Co si myslíte o životě v dřevostavbě?

0
Obrázek uživatele alzbeta.66
před 4 roky alzbeta.66

Ahoj, celý život žiji ve zděném domku. Nicméně teď bratr s rodinou začali uvažovat o stavbě dřevostavby. Přečetla jsem si o tom také několik článků na internetu a opravdu mě tato alternativa zaujala. Hlavně tedy rychlost, za kterou jsou ji firmy schopné postavit a údajně i příznivá energetická bilance a tepelně izolační vlastnosti této stavby. Zase ale nevím, jestli nějaká negativa nepřevýší tento první dobrý dojem. Četla jsem např. o tom, že je v domě poté všechno slyšet, atd. Sice teď bydlíme v paneláku, takže jsem také zvyklá, že slyším každé spláchnutí záchodu sousedů, ale stejně. Máte někdo zkušenosti, o které byste byli ochotní se podělit? Díky moc. Bětka.

0
před 4 roky Alena

Ahoj, v dřevostavbě bydlíme 27let. A negativa? Ano, krapet menší zvukotěsnost tu je, jinak vnější dřevěné opláštění se musí natírat :) Jinak celá stavba hezky dýchá, je tu příjemné klima, dům se rychle vytopí, v létě je tu příjemně. Jinak bych neměnila.

0
Obrázek uživatele alzbeta.66
před 4 roky alzbeta.66

Ahoj Aleno. Skvělé, děkuji za názor ze života. Také na mě dřevostavby působí příjemným dojmem, že se tam musí nejspíš pěkně bydlet. Když říkáte menší zvukotěsnost, dávám si to tedy do souvislosti se životem v paneláku. Až budou peníze, také budeme nejspíš zvažovat zděný domek nebo dřevostavbu. Díky moc za názor a ať se Vám i nadále pěkně bydlí! Bětka.

0
před 4 roky

Dobrý večer. Mohu se jen zeptat, jestli jste se rozhodli pro dřevostavbu nebo kamenný domek? Protože manžel teď přišel s podle něj geniálním nápadem přestěhovat se právě do dřevostavby.

0
Obrázek uživatele alzbeta.66
před 4 roky alzbeta.66

Ahoj, Mike. Geniální nápad zní trochu jízlivě. Ale zatím co čtu, nepřijde mi, že by negativa převažovala. Záleží, co od toho čekáte. Mě se to líbí už jenom z toho ekologického hlediska. Zatěžuje méně životní prostředí, šetří suroviny a menší jsou také emise. Jak jsem psala, jen co ještě trochu našetříme, asi máme vybráno.

0
před 4 roky Milda

Jestli řešíte proč zděnou stavbu nebo dřevostavbu, doporučuji mrknout na diskuze na stavebních serverech, případně tento článek:
http://www.stavimedomylevneji.cz/index.php/technologie/rozdil-mezi-zdenym-domem-a-drevostavbou

0
Obrázek uživatele Janulka56
před 4 roky Janulka56

Ahoj, jsem ráda, že jsem tu našla tuhle diskuzi. Právě řešíme i my doma, jestli se nepustit do dřevostavby. Nás tedy tlačí čas a velmi se mi líbí dřevěnné domky. Úplně nejvíc se by se mi tedy líbila roubenka, ale do té asi naše investice stačit nebudou... Akorát nevíte, jakou mají dřevostavby životnost? Nechceme postavit, aby se nám domek za pár let začal rozpadat...

0
Obrázek uživatele Janulka56
před 4 roky Janulka56

A vlastně, nepodělili byste se i o info, kde jste Vaši stavbu stavěli, kde bydlíte? Jak bylo těžké sehnat dobrou stavební firmu? My bychom chtěli stavět v okolí Kolína. :-)

0
před 4 roky Alena

Ahoj, životnost dřevostaveb není určitě stovky let, jak tomu může být u cihlových domů, nicméně někde jsem četla, že fyzická životnost i u dřevostaveb se udává na 120-180 let. Osobně, je mi jedno, jestli tu bude náš domek tak dlouho. V dnešní době, kdy se tak mění trendy si myslím, že naše děti si stejně jednou raději postaví vlastní dle svého.

0
Obrázek uživatele cecko123
před 4 roky cecko123

Bydlíme taky v dřevostavbě. Výhody pro nás především finanční - výstavba výhodná, a úspora na topení. Postavit jsme si nechaly od firmy Dřevostavby My home s.r.o. Výborná komunikace... vše na jedničku.

0
před 4 roky Alena

Jinak my stavěli s nase-domy.cz a byli jsme nadmíru spokojení. Hlavně pro nás výborné, že dodrželi domluvený rozpočet, takže došlo i na kuchyň mých snů.

0
Obrázek uživatele alzbeta.66
před 4 roky alzbeta.66

No, po pročítání internetových diskuzí a různých srovnání dřevostaveb a cihlových domků bych zakončila tím, že vše má své pro a proti. A vzhledem k tomu, že nic není v životě ideální, nemůžete to čekat ani od Vašeho domu.

0
Obrázek uživatele geparden
před 4 roky geparden

Zkušenosti: Celý život se věnuji stavebnictví,dělal jsem stavební dozory,od 04 dělám jen dřevostavby.Taky jsem předtím zastával názor,že co nejde kolem betonu a cihel,není stavba..Pokud je dřevostavba udělaná kvalitně,není se čeho bát.Hlavní výhody poznáte po první zimě..:-)
Jelikož se v tomto opravdu dobře orientuji (bez chvástání),znám 90% firem v ČR které dřevostavby dělají.Půlka z nich neví o čem je řeč,jsou to třeba tesaři kteří mají málo práce na střechách,o nějaké difuzi ve stěnách nemají tušení..:-) Čtvrtina firem to dělá jen čistě pro byznys.Krásné stránky,super ceny..Ovšem,bez vlastních zaměstnanců,na všechno cizí dodavatelé,kterým většinou nezaplatí,nebo jen část..Takže ve skutečnosti se protočí na stavbě třeba 20 firem..To nemluvím o propagaci bezchybných materiálů,provedení je z něčeho jiného..Někdo nepozná ani rozdíl mezi KVH (konstrukční suché řezivo) a hoblovaným řezivem,z kterého stříká voda..:-)
Poslední čtvrtina jsou vesměs menší firmy,kde jejich majitelé dělají tuto práci ani ne pro zisk,spíše proto,že je to baví..Nejlepší varianta..I když někdy třeba dražší..
Závěr: Viděl jsem stavby od vyhlášených firem,kde jsem se divil,že to stojí..:-)Taky od malých firem..Reference taky nejsou všechno..Hlavně ne ty internetové..Ty se taky kupují,popř. si je někdo vkládá sám..Ideálně osobní doporučení někoho,koho znáte osobně..0
před 4 roky andrea

Máme montovanou dřevostavbu a nemůžeme si vynachválit. Bylo to pro nás cenově dostupné řešení a bydlí se nám dobře. Dům jsme si nechali postavit od Avanta Systeme a byli sme s nima moc spokojení. Všechno probíhalo hladce rozpočet, termíny. Hodně nám pomohli s veškerými papíry a úřady.

0
před 4 roky Sára1

Tak my máme také dřevostavbu a byla to skvělá investice. Hodně teď ušetříme na energiích. Stavěla nám firma Dřevostavby MY HOME na klíč. Dobrá komunikace, super ceny a také hlavně dodržely daný termín.

0
před 4 roky EvkaS

Plně souhlasím s příspěvkem, že na trhu  je spousta firem a ty, co to dělají jen pro zisk, nestojí za nic. Taky je dobré se podívat, jak dlouho na trhu jsou, většinou se moc dlouho neudrží. Já jsem slyšela od známých, kteří se taky rozhodovali o bydlení, že firma Sruby Rajec je kvalitní a spolehlivá.

0
před 4 roky Kristýna P.

My jsme s dřevostavbou také velice spokojeni. Dost dlouho jsme hledali vhodnou firmu a nakonec zvolili stejně, jako Sára1 tedy firmu dřevostavby my home. Co řekli, to dodrželi.

0
před 3 roky andyy

Ahoj narazila jsem na tyto intrnetoé stránky http://www.deltasvratka.cz/ máte s němi někdo zkušenosti? Mě se moc líbí jejich nabídka!

0
před 3 roky majjak

Zdárek, mě tato stránka velice zaujala..taky by se mi velice zamlouval zahradní domek…jak dlouho trvá, než sestaví a dají dohromady zahradní domek.. 

0
před 3 roky kajja

Dobrý den, za jak dlouho jste měli altán doma? A jak s Vámi jednali? A jak to probíhalo? Jak jste k této firmě došli? My by jsme chtěli také altánek nebo něco takového…

0
před 3 roky edda

ahoj my jsme dlouho hledali, kde si nechat něco takového udělat a našli jsme tuto firmu Deltasvratka... 

0
před 3 roky kaja

Ahojky my jsme platili 50% předem a 50% po dostavení!

0
před 3 roky ellenna

Jsou skvělý, záruka je 5 let a opravdu jsou na to pečlivý, když se mi zámek rozbil po 3 letech a dojeli a vymněili mi ho….

0
před 3 roky varkova

Ideální objednávka je v prosineci byla lepší cena, krátký termín dodání i montáž byl velice rychlá ;)

0
před 3 roky lucca

Dobrý denn, kde jste si nechávali dělat altánky a zahradní domky?

0
před 3 roky johhana

Ahoj jak to zatím vypadá? A co budete s němi pokračovat ve spolupráci? A do kolika týdnů budete mít altánek? A za jakou cenu a kvalita?

