elektrické impulsy jsou opravdu slabé, jen stabilizují svaly v těle. Však se mrkni sem http://www.bodyexpress.cz/ a kdyby jsi měla nějaké dotazy, tak napiš přímo trenérům...

0
před 2 měsíci Helena

No, tak já nevím, mě to docela vystrašilo, když se mluvím o elektrických impulzech... :(

0
před 4 týdny Carry

Heleno, to jako vůbec nemějte strach. Ty elektrické impulsy jsou nastaveny podle toho, jak je to vám příjemné, takže nehrozí, že by vás to třeba bolelo, nebo tak...

0
před 4 týdny Helena

Jako já jsem neměla strach z toho, že bude nějak nebezpečné, spíš jen z toho, abych to ustála, víš :) Ale moc děkuji za info :) 

0
před 4 týdny Erika

Tak je jasny ze hodne lidi cvici z duvodu aby zhubnula neco na sve vaze :)

0
před 3 dny tereza

Zacni se hybat :D a uvidis ten rozdil, ja zacla chodit s kamaradkou do zone4you na squash a jogu a hned jsem zhubnula 3 kila, neni to moc ale i tak je to rozdil

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 9


Přidat příspěvek