Co to je zas za keci - česká kvalita, český výrobek

0
Obrázek uživatele Dita
před 7 lety Dita

Nemohla jsem si nevšimnout české vlaječky na jednom z letáku, když jsem vybírala schránku a šla rovnou ke krabici určené na papír.

Opravdu je polský sýr, asi u nás jen zabalený, český výrobek?

Právě na mě na jednom zpravodajském serveru vyběhla reklama. Nakupujte od českého pekaře, českého farmáře,.... a já nevím co vše. Tcha, to bych teda chtěla vidět. Není nad to navštívit soukromé pekařství v krámku.

Co si o tom myslíte, co si mám jako představit o pracím prášku, který je vyráběn zahraniční firmou a je tam štítek česká kvalita.

0
Obrázek uživatele Lucka
před 7 lety Lucka

Co si pod tím představit? Nic jiného než jen další snahu o nálákání lidí do xxxMarketu :) Víte, myslím, že někdo by byl schopný koupit i "pravé italské těstoviny" pod záštitou české vlaječky:-D

0
před 7 lety Martina

Já české výrobky nakupuji na www.ceske-produkty.cz a nemůžu si vynachválit rychlost a komunikaci. Všechny výrobce prověřují, takže je to 100% cz. A mají tam teď pro děti bezva oblečení, kupovala jsem kanafasové kalhoty malýmu a vzpomněla si na dětství :-)

0
Obrázek uživatele Jana H.
před 7 lety Jana H.

ráda bych spíš nakupovala české potraviny, hlavně
ty zdravé, víte o nějakém webu? v mém okolí je to s tímto sortimentem dost bída.

0
Obrázek uživatele vercounek
před 7 lety vercounek

no, máte si myslet, že je český, made in china je tam někde malinkym písmem :D

0
Obrázek uživatele Lucka
před 7 lety Lucka

Tak myslím, že jen "ukázka" mluví za vše:-D
http://www.zdravapotravina.cz/aktuality-novinky/penny-market-dale-klame-o-ceske-kvalite

Je to jen další ubohý krok směřující proti poctivému českému farmáři:/

0
před 7 lety grutka

Je to krásná ukázka toho jak málo je v tomto řetězci českých výrobků a co ostatní supermarkety. Mě by tam nedostali už ani párem koní, nechci být chodící popelnice plná náhražek z náhražek. Český ovčan snese vše, je mu jedno, že mění datum spotřeby, je mu jedno, že ubývají maso, je jim jedno, že nakupují máslo, které leželo dva roky v mrazáku, je jim jedno jestli jim lžou i ve slově české.

Preferuji kvalitu, ne kvantitu.

0
Obrázek uživatele Lucka
před 7 lety Lucka

A vida, nakonec je to, od čeho zřejmě čekali veleúspěch možná srazilo na kolena:)
I když na druhou stranu je určitě stále dost lidí, kteří dají na nápis a nakoupí s dojmem české kvality.

0
před 7 lety Hana

Lidi proboha vzpamatujte se. Supermarkety jsou drahé jako prase, pokud srovnáte ceny s malými obchůdky jste na levnějším a kvalitnějším zboží. Kupujte mléko z automatu, maso z prověřeného uzenářství a tak dále. Grutka taky tam už nechodím, mám se ráda a nejsem tak bohatá.

0
před 7 lety Dana

Když vidím jak jde kvalita potravin dolů a nemoci směrem nahoru jsem se rozhodla po 7 letech znovu obnovit zahrádku. Právě mám za okny zasazenou už sadbu a těším se až rostlinky přesazovat. Pokud má někdo tu možnost vlastního pěstování radím ať není líný. Moji sousedé se k pěstování zatím nechystají okrasná zahrádka a pergolka pro nekonečné grilování klobás je pohodlnější.

0
Obrázek uživatele Lucka
před 7 lety Lucka

Dneska jsem zavítala do prodejny v Budějicích Český grunt, jsem z něho nadšená, dá se tam sehnat od zeleniny, pečiva, až po mléčné výrobky, koření...Je pravda, že cena je podstatně vyšší než u jiných českých výrobců nebo v bio prodejnách, ale záruka, že kupuji opravdu české, poctivé to vynahrazuje:) I pře dražší cenu jsem neodolala domácím čerstvým koláčům, ovčímu mléku a prodávají zde (snad jako jediní) výborné jogurty Ječmínek i s příchutěmi. Jsem ráda, že se mi návštěva vyplatila a přispěla jsem opět našim poctivým výrobcům:-)

Pokud někdo máte poblíž Český grunt, rozhodně necáhejte, za návštěvua "ochutnávku" 100% stojí a já doufám, že jsem zde nebyla naposled:-)

0
Obrázek uživatele Sunriska
před 7 lety Sunriska

Taky jsem si Český grunt oblíbila, pomalu vyzkouším všechny výrobky, už proto, že tam budu prodávat, tak chci vědět, co budu nabízet, i když o kvalitě takových výrobku určitě není pochyb...:) Po dlouhé době jsem si pochutnala na výborné šunce, kterou jsem přestala kupovat z důvodu, že z klasické masny chutnala jako "žoužel" a byla děsně slaná..Tady vím, že jím opravdu maso.

0
Obrázek uživatele Lucka
před 7 lety Lucka

No já jsem maniak hlavně do sýrů apod., takže poctivé ovčí byly vyloženě výzvou:D Ptala jsem se ne žitný chléb, tak měly už jen pár kousků jinách, ale žitné bezpečně vyprodané:) Na jednu stranu zklamání, že na mě nezbyl, na stranu druhou mě potešilo, že je vidět zájem i u lidí o kvalitu (hned vedle je klasická prodejna, kde umělých chlebů měly dost a dost:D).
A tak jsem místo toho vyzkoušela jejich domácí, několik hodin napečené koláčky, tvarohové, povidlové i makové a to byla teprve bašta! Žádné konzervanty, čiště bio mouka, kvásek...no prostě lahoda. Jelikož jak píšeš měly i domácí uzeniny, chtěla bych snad příště vyzkoušet i ty klobásky, neříkám, že je to tutovka pro zdraví, ale proč si nedopřát poctivou uzeninu z masa.
(Jinak co se šunek týče, kupuji sice v obchoďáku, ale aspoň tu s min. 90% masa).

před 5 lety emil lacko
Tento příspěvek byl nahlášen 1x jako nevhodný

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Nevhodný příspěvek

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 - 8


Přidat příspěvek