0
před 3 roky lelka

Jakou máte představu? Máte nějaké požadavky? My jsme si vybrali Deltasvratka

0
před 3 roky romma

Taky od nich máme úžasný altán na zahradě, co jsme si taky od této firmy nechávala dělat http://www.deltasvratka.cz/zahradni-altany-a-pergoly/zahradni-altan-pavilon.php

0
před 3 roky lck

Ahojky já moc ráda sedávám v altánu na zahrádce a popíjím kávičku, taky jsem moc ráda, že ho mám…

0
před 3 roky romma

Chtěla bych si vybrat nějakou firmičku na zahradní domek. Kde jste si nechávali dělat altánky a zahradní domky?

0
před 3 roky lelka

 Ahoj třeba sem vůbec nevěděla, že jsou certifikování Dřevařským ústavem
    široký sortiment dřevostaveb a doplňků ;)

0
před 3 roky majja

Vše je navrženo s ohledem na klimatické podmínky v ČR
    možnost atypických realizací bez příplatku
    možnost prohlídky výroby dřevostaveb ve výrobním areálu
    doprava a montáž po celé ČR a SR, dostala jsem doporučení od mé slovenské kolegyně z práce, která byla naprosto spokojená!

0
před 3 roky jonaa

Ahoky tuto firmu mám moc ráda, jelikož mají 25letou tradici výroby dřevostaveb z Vysočiny
    nadstandardní 5letá záruka
    kvalitní české výrobky.

0
před 3 roky Peťka

Máme baráček z dřevostavby. Našli jsme si firmu thermohome.cz, přesvědčilo nás, že nám ukázali přímo jejich práci v našem okolí a to rozhodlo. Někdo říká, že dřevostavba není dobře tepelně izolační, ale je to v pohodě :)

0
Obrázek uživatele luke.sukup
před 3 roky luke.sukup

Jak jako ukázali? Vám řekli kde máte hledat který dům od nich nebo fotky?

0
Obrázek uživatele xTereza.polnackova
před 3 roky xTereza.polnackova

Dobrý den, my jsme se s přítelem taky rozhodli pro dřevostavbu, především z důvodu rychlosti stavby. Akorát musíme ještě vybrat firmu a narazili jsme na Domy Oldar a docela nás zaujali. Máte s nimi někdo zkušenosti? Jsme ze známých první, kteří se do nového domečku pouští, tak nám bohužel nemá kdo z blízkých poradit. Předem děkuji.

0
před 3 roky pajjka

Koukejte http://www.deltasvratka.cz/zahradni-altany-a-pergoly/zahradni-altan-pavilon.php je to skvělá společnost…

0
před 3 roky majjak

Ahoj jak to zatím vypadá? A co budete s němi pokračovat ve spolupráci? A do kolika týdnů budete mít altánek? A za jakou cenu a kvalita?

0
před 3 roky lennka

ahojky právě mám za sebou rekonstrukci zahrady a jsem spokojena s výsledkem. Chtěli by jsme nějaký altánek…

0
Obrázek uživatele Kveta.zvikova01
před 3 roky Kveta.zvikova01

No a ty domy oldar, ti mají dělat i zděné domky? A jsou to nízkoenergetické stavby nebo ekodomy (nebo je to to samé:-)?). Rodiče právě taky uvažují, že by šli do domečku, tak kdyby se náhodou rozhodli stavět, tak ať jim můžu kdyžatk poradit:-)

0
před 3 roky Peťka

luke: Jééj to ne. Oni přijeli, všechno zařídili a ukázali nám přímo stavby, které jsou realizované nimi. Což se mi docela líbilo takový přistup, docela to pomáhá při rozhodování :)

0
Obrázek uživatele kozarooza
před 3 roky kozarooza

Vidím, že se tady řeší Domy Oldar - dělají zděné domečky i dřevodomky, bungalovy i na patro, nízkoenergetické ano. My jsme s nimi řešili projekt, ale ke stavbě jsme se bohužel nedostali, protože jsme nakonec nestavěli, ale prodávali nádhernou stavební parcelu.

0
Obrázek uživatele luke.sukup
před 3 roky luke.sukup

Aha, tak to potom ano. Realizace můžou člověku pomoct při rozhodování, navíc přístup je to dobrý, ukazuje na solidnost firmy :)

0
před 3 roky pajja

Taky bychom si chtěli nechat udělat altán na naší zahrádce, kde by jsme si užili rodinné chvilky, jaká je záruka u této společnosti? A co by jste mi mohli říci bližšího?

0
před 3 roky Peťka

Ten přístup firmy thermohome mě právě překvapil nejvíc. Ochota a vstřícnost na naše otázky a dotazy :) :)

0
před 3 roky Zita

My také uvažujeme nad domečkem. Známá mi doporučila firmu thermohome.cz, jak tady čtu, tak má docela dobré ohlasy. Docela by se mi líbilo vidět nějaké jejich realizace na vlastní oči :)

0
před 3 roky romma8

Ahoj jé tuto společnost moc dobře znám loni touto dobou nám také dělali altán! A v létě je to parádní záležitost!

0
před 3 roky ella

Já jsem si tu taky nechávala dělat na zahrádku přístřešek, nemůžu si to u bez něj představit, strašně jsme si tam rádi grilovali!

0
před 3 roky kajja

Taky jsem se na jejich stránky koukala a přemýšlím nad tím, že bych se do toho taky pustila!

0
před 3 roky anna

Jak dlouho to trvalo? A jaký byl výsledek? A co cena? Byla jste spokojená?

0
Obrázek uživatele renata.vlckova2
před 3 roky renata.vlckova2

kozarooza: My s nimi domeček stavěli a za nás bylo všechno v naprostém pořádku, myslím, že 30-tiletá záruka mluví za vše..

0
před 3 roky Dan5

Také máme dřevostavbu a stavěla ji firma Dřevostavby my home - také velká spokojenost.

0
před 3 roky Peťka

Oni jsou kvalitní firma. Taky jsem o thermohomeh předtím, než jsme se do toho pustili slyšela jen dobré ohlasy. Což taky vlastně rozhodlo....

0
před 3 roky Zita

Já jsem s thermohome.cz už mluvila a domluvili jsme se, že nám ukážou již postavené domy. Takový přístup se mi hodně líbí. Že netají svou práci.

0
před 3 roky Peťka

No vidíš, tak to je super, že jste se dohodli :)

0
před 3 roky Zita

Jo docela se těším. Asi se do toho na 100% pustíme, ať jsme ve svém

0
před 3 roky jonakk

Taky od nich máme úžasný altán na zahradě, co jsme si taky od této firmy nechávala dělat http://www.deltasvratka.cz/zahradni-altany-a-pergoly/zahradni-altan-pavilon.php

0
před 3 roky lenna

Zdárek, mě tato stránka velice zaujala..taky by se mi velice zamlouval zahradní domek…jak dlouho trvá, než sestaví a dají dohromady zahradní domek.. 

0
před 3 roky jonna

Dobrý denn, chtěla bych si vybrat nějakou firmičku na zahradní domek…kde jste si nechávali dělat altánky a zahradní domky?

0
před 3 roky pajušš

Chtěla bych si vybrat nějakou firmičku na zahradní domek…kde jste si nechávali dělat altánky a zahradní domky?

0
před 3 roky rooomka

Právě mám za sebou rekonstrukci zahrady a jsem spokojena s výsledkem. Chtěli by jsme nějaký altánek…

0
před 3 roky majja9

To je dobře, že jste s touto firmou spokojena, jelikož my už jsme s němi v bližším kontaktu a čekáme než dojednáme ještě pár věcíí…

0
před 3 roky leaa

My jsme dali přednost Deltasvratka zatím jsme spokojeni, komunikace je zatím skvělá, jsem moc ráda, že jsme si vybralli je.

0
před 3 roky Verča

Jako myslím, že život v dřevostavbě není jiný než v jiném typu stavby. Pokud je kvalitně udělaný, tak není co řešit. Lidi šíří jen zbytečné fámy.

0
před 3 roky alenn

Ahojky jak dlouho trvala montáž? A vše okolo, už jsem se koukala na jejich stránky a poslala jsem jim e-mail, tak už se těším na odpověď.

0
před 3 roky mahull

Právě mám za sebou rekonstrukci zahrady a jsem spokojena s výsledkem. Chtěli by jsme nějaký altánek…

0
před 3 roky rullka

Dobrý den, chtěla bych si požídit nějaký pěkný altánek, kde bych si ho měla něchat udělat?

0
před 3 roky anna8

Ahoj znáte někdo tyto internetové stránky www.deltasvratka.cz  ? Co by jste mi o nich mohli říci?

0
před 3 roky jéénna

Ahojky jak dlouho už je a trhu? A jak jste se k tomuto zázraku dostali? www.deltasvratka.cz  

0
před 3 roky pavlakk

ˇWstědrý den se blíží a já už onečně začínám finišovat, už se na to moc těším! Až všichni budou rozbalovt dárečky, ale ještě mi chybí pár drobností!

0
před 3 roky jonákkova

Dobrý den, jak dlouho už znáte tuto společnost? Moc ráda bych si udělala radost! Jak jste na ní vůbec narazili? A mohla bych poprosit o webové stránky?

0
před 3 roky hanna

Nazdárek, já jsem toto dostala k Ježíškovi! Byl to úžasý nápad! Moc za všechno děkuji.

0
před 3 roky ulricha

Moc všem doporučuji! Já jsem s němi naposto spokojená, nikdy jsem lepší nápad ani neměla.

0
před 3 roky amálka

kde by jsme si užili rodinné chvilky, jaká je záruka u této společnosti? A co by jste mi mohli říci bližšího?

0
před 3 roky evv

Ahojky jé tuto iternetovou stránku moc dobře znám a objednávám si tu moc ráda dárky.

0
před 3 roky pajakk

Taky jsem se na jejich stránky koukala a přemýšlím nad tím, že bych se do toho taky pustila!

0
před 3 roky pavka

Jjé tuto společnost moc dobře znám loni touto dobou nám také dělali altán! A v létě je to parádní záležitost!

0
před 3 roky jonna

Jak dlouho trvalo, než vám vyhotovili Vaší zakázku? A jak dlouho už existují na trhu?

0
před 3 roky nohavickova

Jak dlouho to trvalo? A jaký byl výsledek? A co cena? Byla jste spokojená?

0
před 3 roky ulla

Ahoj znáte tyto stránky http://www.deltasvratka.cz/?

0
před 3 roky Michala

My chceme stavět dřevostavbu, protože si ji manžel vybral. A našli jsme si www.thermohome.cz. Někdo tady o ní již psal, byli jste s firmou spokojení hodně? Manžel nesnáší jakékoli problémy s firmami.

0
před 3 roky Valča

Dřeovstavby jsou super. Brácha ji postavil předloni a jsou spokojení, domeček je krásný a nestál je prý ani tolik koli původně mysleli.

0
před 3 roky romka

Ahoj znáte www.domy-oldar.cz ?

0
před 3 roky jonakkovaa

Dobrý den, jakpak dlouho už vybíráte firmu? Já jsem teda byla hnedka rozhodnutá a byla jsem naprosto spokojená ;)

0
před 3 roky Andrea

Michalo kolik vás vyšla dřevostavba s thermohome.cz? My jsme se dívali a asi uvažujeme nad realizací s nimi.

0
před 3 roky Michala

Cena bylo okolo 2 milionů, teď nevím přesně. Ale ono se to budu asi lišit podle individuálních požadavků.

0
před 3 roky Andrea

To je mi jasný, že každý dům je asi trošku jinak cenově. Ale jinak ta cena vypadá příznivě.

0
před 3 roky KarelPlachý

No podle mě, se do 2mil dá postavit moc pěkný domeček (třeba http://www.domy-oldar.cz/akcni-nabídky), ale horší je to s pozemkem...

0
před 3 roky anna

Od koho jste o této věci slyšeli? Já o něm čtu poprvé! A taky jsme hledali firmu na dřevostavby, víte o tom, že zde probíha akce s 30%

0
před 3 roky Niki

Přemýšlím o firmě Dřevostavby Sladro s.r.o. Mám vyhlídnutý tento domek. Prý jsou seriózní a rychlí. Nemáte někdo zkušenost? 

0
před 3 roky majkka

Jak to zatím vypadá? A co budete s němi pokračovat ve spolupráci? A do kolika týdnů budete mít domeček? A za jakou cenu a kvalita?

0
před 3 roky pajja

Ahojky jak dlouho trvala montáž? A vše okolo, už jsem se koukala na jejich stránky a poslala jsem jim e-mail, tak už se těším na odpověď.

0
před 3 roky Roman

Stavěl někdo dům od dřevostavby flexi domy?

0
před 3 roky Jana a Petr

Máme pozemek a hledáme firmu, která se zabývá dřevostavbou na klíč. Párkrát jsme tu našly pozitivní ohlasy na domy-oldar. Využil někdo tu jejich akční slevu? Dost by nám to pomohlo. 

0
před 3 roky Roman

Taky jsem se díval na domy oldar ale ty standarty nic moc.flexi domy mi vychazi líp.

0
Obrázek uživatele Sona15248
před 3 roky Sona15248

My si pro dřevostavbu najali firmu dřevostavby MY HOME. Mají i své stránky http://www.drevostavby-myhome.cz/. My s nimi byli maximálně spokojeni. Vstřícné a ochotné jednání. Rychle postaveno a vše v pořádku.

0
před 3 roky Karel Plíšek

Roman - Podle jejich slov katalog neukáže vše, jelikož se projekty mění. To tedy znamená, že než si někdo udělá závěr, doporučuji je kontaktovat a nechat si udělat něco přesně podle sebe.

0
Obrázek uživatele Michel.T1
před 3 roky Michel.T1

Také postaveno od dřevostavby my home. Krásně se bydlí v dřevostavbě.

0
před 3 roky mikky

A jakou máte představu? Máte nějaké požadavky? My jsme si vybrali thermohome

0
před 3 roky lindda

ahoj jak dlouho jsou na trhu? A jakou stavbu Vám dělali? 

0
před 3 roky laurinka

Určitě jsem pro tuto společnost www.thermohome.cz jsem za ní moc ráda! Jsou opravdu moc šikovní.

0
před 3 roky amaiee

Ahojky mě se líbí od nich Lyra ;)

0
před 3 roky AnetaKa

Dřevostavbu máme v rodině, ale je to pořádná fuška se o to starat! Chcete-li, přečtěte si raději co to obnáší, než se do toho vrhnete. Taková vlhkost a plíseň ničí nábytek ale i celou stavbu. http://czkutil.blogspot.cz/2016/06/nejvetsim-nepritelem-drevostaveb-je.html

0
před 3 roky Radek Kovář

Teď si ještě představte, že vyberete špatnou firmu... Proto se také přikláním k rozmyslu. Jedna z dobrých cest je podívat se, již na realizovaný projekt... Třeba tady zmíněné domy-oldar to možnost mají. Tak bych to zkusil třeba tam.

0
před 2 roky Erik B.

postaveno máme od dřevostavby my home. Ukázky mají i na jejich stránkách.

0
před 2 roky Monika K.

Proč ne... Pokud bude dřevostavba postaveno z kvalitního materiálu a dobrou firmou je možno dosáhnout lepšího životního pocitu než ve studené cihle...

0
před 2 roky anny88

Dobrý den, pátráme po nějaké slušné stavební firmě, která by nám všechno zařídila a my by jsme si pak jenom přišli a strčily klíček do zámku…

0
před 2 roky jannka

Ahojky tak na to vám mohu doporučit - www.thermohome.cz

0
před 2 roky jenna

Ahojky my máme dřevostavbu a určitě bych jí za nic vůbec nevyměnila !!

0
před 2 roky aulovva

Dobrý den, my jsme si nechali postavit dům Greta ;) A jsme s ním naprosto spokojení, je to úžasný pocit mít hotovo…jinak je to 5+KK s plochou osumdesátdevět metrů čtverečních ;)

0
před 2 roky Luky

Dobry den chtel bych se zeptat aulovva na kolik vas vysel dum greta je to opravdu jen 1 570 000 nebo je to cena jen za hrubou stavbu ? Dekuji 

0
před 2 roky Petr Cmuk

Tak podívat se na hotový dům od jmenované firmy je určitě dobrá cesta. Zrovna o domy-oldar jsou ještě další fora o této firmě, a zdá se, že má dobré reference...

0
před 2 roky Monika K.

anny88 - jedna z dobrých firem je již tu zmíněná domy-oldar - Rodinné domy a dřevostavby na klíč.

0
před 2 roky ZH88

Také sháním více info o firmě Domy-Oldar.cz kdo už bydlí a má od nich postaveno? Je vše v pořádku?

0
před 2 roky Franta

Dluží Vám společnost Thermo Home IČ 27679021 se sídlem Vídeňská 134/102, Brno, Provozovna Rohatec? Jste fyzická osoba nebo podnikatel? Ozvěte se na email thermohomemidluzi@seznam.cz pro společnou cestu vymáhání pohledávek.

0
před 2 roky Aneta

Do jakého stylu si vybavujete dům? Já vůbec nevím jestli minimalismus nebo jak.

0
0
před 2 roky mariaa9

Dobrý den mě se u nich nejvíce líbilo, že  jejich rodinné domky mají nízkou cenu a vysoký standard v ceně

0
před 2 roky Nina

Já bych šla do minimalismu, ale my teda máme dohromady kuchyni a obávací pokoj. Pokud máš obávací pokoj zvlášť, tak bych klidně trochu popustila uzdě ve vybavení.

0
před 2 roky Zákazník


Velký pozor na Martina Choura, RETAIL HOSE. Je to jenom sprostředkovatel. Vybírá velké zálohy dopředu. Když je problém, dá od všeho ruce pryč a nic vám nevrátí. Připravil o statisíce už hodně zákazníků. Podívejte se na černé ovce od 4 min 45 s.http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097429889-cerne-ovce/213452801081204/titulky    

0
před 2 roky lenny

jak dlouho už je znáte a máte od nich postavěno??

0
před 2 roky kocka228

tak primo drevostavba me opravdu nelaka ale koukala jsem se na stavby z keramzitu a to me zaujalo vice navic za 3 mesice je dum postaveny.

0
před 2 roky veronika

Chtela bych se zeptat aulovva kde mate baracek postaveny? My take zvazujeme gretu od thermohome

0
před 2 roky Jana

Jestli Váháte tak KONTIO dělá hezké dřevostavby. Jsou spolehlivý. http://www.drevostavby-kontio.cz/realizovane-srubove-domy-kontio/ .. Zároveň můžete i hlasovat pro jeden z jejich postavených domů. ;-) http://www.100drevostaveb.cz/stavba/srubovy-dum-kontio-na-vikend

0
před 2 roky Janča

Já jsem si představovala skutečný robustní srub, ale manžel byl proti. Kompromisem má být dřevostavba. Jsme ze severu, takže jsme vybrali firmu odsud - Dřevostavby Sladro s.r.o. Jsme na začátku, ale zatím probíhá vše podle plánu :D http://sladro.cz/

0
před 2 roky Anonym

ZH88 mrkni na stránku drevostavby.cz tam je více informací.

0
před 2 roky Anonym

kocka228 Za tři měsíce? Myslím, že dřevostavby na klíč se dají postavit i rychleji... Takže ten tvůj typ stavby nebude nejrychlejší...

0
před 2 roky Anonym

Zákazník - To jsou informace, která by se opravdu měly zveřejňovat. Díky

0
před 2 roky Kolejmann

Ano, dřevostavba se dá postavit i rychleji, a je to na domluvě jak moc se na daný projekt tlačí... Ale je taky možné, že čím rychleji tím dráže...

0
před 2 roky Kolejmann

Já bych taky asi zkusil domy-oldar... Nevypadají špatně... Teda podle toho co píšete... Osobní zkušenost nemám...

0
Obrázek uživatele jangrew
před 2 roky jangrew

Za mě se bydlí dobře. Teď dovybavuji, tak chci ještě doménu obýváku. Bude to sedací souprava :-)

0
před 2 roky Petra

Dobrý den, stavěl prosím někdo s THERMO HOME? Jestli ano, jaké máte zkušenosti?
Děkuji za odpovědi

0
před 2 roky Eliška

Zdravím všechny, ráda bych se podělila o naši zkušenost s firmou http://www.ddnk.cz/, se kterou jsme stavěli náš domek my. Vyrůstala jsem ve zděném domě, nejsem příliš technický typ a tak jsem příliš nechápala boom dřevostaveb. Nicméně manžel trval na svém a teď, když už bydlíme, chápu to. Dům jsem si naprosto zamilovala, je krásně izolovaný a celá jeho výstavba šla jedna báseň. Pokud se rozhodnete pro dřevostavbu, rozhodně doporučuji právě tuto firmu! :)

0
před 2 roky Kristýna

mě trošku odrazuje údržba těch dřevěných domů, podle mě cihla je cihla... tedy my chceme stavět svépomocí, tak dřevostavba u nás nepřipadá v úvahu

0
před 2 roky Matej Mark

Ahoj, muj kamarád si nechal postavit domeček od thermohome. Říkal, že naprostá spokojenost. Mají to tam fakt pěkny!! Dost o tom uvažujeme taky ale ještě na tom nejsme tak finančně dobře. Rozhodně ale půjdeme cestou přes thermohome po tom co jsem slyšel s jakým přístupem spolupracují s klienty!! :)

0
před 2 roky Vlasta

Čaute, nemám zatím zkušenosti s žádnou firmou ale dlouho už sleduji diskuze a všechny ruzne moznosti stavby a thermohome na me zatím nejvice zapusobil. Lidi to opravdu jenom chválí tak na tom asi něco bude. Mateji byl by možne se někdy s tvým kamarádem nějak spojit a probrat s ním nějaké podrobnosti?

0
před 2 roky Majkí

Ahoj, mám dotaz, nemá někdo zkušenosti se společností:retail-house ? Moc děkuji za případné informace. :)

0
před 2 roky Kateřina

Zdravím, s manželem velice uvažujeme o dřevostavbě. Hodil by se nám váš názor nebo nějaké zkušenosti s kterou firmou by jsme do toho měli jít. Vím, že na netu je plno diskuzí ale čím víc informací tím lépe tak prosím o pomoc :)

0
před 2 roky Lucie

Mě se dřevostavba moc líbí a až jednou budu pořizovat domek tak do toho půjdu jednoznačně, líbí se mi jak rychlá a jednoduchá stavba to je. Navíc je mi to mnohem bližší než nějaká cihla a to i z hlediska ekologického.

0
před 2 roky Vaclavson

Jojo taky mám v plánu jít do dřevostavby. Kámoš si nechal udělat domeček potvrzuje mi že má dobře izolační schopnosti takže mu to ušetří každý měsíc několik peněz. Navíc má fakt pěknej ten dům a působí na mě moderně.

0
před 2 roky Ondris

Rozhodli jsme se jít taky do toho s firmou thermohome tak uvidíme :)

0
před 2 roky Banny

Máme dřevostavbu třetím rokem a pohodička :)

0
před 2 roky Lendik

Lucie: Ekologie není vše. Nezapomeňte, že se jedná o bydlení a ne o boudu pro psa. Dřevostavba má rozhodně své výhody, ale taky se nehodí všude. Takže kdyby náhodou, tak je potřeba to opravdu promyslet.

0
před 2 roky Lendik

Vaclavson: Tohle by mě docela zajímalo. Dokázal by jste napsat, až na jaké procento úspor se dokázal dostat? Děkuji

0
před 2 roky Lendik

Banny: Mohl bych se zeptat s kým jste stavěli? Už tu několik firem padlo, tak je pro upřesnění.

0
před 2 roky Miroslava94

Zdravím, měla jsem taky takové pochybnosti, když jsme hodnotili varianty stavby, firmu atd. Narazila jsem na stránky http://www.ddnk.cz/, kde jsem objevila možnost poradenství zdarma, čehož jsme i využili. Se vším nám pomohli a poradili a celé vyřizování nám dost usnadnili. Doporučuji zhodnotit osobně, my už máme podepsanou smlouvu a zatím je vše bez komplikací.

0
před 2 roky Olga

Nejvic me tu asi zaujala ta firma thermohome s jejich nabidkou

0
před 2 roky Kamil

je super, že stavba jde tak rychle, ale dřevostavby moji důvěru nemají, u nás v dědině si ji postavili na samotě v polích a v zimě jim sněhem navlhala fasáda...

0
Obrázek uživatele Michel.T1
před 2 roky Michel.T1

My máme postaveno od firmy Dřevostavby MY HOME. Výborná firma, která plní vše co řekne.

0
před 2 roky Martina Kolabová

Čaute lidi, chtěla bych se poptat jestli můžete potvrdit nějaké pozitiva ohledně firmy thermohome? Samozřejmě mě zajímají i negativa ale my na 99% s nimi stejně do toho půjdem :D

0
před 2 roky Petr Vráblík

Nám postavili krásný domek, nic víc, nic mín... Vše proběhlo v pořádku takže negativa asi žádná.

0
před 2 roky Kulouch

Půjdeme do dřevostavby! Už jsem se rozhodl, zkusíme at se pak muzu podelit ze zkušenostmi.

0
před 2 roky Anonymous

Přemýšlel jsem trochu i o dřevostavbě jako o investici. Koupím- prodám, co vy na to?

0
před 2 roky Čerys

Můžeš to zkusit :) je pravda, že ty pořizovací ceny jsou fakt celkem nízké a máš to postavený hned.

0
před 2 roky Hana

Já jsem dřevostavbou naprosto uchvácena. Máme dřevostavbu na klíč od firmy http://www.domy-drevostavby-na-klic.cz a jsme nadšeni. Nejen že splácíme tolik, kolik si můžeme dovolit, ale dům je nádherným a vše dle domluvy.

0
před 2 roky Rendl

dřevostavby jsou teď hodně moderní, ale i já si myslím, že cihla je cihla... kdo ví, co ty baráky začnou dělat za pár let... :-(

0
před 2 roky Hana

My stavěli s firmou Nízkoenergetické zděné domy a dřevostavby na klíč,s.r.o. www.domy-drevostavby-na-klic.cz. Dodndes nelitujeme, barák je nádherný a splnili vše co slibovali.

0
před 2 roky Martas

Ty dřevostavby podle mě přežijou tvojí omítku na cihle...

0
před 2 roky Klarinson

Souhlasím s Martasem, jednoznačně se dřevostaveb nemusíte bát. Je to rychlá a ideální možnost bydlení.

0
před 2 roky Ševelka

Máte prosím někdo zkušenosti s firmou www.thermohome.cz??

0
před 2 roky Baron

Ano postavili nám skvelý dům. Nechci jim delat nejakou reklamu ale opravdu tato firma stojí za pozornost.

0
před 2 roky Karel Bednář

Potvrzuji, nám tak staveli a vše v naprostém pořádku.

0
před 2 roky petra

Stavěl někdo dům od dřevostavby flexi domy?

0
před 2 roky Lauková Ivka

Postaveno od Dřevostavby MY HOME a jsme moc spokojeni. Mají i své webovky.

0
před 2 roky Rencek

Dřevostavba je utulny krasny domecek, zalezi jak si ji kdo udela :) nekdo si s tim pohraje a nekomu staci zaklad

0
před 2 roky Tom

Tak někomu stačí menší a někomu dvougenerační. určitě je třeba přemýslet do budoucna.

0
před 2 roky Mira

Já děti neplánuji takže mě staci obyč bungalowek někde na vesnicí krásný s bazénem a velkou garáží to je můj sen

0
před 2 roky Martas

Dřevostavba je krásná věc, musí být ovšem dobře postavena.. My máme od thermohome a jsme spokojení

0
před 2 roky Martina

Dobrý den, chci se zeptat kdo stavěl s firmou thermohome. o kolik se Vám navýšila cena i když jste si tak nějak nechali dělat vše ve standardu ? Děkuji Nebo celkově na kolik Vás vyšel patrový dům ? od nich

0
před 2 roky Eliska

Drevostavby jsou v dnesni dobe in ale musi byt dobre udelana, my ji mame od thermohome a super.

0
před 2 roky Hanaa

Od nich jsou drevostavby perfektni thermohome je kvalitni prodejce drevostave a domu obecne, jsem moc rad ze mam zrovna s manzelem baracek od nich

0
před 2 roky Kajuše

My jsme hodně uvažovali o thermohome, nakonec jsme zvolili Dřevostavby MYHOME a velká spokojenost. Domeček si užíváme už dva roky a bez problémů.

0
před 2 roky Pavlína

Má někdo zkušenost s FA Detail house?

0
před 2 roky domino

Thermohome je perfektní firma na zrealizování vašich snů, my máme 2 roky od nich domek a super.

0
před 2 roky Franta

Dřevostavby v dnešní době frčí, my máme bungalow. a pecka !

0
před 2 roky Davca

kdyz je kvalitne postavena  a je podle vasich predstav tak neni co resit:)

0
před 2 roky Franta

No to ale dopředu nevis kdo jak stavi. jen si precist nejake hodnoceni nebo doporuceni od znamych

0
před 2 roky Erik

Hodnoceni ale to overene.. nebo ti znami :) ale to je stesti kdyz by si nechal znamy od stejne firmy udelat dum

0
před 2 roky petr

Zivot v domecku na klic je perfektni. jsme doma vsichni a stastni

0
před 2 roky franz

Jeste aby jste nebyli.. minimalni opravy a udrzba. a hlavne krasna porizovaci cena

0
před 2 roky Robert

která teda společnost, firma je na stavbu domu na klíč ideální? chtěl bych nějakou dobrou, né moc drahou, ale hlavně spolehlivou firmu se kterou se dá domluvit na všem.. budu moc rád diky moc robert

0
před 2 roky Filip

a za kolik chceš postavit domeček? a kde a taky jaký by měl být? klidně můžu pomoci, jen to chce víc informací

0
před 2 roky Daniel68

Také uvažujeme o dřevostavbě, ale chce to kvalitní firmu. Tady http://www.domky-delta.cz/blog/drevostavby-a-jejich-zivotnost/ jsem se dočetl, že nejstarší dřevostavba má přes 1400 let, což je teda masakr ...

0
před 2 roky Igor

já se zrovna s ženou koukám na firmy a společnosti které staví domky na klíč, dřevostavby atd... jen teda vždycky najdu nějakou špatnou recenzi nebo tak něco, nemáte někdo tip?

0
před 2 roky janculka

Prosazuji firmu www.thermohome.cz. Postavila nám velice kvalitní domek. Jestli dřevostavbu tak určitě od nich.Byli perfektní fakt vedeli co delaji a meli to rychle postavené.

0
před 2 roky Igor

koukal jsem se na jejich webovky a asi si s nimi domluvím nějakou schůzku a uvidíme, protože recenze co jsem četl na internetu jsou docela dobré, takže bych to mohl přes ně vyzkoušet :)

0
před 2 roky Franta

Chtel bych se zeptat na RD Rymarov zda ma nekdo zkusenost?? Vypada to sice drazsi ale zrejme kvalitni. Dekuji za info.

0
před 2 roky ancica

A Thermohome jste si vybrali jenom podle doporučení, nebo jste se byli mrknout na nějakou vzorovou stavbu?

0
před 2 roky janculka

Než jsme začali, tak jsme samozřejmě  viděli jejich práci na vlastní oči, byli jsme se po domluvě s firmou podívat na hotový domek. Byli jsme velmi spokojeni.

0
před 2 roky Simona

já vám nevím, taky jsme s mužem na vážkách jestli to zadáme nějaké firmě nebo jestli to nějak postavíme či co ;), takže také bych ocenila nějakou radu :))

0
před 13 měsíci Mary1

Máme výbornou zkušenost s firmou Dřevostavby MY HOME.

0
před 13 měsíci ancica

Děkuji za radu, určitě se taky půjdeme podívat na již postavený domek od nich. To asi rozhodne.

0
před 12 měsíci Jindra

rozhodně doporučuji www.thermohome.cz přišli mi jako profíci a domek je hezký :) nebylo to ani moc drahé, ve všem mi vyšli vstříc, prima domluva a žádné kecání, hlavně stavění :)

0
před 12 měsíci Martin11

Dobrý den..Našel jsem v rejstříku že firma je v insolvenci a že někde nereagovali na reklamace..Co si o tom myslíte?Kdy jste dostavěli mohl by jste mi poslat na email třeba nějaké fotky?

0
před 12 měsíci Jindřich

Tak to chce ty betelné dřevěné domy, spíše sruby. Asi těžko byste mohli bydlet tady v takové pergole http://www.vetas.cz/produkty/zahradni-pergoly-pristresky . Jako u baráku je to perfektní věc, ale není to na bydlení.

0
před 12 měsíci Ivo

Zdravím, v dřevostavbě bydlíme skoro rok a nemůžeme si stěžovat. Akorát teď v létě máme v obýváku a v kuchyni (kde máme francouzská okna) pěkný hic, tak jsme si koupili mobilní klimatizaci a jsme moc spokojení. Pokud máte podobný problém, doporučuji mrknout na https://www.remko.cz/mobilni-klimatizace :)

0
před 12 měsíci Anička

lidičky, my budeme s manželem stavět nový domeček, pozemek už máme, ale ještě nemámé žádnou firmu, která by nám to postavila... takže radu uvítám :)

0
před 12 měsíci Januli

Za mě můžu doporučit www.thermohome.cz, krásné dřevostavby. Nám se podařilo okolo 2 milionů postavit a za necelý rok jsme bydleli.

0
před 12 měsíci Maruš

Dřevostavby se mi líbí, ale není tam například v zimě větší zima než ve zděném? A celkově vyrovná se to?

0
před 12 měsíci Jarina

Mé doporučení je, projít si jejich stránky a pak si domluvit schůzku ve firmě a pokud možno vidět  hotový dům. Tam bych se poptala na vše co mě zajímá...

0
před 12 měsíci Martin

to je nutnost, pořádně to probrat se společností nebo firmou a domluvit se na detailech a pak až se dohodnout jestli do toho jít nebo ne :) já bych do toho jinak nešel..

0
před 12 měsíci Zlatica

Dala jsem na doporučení a domluvili jsme si schůzku u Thermohome v jejich home centru v Praze. Poptali jsme se na spoustu věcí a ještě máme domluvenou prohlídku podobného typu domku jaký bychom chtěli.

0
před 12 měsíci Jirka

já teď taky čekám na schůzku, tak jsem zvědav jak to nakonec dopadne :) zatím teda bez problémů, ale musíme se na všem teprve ještě domluvit :)

0
před 12 měsíci Marek

To je určitě bezva nápad, vidět od nich hotový dům. Taky to tak určitě budeme řešit.

0
před 12 měsíci Andry

Co vím, tak názory na dřevostavbu se hodně liší. Já doporučuji, nezaznamenala jsem nějaké negativa proti zděněmu domu. Záleží asi hlavně na firmě, u které si ji objednáte.

0
před 11 měsíci Janek

je to pravda, záleží na tom jak je domeček postavený a tak :) takže taky souhlasím tady s Andy :) je to důležité, páč pak to má nějakou dobu vydržet ten domek... co nějakou dobu, ale celý život

0
před 11 měsíci Aneta

já jsem rozhodně pro domeček!!!! je to lepší než se tlačit někde na bytě a je to taky lepší i pro děti, ty potřebují prostor a zahradu a tak... radši jděte do domečku než do bytu

0
před 11 měsíci Maruška

na kolik vůbec v dnešní době takový domeček vyjde penízků? my jsme stavěli domeček v roce 2009 a náš nejstarší syn přemýšlí, že si taky postaví, tak se zajímám. :D

0
před 11 měsíci Sebastián

to je hodně různé né? záleží na velikosti domečku, na kvalitě a taky hlavně hodně i na pozemku, ono taky někde stojí plac méně a někde jinde... takže to chce hodně promyslet :)

0
před 10 měsíci DAn

a o nějaké dobré firmě která to staví víte? nerad bych to předal nějakým neschopákům...

0
před 10 měsíci veronika

bydlíme v dřevostavbě a neměnila bych. jediné co nám dělalo problémy byla dřevěná terasa, rozpraskala i když jsme ji měli naimpregnovanou a všechno... tak teď uvažujeme nad dřevoplastem, vypadá to úplně jako dřevo ale nechytají se do toho žádní brouci ani plíseň... má někdo zkušenosti s Twinson parketama od www.inoutic.cz/terasy-twinson?

0
před 10 měsíci Dan

my stavíme přes www.thermohome.cz a zatím to vypadá fakt velmi slibně, jsou milí a pracují podle plánů, tak jsem už moc zvědavý na výsledek, jaké to bude :)

0
před 10 měsíci Luboš

Dobrý den, kdo tu zrovna buduje dřevostavbu či rekonstruuje vytápění domu, určitě doporučuji zvážit tohle oběhové čerpadlo https://www.cerpadlabezstarosti.cz/249-lowara-ecocirc-za-akcni-ceny - já ho kupoval ještě za plnou cenu a doposud vše funguje bez problému :)

0
před 10 měsíci Dan

my dřevostavbu máme a jsme spokojení, nebylo to ani tak moc drahé, takže pohůdka a dělala nám to firma na klíč

0
před 10 měsíci Igor

jak tak na to koukám tak v poslední době je fakt trend mít domeček, my s ženou už jsme taky rozhodlí. Příští rok budeme stavět, tak snad se nám to podaří dotáhnout do konce :)

0
před 10 měsíci Anka

taky máme s rodinou domek a nikdy bych neměnila... je to sice třeba víc práce (myslím tím teď co se týče uklidu a tak) a však taky jsme si mákli když jsme to stavěli.. teď už si to můj syn nechává stavět od firmy

0
před 9 měsíci Mirka16

Určitě je dobré důkladně projít recenze od různých firem a poté se rozhodnout. Taky určitě i cena rozhoduje, protože je všude jiná...My jsme se do svého nově postaveného domečku nastěhovali před půl rokem, trošku se nám to zpozdilo, jelikož firma měla dost zakázek. Ale nakonec bydlíme a jsme spokojeni. Přístup firmy super - firma tady z těhle stránek http://www.drevostavby-myhome.cz/

0
před 9 měsíci Matěj

před čtyřmi roky jsme s ženou stavěli domeček a byla to docela fuška... kdybychom mohli tak by jsme si jej postavili na klíč, je to určitě jednodušší

0
před 9 měsíci ivanka

my stavěli skrz www.thermohome.cz a bylo to v klídku a bez problémů a starostí, navíc všechno se stihlo do termínů a bylo to :)

0
před 9 měsíci Ajinka

Souhlasím, thermohome je jednička na trhu co se týče dřevostaveb. My bydlíme zhruba rok  v domku od nich a jsme spokojeni.

0
před 9 měsíci Tomáš

Já jsem stavěl domek svépomocí, a kdybych se rozhodoval znova, tak už nikdy, stálo mě to málem manželství, bylo to hrozné….

0
před 9 měsíci Honza

Do toho bych se nikdy nepustil já si teď vybírám firmu, která mi postaví domek na klíč, bez starostí…

0
před 9 měsíci Olina

A jak jste se o nich dozvěděli? Někdo vám ji doporučil? Ono je dnes problém objevit solidní firmu. Je potřeba si co nejvíce zjistit, aby byl člověk spokojený.

0
před 9 měsíci Aneta

Co Vexta? Nevím, jestli se nezhoršili, ale my bydlíme již čtvrtý rok a spokojenost.

0
před 9 měsíci Hana

jak dlouho jste si dopředu plánovali stavění domu? já se s mužem dohaduji, že to nemusí být až zas tak dopředu, důležité je mít pozemek a pak firmu, která to postaví... je to tak že? myslíte že rok dopředu stačí?

0
před 9 měsíci Olina

Super díky mrknu na to :-)

0
před 9 měsíci Milan

já jsem si stavěl domeček sám tři roky... bylo to strašně dlouhé a už jsem to chtěl mít hotové, ale zase jsem si to skoro všechno udělal sám... kdyby mi to stavěla firma, tak to mohlo být dřív a asi bych si to i víc užil

0
před 9 měsíci Luboš

jestli chcete stavět přes nějakou firmu tak doporučuji https://www.thermohome.cz/ jsou dobří, rychlí a vše plní tak jak se dohodlo... mám dobrou zkušenost, domek hezký a vše bylo v termínu :)

0
před 9 měsíci Marouš

Jelikož taky uvažujeme o dřevostavbě, tak si o nich zjišťuji co nejvíc . Zajeli jsme si do Prahy do Home Centra. Byli jsme překvapeni příjemným prostředím a profesionálním přístupem.

0
před 9 měsíci Jajina

My si s nimi taky domluvili prohlídku již hotového domku, tak jsme zvědaví.

0
před 9 měsíci Jan

já jsem rozhodně pro dům a je jedno jestli je to dřevostavba nebo cihlový... hlavně radši domeček než byt, ale chápu, že každému může vyhovovat něco jiného :))

0
před 9 měsíci Květinka

To je pravda, ale pro nás je nejdůležitější rychlost, samozřejmě i kvalita. A u thermohome to vypadá, že nabídnou obojí.

0
před 8 měsíci Antonín

Nemusíte se bát, tehrmohome opravdu patří mezi firmy, které nabízí pomoc se vším od začátku stavby až po úplný konec.

0
před 8 měsíci Akmal Yousuf

Awesome Website i love it great work done. www.office.com/setup

0
před 8 měsíci Lenka

já jsem taky radši pro domeček než pro byt... bydlíme už pět let a jsme šťastní... takže radši si postavte dům než kupovat byt, teda pokud víte že to zvládnete :)

0
před 8 měsíci Miriam

rozhodně lepší než bydlet v králikárně někde v paneláku nebo na sídlišti... prostě domek je domek a ať si říká kdo chce co chce :) já na to názor nezměním .))

0
před 8 měsíci Otmilka

taktéž jsme stavěli firmou dřevostavby my home. Fajn bylo, že jsme nemuseli dávat předem celkovou částku, že jsme mohli platit za jednotlivé etapy. Negativum asi to, že dost dlouho trvalo, než si na nás našli čas...ale předávka domu proběhla na den přesně.

0
před 8 měsíci Nikola

prosím, máte někdo zkušenost tady s tou společnosti, nebo s jejich domy? https://www.thermohome.cz/ koukala jsem se na to s chlapem a chlap říkal, že neví ani jak to funguje když to někdo staví... mate někdo zkušenost prosím?

0
před 8 měsíci Smith

office.com/setup Online Help – Step by Step guide for office Setup, Download & complete installation online. We are providing independent support service if in case you face problem to activate or Setup office product.

0
před 8 měsíci John

Looking for Aol Support? Call now on toll free number to get instant 24/7 email support AOL, AOL Mail Technical Support, Click here for more information. aol-mail-support

0
před 8 měsíci Borek

já osobně si myslím že dřevostavba je naprosto v pohodě... většinou je to levnější než klasická stavba, takže můžete i ušetřit

0
před 8 měsíci Jirka

dřevostavba je za mě cajk, navíc ji fandím víc než klasické zděné stavbě :) přece jenom je to levnější a výhody nebo nevýhody tak moc nespatřuji...

0
před 8 měsíci jon009

Microsoft Office has a different version, and the whole version has the different setup file. Some of the versions are Office 2013, Office 2016 and Office 365, etc. http://www.office-comsetup.com

0
před 8 měsíci ethan

Norton is one of the most reliable antivirus providers in the market. Norton is delivering top rated protection from mobile devices and computers. Norton has 3 antivirus packages http://www.nortoncomset-up.com

0
před 8 měsíci chandler

McAfee have the complete set of features which can protect your digital online and offline life of the computing devices, and it not only help you to protect it but also it can maintain the stability of your computer, increase the speed with inbuilt PC Optimisation tool. http://www.mcafeecomactivate.us

0
před 8 měsíci vaneesa

If your PC is having a slow performance and you are facing problems due to this, then we can provide a solution to that. at TechSalvation, we have a highly experienced team for resolving the issues related to the slow performance of computers and laptops. http://www.avira-comsupport.com

0
před 8 měsíci Dan

já mám dobrou zkušenost s http://thermohome.cz/ byli rychlí a spolehliví. ani jeden problém během stavby neproběhl a bylo to v čas, a jsou příjemní a zdálo se mi že fakt tomu rozumí

0
před 7 měsíci McAfee Support

McAfee Software has Advanced Technology Which detect ransomware Malware threat which compromise the System leads to hacking email accounts, social media accounts, banking details etc McAfee is important software to installed on your computer with help of McAfee Support experts , McAfee Customer Service is reliable service which give Total satisfaction http://www.mcafeesupports.us/

0
před 7 měsíci Norton Support

Get Norton Setup Instantly get protection from Malware, Trojan ,Cyber Attack And all other threats,Norton Antivirus Repair all the corrupt and Infected Files . To Get Norton Security Software get in touch with Norton Support Experts http://www.nortononlineinstall.com/

0
před 7 měsíci Webroot Support

Need to Have Advanced Technology Internet security software from Webroot safe Software company with the following link webroot.com/safe that help protect all your device from virus, malware and other online threats. http://www.webrootsafe.us/

0
před 6 měsíci Karel

S jakou firmou se nejvíce vyplatí stavět dřevostavbu?

0
před 6 měsíci Honza

A určitě chcete dřevostavbu? ono moc cenově to není jiné proti zděné stavbě

0
před 6 měsíci Daniel

Pokud chcete opravdu kvalitně postavenou dřevostavbu, tak doporučuji stavební firmu http://www.domy-oldar.cz/ mám od nich postaveno a jsem velice spokojen s cenou i domem :-)

0
před 5 měsíci office.com setup

MS Office setup is very easy to install, download and redeem. The use of MS Office is also simple and the user can learn how to use it easily. Online help option is also available in all applications of MS Office, which provides an instant guideline. http://officecomsetup-us.com/

0
před 5 měsíci office com setup

How you install or reinstall Office 365 or Office 2016 depends on whether your Office product is part of an Office for home or Office for business plan. If you're not sure what you have, see what office.com setup products are included in each plan and then follow the steps for your product. The steps below also apply if you're installing a single, stand-alone Office application such as Access 2016 or Visio 2016. Need Help with office.com/ setup Enter Product Key? http://officecomsetup.ca

0
před 5 měsíci mcafee.com activate

mcafee.com enabled McAfee provides security for all sorts of users. They supply services and products for home and office at home, enterprise enterprises with over 250 employees, and small organizations with under 250 employees, as well as venture opportunities.

0
před 5 měsíci Install Office

We are providing help and support for Microsoft Office Setup and activation. Call us or email us the error or problem, our one of the expert contact you with the appropriate perfect solution. Get the MS Office application suite and see how it is easy to work with Microsoft Office.

0
před 5 měsíci Tomáš

Také mám postaven domek od domy-oldar, vybral jsem si je , protože dva kamarádi mají také dům od nich, a staví velice kvalitně :-)

0
před 5 měsíci office setup

with your entire process to setup office product online. Have you Just bought Microsoft Office product ? If yes then you can complete your Office Setup online with your product key code. You just need open office.com/setup , Install Office , Install Microsoft Office or setup.office.com into your web browser.

0
před 5 měsíci Avast Support

Avast Customer Support is a third party technical support service. We are here to help you out with the whole procedure to Download Avast Antivirus online, We not only fix your Avast setup related issues but will guide with how to get started with your new Avast product once it gets installed successfully. We at Avast Tech Support provides service to protect your PC from potential online threats and external attacks like viruses, Trojans, malwares, spywares and phishing scams. http://avastcomsetup.com/

0
před 5 měsíci Norton Support

Norton Tech Support is a third party service provider and not in any way associated with Norton or any of its partner companies. At Norton Support we offer support for Norton products and sell subscription based additional warranty on computer and other peripheral devices. http://supportfornorton.com/

0
před 5 měsíci Norton Setup

The Antivirus Package protects one device and works on IOS, Windows, Android and MAC. It includes real time protection, virus, spyware, Malware and phishing protection. The Standard Package has the same features like the Antivirus Package plus secure pass protection ad additional protection option. http://nortoncomsetup-norton.com/

0
před 5 měsíci techsupport

Install full microsoft office setup 365 with our support. Now setting up your account will be a cakewalk with us. http://office.com-setup-install.com http://www.officeplus.net

0
před 5 měsíci techsupport

Mcafee.com/activate has the complete set of features that can protect your digital online life the computing devices, and it can not only help you protect it, but it also can maintain the stability of your computer, increase the speed with the built-in PC Optimization tool . http://mcafee.com-setup-install.com http://mcafee.activatelife.net/

0
před 5 měsíci techsupport

Online Help - Step by Step guide for Norton Setup, Download & complete installation online. We are providing an independent support service if you have a problem to activate or Setup Norton product. Just fill the form and get in touch with you as fast as possible. http://norton.com-setup-install.com http://nortonsetupproductkey.com/

0
před 5 měsíci techsupport

Install Webroot for complete internet browsing & web Security in your computer. It will save you from all the cyber attacks. The webroot antivirus is a very renowned security tool that protect the computer software and malware & firewall. http://webroot.com-setup-install.com/ http://www.webroot-com-safes.com/

0
před 5 měsíci norton setup enter product key

Install norton antivirus with the best support team and keep your computer virus free http://nortonsetupenterproductkey.com/

0
před 5 měsíci norton setup product key

Download norton antivirus with the best support team and avoid virus attacks http://nortonsetupproductkey.com/

0
před 5 měsíci norton setup with product key

Antivirus is the need of computers that makes them virus free and we are going to give you full support to get the best antivirus installed in your computers and laptops. Download norton antivirus package with us http://nortonsetupwithproductkey.com/

0
před 5 měsíci john andrew

Norton is the most reliable antivirus and we are giving you the full support to get it installed in your laptops and computers http://www.noront.com-setup-norton.com/

0
před 5 měsíci install mcafee with activation code

Install mcafee product without any hassle. We provide best installation service http://installmcafeewithactivationcode.com

0
před 5 měsíci install mcafee with activation code

Activate mcafee antivirus with the highly professional tech team and get rid of antivirus from computer http://entermcafeeactivationcode.com/

0
před 5 měsíci mcafee product activation

Antivirus is the need of computers that makes them virus free and we are going to give you full support to get the best antivirus installed in your computers and laptops. Download mcafee antivirus package with us http://mcafeeproductactivation.com/

0
před 5 měsíci Emilia Williams

Officecom-Setups is providing online 24*7 technical support for Microsoft office setup. If you have any problem related Microsoft office setup activation & installation, then you can contact at http://www.officecom-setups.com/ Or Call toll free numbers +1-844-777-7886

0
před 5 měsíci office setup enter product key

Setup Microsoft office 365 package with us. We are the team of technical professionals and give the best technical support to our clients even after the installation process http://officesetupenterproductkey.net/

0
před 5 měsíci office setup product key

Install full microsoft office setup 365 with our support. Now setting up your account will be a cakewalk with us <a href="http://officesetupproductkey.com/">office setup product key</a>

0
před 4 měsíci techsupport

Download the Microsoft office setup 365 & Get full support for any query. Get the complete process of installation & product, the procedures to install MS Office keys, etc. http://officecommyaccount.com/

0
před 4 měsíci techsupport

Download the Microsoft office setup 365 & Get full support for any query. Get the complete process of installation & product, the procedures to install MS Office keys, etc. http://officecommyaccount.com/

0
před 4 měsíci techsupport

If you have not already, you will need to redeem and install Office on your PC or Mac before you can activate it. http://office.com-setup.support/

0
před 4 měsíci techsupport

If you have not already, you will need to redeem and install Office on your PC or Mac before you can activate it. http://office.com-setup.support/ http://www.office.com-setup-office.com/

0
před 4 měsíci Jozef

Žív v dřevostavbě je určitě fajn. Jen při stavění je nutnost dávat si bacha, aby se zamezilo dlouhodobé vlhkosti. Pak budete muset dřevo pořád přejíždět různou stavební chemií.

0
před 4 měsíci Norton Internet security customer service phone nu

In this decade we are surrounding with gadgets to protect our gadgets we need good protection Norton antivirus is one of the best solution, to install Norton antivirus we need to look for Norton Internet security customer service phone number UK. http://norton.pcyogis.co.uk/

0
před 4 měsíci Norton antivirus tech support phone number

Norton antivirus tech support phone number UK +44-014-1416-1007 for Norton Antivirus Support powered by Symantec Corporation is a worldwide system security organization and delivers the dedicated Norton support to all antivirus products. http://norton.pcyogis.co.uk/norton-antivirus-tech-support-phone-number-uk/

0
před 4 měsíci office setup enter product key

Set up Microsoft Office 365 package with us. We are the team of technical professionals and give the best technical support to our clients even after the installation process http://officesetupenterproductkey.net/

0
před 4 měsíci office setup product key

Install full microsoft office setup 365 with our support. Now setting up your account will be a cakewalk with us <a href="http://officesetupproductkey.com/">office setup product key</a>

0
před 4 měsíci pal william

roku.com/link provides the simplest way to stream entertainment to your TV. On your terms. Visit roku.com/link for Roku code linking to your Account.

0
před 4 měsíci pal william

mcafee.com/activate have complete set features which can protect your digital online and offline life of the computing devices, and it not only help you to protect it but also it can maintain the stability of your computer, increase the speed with inbuilt PC Optimisation tool.

0
před 4 měsíci pal william

mcafee.com/activate have the complete set features which can protect your digital online and offline life of the computing devices, and it not only help you to protect it but also it can maintain the stability of your computer, increase the speed with inbuilt PC Optimisation tool.

0
před 4 měsíci pal william

mcafee.com/activate have thea complete set features which can protect you digital online and offline life of the computing devices, and it not only help you to protect it but also it can maintain the stability of your computer, increase the speed with inbuilt PC Optimisation tool.

0
před 4 měsíci norton

Norton.com/setup Online Help – Step by Step guide for Norton Setup, Download & complete installation online. We are providing independent support service if in case you face problem to activate or Setup Norton product. http://managenortonnow.com">norton.com/setup

0
před 4 měsíci norton

Norton.com/setup Online Help – Step by Step guide for Norton Setup, Download & complete installation online. We are providing independent support service if in case you face problem to activate or Setup Norton product. http://managenortonnow.com

0
před 4 měsíci Elis

Za nás dřevostavba rozhodně ano. My bydlíme a je to super. Nechali jsme si postavit u firmy Mrštný a opravdu spokojenost :), je to profesionální firma.

0
před 4 měsíci Aneta

Dřevostavba není špatná, my máme hlavně doma systém od mojefibaro, který nám zpohodlňuje život.

0
před 4 měsíci Avast Support

Avast Customer Support is a third party technical support service. We are here to help you out with the whole procedure to Download Avast Antivirus online, We not only fix your Avast setup related issues but will guide with how to get started with your new Avast product once it gets installed successfully. We at Avast Tech Support provides service to protect your PC from potential online threats and external attacks like viruses, Trojans, malwares, spywares and phishing scams. http://avastcomsetup.com/

0
před 4 měsíci Norton Support

Norton Tech Support is a third party service provider and not in any way associated with Norton or any of its partner companies. At Norton Support we offer support for Norton products and sell subscription based additional warranty on computer and other peripheral devices. http://supportfornorton.com/

0
před 4 měsíci Norton Setup

The Antivirus Package protects one device and works on IOS, Windows, Android and MAC. It includes real time protection, virus, spyware, Malware and phishing protection. The Standard Package has the same features like the Antivirus Package plus secure pass protection ad additional protection option. http://nortoncomsetup-norton.com/

0
před 4 měsíci Filipa

Jak vám zpohodlňuje život? Nedovedu si to představit..

0
před 4 měsíci OFFICE SETUP

office.com/setup help in setting up and Installing Microsoft Office on your computer. We provide Technical Support and other services for you. We are here to help you. We help you with Microsoft Office and Office installation. office setup,www office com setup, office.com setup, office.com setup, office com setup, office/setup CALL TOLL-FREE 1855-888-4421. PLEASE VISIT... http://officesetup-help.me">Office Setup http://officesetup-help.me">Install office http://officesetup-help.me">Install Microsoft office

0
před 4 měsíci Aneta

Řídí nám klimatizaci, topení, rekuperaci. Máme senzory na pohyb, detektor kouře, řídí světla, rolety... Prostě všechno možné.

0
před 3 měsíci Filipa

Takhle a kolik taková věc vydá peněz?

0
před 3 měsíci smith

norton.com/setup - Online Help – Step by Step guide for Norton Setup, Download & complete installation online. We are providing independent support service if in case you face problem to activate or Setup Norton product.

0
před 3 měsíci smith

Office.com/setup - Let's Get Started with your Microsoft Office Setup by visiting www.office.com/setup and Enter 25-digit Activation Code to Setup Office Today. Feel free to contact us for any help.

0
před 3 měsíci Aol support

Welcome To AOL Support AOL Mail is a free web-based email service owned by an American Company that enable the user to use all the email features provided by them. AOL Mail is also known as AIM which stands for AOL Instant Message.

0
před 3 měsíci Canon

It is diffcult to setup canon printer but you can not worry just visit http://canon-com-ijsetup.com "> canon.com/ijsetup and get help by printer experts. This will help you in setup all kind of canon printers by canon.com/ijsetup.

0
před 3 měsíci Kaspersky Support

Devices would be free from Virus, Malware, Trojan and other online threats Kaspersky Activation with the link activation.kaspersky.com gives you the Complete protection , like email protection , Banking Details Protections, Sensitive Information protection, important Software Protection, Get Instant Kaspersky Support or Call Kaspersky Customer Service. http://www.kasperskysupports.us/

0
před 3 měsíci Avg Support

Get protection from malware , Intrusion, Trojan , cyber attacks get Avg software installed with the help of link Avg.com/Retail or call Avg support for any technical help http://www.avgcomretail.us/

0
před 3 měsíci Webroot Support

Need to Have Advanced Technology internet Security software from Webroot safe Software company with the following Link webroot.com/safe that help to protect all device from virus, malware and other online threats. http://www.webrootsafe.us/

0
před 3 měsíci ramiz khan

Office Setup To get started with your Microsoft Office installation, you need a valid product code key & visit http://officecom-setup.org and we can also help you with your entire process to setup office product online.

0
před 3 měsíci SAM

Office Setup To get started with your Microsoft Office Installation you must need valid product key code & visit http://officecomsetup.net and we can also help you with your entire process to setup office product online.

0
před 3 měsíci Aneta

Záleží na tom, co si vyberete od toho se odvíjí cena, jak složitý systém si dopřejete.

0
před 3 měsíci Pavel

My v dřevostavbě bydlíme a nemůžu si ji vynachválit. Samozřejmě je jasné, že nevydrží tolik let, jako klasický zděný baráček, ale mě bezproblému přežije, takže mi to stačí ;) Pár info jde najít tady: http://www.sdruzeni-ekodum.cz/clenove/nabytek-na-zahradu

0
před 3 měsíci aol mail support

AOL Email Support is one of the best email service providers that helps in AOL email related issues.There are several email providers like gmail, Hotmail, rediff and so on but AOL is the only company that provides the best service all over the world. ail related issues.

0
před 3 měsíci Filipa

Vy máte asi nějakou tu hodně obsáhlou verzi, když čtu, co to u vás doma umí.

0
před 3 měsíci Tonka

Ten systém mě moc zaujal, máme sice několik let postaveno, ale to půjde dát něco i do hotového.

0
před 3 měsíci Aneta

My máme jedno z těch nejvíc asi bych o řešila s firmou, jak to do zrekontrovaného.

0
před 2 měsíci Mariana

Podívej se na www.mojefibaro.cz tam je napsáno, že je to možné bez stavebích zásahů.

0
před 2 měsíci Tonka

Dívala jse se, už to doma řešíme :))

0
před 2 měsíci McAfee Support

McAfee Support - With the growing demand for technology, the hackers and spammers are creating new ways to steal your important data. They can attack your device, steal access to your device and later ask for money in exchange for information. http://contactassistance.com/mcafee-support/

0
před 2 měsíci HP Support

HP Support - Hewlett Packard is a world-renowned American International Company which makes Information Technology Products like PC, Laptop, Printer, Scanner and their Hardware & Software. HP products are robust and easy to use, as confirmed by many users around the world. http://contactassistance.com/hp-support/

0
před 2 měsíci Dell Support

Dell Support – Dell is a multinational company which has designed a number of hardware products, software products, storage devices and other products. http://contactassistance.com/dell-support

0
před 2 měsíci Linksys Support

Linksys is an American Company selling data networks and hardware products mainly to home users and small business. Some of the Linksys products are wired and wireless Router, Ethernet switches, internet camera, audio-visual products and network storage system. http://contactassistance.com/Linksys Support

0
před 2 měsíci andybaston

office.com/setup MS Office setup is very easy to install, download and redeem. The use of MS Office is also simple and the user can learn how to use it easily. Online help option is also available in all applications of MS Office, which provides an instant guideline. www.office.com/setup

0
před 2 měsíci Davy Jones

We help in setting up and Installing Microsoft Office on your computer. We provide Technical Support and other services to you. We help you with great work and other details. We are here to help you. We help you with Microsoft Office and Office installation. We help you with Great technical services at an affordable price. www.office-help-setup.com

0
před 2 měsíci pogo tech support

Very well described this informative post by the author.i m very thankful. Visit contact pogo support

0
před 2 měsíci Enter Microsoft Product Key

Microsoft office setup is the software setup file with this setup file you can install on your computer and some of the supported device to use Microsoft office.

0
před 2 měsíci Enter Microsoft Product Key

<a href="http://entermicrosoftproductkey.com/">Enter Microsoft Product Key</a> is the software setup file with this setup file you can install on your computer and some of the supported device to use Microsoft office.

0
před 2 měsíci Enter Microsoft Product Key

Microsoft office is a full application suite of many applications like PowerPoint presentation, Microsoft word, Microsoft excel, Outlook, and many others. Each application has own features, use and benefits.

0
před 2 měsíci Activate Office 2016 Product Key

download and install the Microsoft Office set up on your system it is necessary to have a verified Microsoft account. Microsoft Word offers you the feature of previewing the document and navigation pane. Microsoft PowerPoint helps you to prepare the professional presentation for office work or school work. The Microsoft Office is a complete tool which makes the tasks easier and also optimize the system for better performance.

0
před 2 měsíci Activate Office 2016 Product Key

download and install the Microsoft Office set up on your system it is necessary to have a verified Microsoft account. Microsoft Word offers you the feature of previewing the document and navigation pane. Microsoft PowerPoint helps you to prepare the professional presentation for office work or school work. The Activate office 2026 product key is a complete tool which makes the tasks easier and also optimize the system for better performance.

0
před 2 měsíci Install microsoft office 365 product key

Install OFFICE setup and office 365 with genuine office product key.Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote an1d OneDrive, on your PC, Publisher and Access.Everything you need for home, education and work.We are providing independent support service if in case you have problem to activate or Setup office product

0
před 2 měsíci webroot key code activation

install Webroot for complete Internet browsing & web security in your computer. It will save you from all cyber attacks.

0
před 2 měsíci Tom

Co mám dělat s rozježděnou plochou kolem domu?

0
před 2 měsíci Petr

Nechte si to zrotavátorovat, a potom vysadte trávník nebo si to nechte vydláždit

0
před 2 měsíci Tom

No ale když tam zasadím trávník, tak to než zaroste, po tom nebudu moci ani projet autem....

0
před 2 měsíci lucy iman


Vyjděte z finanční krize .. Získejte zajištěné, cenově dostupné půjčky Dané v maximální délce 48 měsíců s 3,5% úrokem přidaným k vaší hlavní zůstatkové hodnotě úvěru ... vaše pochopení, vaše finanční stabilita je naším hlavním problémem.

Poskytujeme úvěry částky, které si myslíme, že náš klient si zaslouží ... 100% záruční půjčky od Top Business úvěrů s náhradou osobních půjček ...

Další informace získáte na adrese creditfunding@outlook.com

0
před 2 měsíci pogo games not loading

Looking forward to reading more and resolve all your pogo games issues in shortest time possible. Just visit "pogo games not loading" I do believe this will help you.

0
před 2 měsíci Petr

Pokud budete zakládat trávník odnova, tak si do něj dejte zatravňovací rohož a budete moct po tom jezdit autem podívejte se na https://www.zatravnovacirohoz.cz/plastikorzo-zelene/

0
před 2 měsíci Norton setup

norton setup this product secure your computer from virus.this product fighting against virus and protect your pc.if you want to install norton setup in your pc then visit http://nortonsetup.services/ site for complete installation & activation.

0
před 2 měsíci Norton setup

norton setup this product secure your computer from virus.this product fighting against virus and protect your pc.if you want to install norton setup in your pc, then visit <a href="http://nortonsetup.services/">Norton setup</a> website for complete installation & activation.

0
před 5 týdny tech1

Setup microsoft office 365 package with us. We are the team of technical professionals and give the best technical support to our clients even after the installation process - http://www.officeplus.net

0
před 5 týdny tech1

Install full microsoft office setup 365 with our support. Now setting up your account will be a cakewalk with us - http://www.officenetsite.com

0
před 5 týdny tech1

Downlaod microsoft office 365 with our support team without getting any work done by yourself - http://www.office.com-setup-office.com

0
před 5 týdny tech1

Download microsoft office setup 365 with the best tech support team and make your computer working with microsoft office package - http://www.officesetupc.com

0
před 5 týdny tech1

are you interested in using microsoft office 365 products here we are providing full support to make your computer working with microsoft office. you dont need to work on anything as we will help you to setup your microsoft product - http://officecommyaccount.com

0
před 5 týdny tech1

http://mfoffice.com/myaccount - Microsoft office it the package of office tools to make your working smooth and effective.Get it downloaded in your computer with the fast support

0
před 5 týdny office com setup

Office.com/setup - Instructions for Office Setup Installation with the help of this Blog. Get the installation help for Microsoft Office Follow the bearing on the page. you can download and introduce Office, Help with the installation process of Windows 10, Installation process for Office 365 Home For Office Installation Help Please Visit... http://wwwofficesetup-office.com">www.office.com/setup

0
před 5 týdny Jack Tucker

Office.com/setup Help – Step-by-Step guide for Office – Activate, Download & complete installation from office.com/setup. We are provide independent support if you face problem to activate or install Microsoft office product. http://office-account.com/

0
před 4 týdny Pavča

V dřevostavbě bydlíme už rok a jelikož můžu porovnat s bydlením ve zděném domě i v paneláku, tak musím říct, že se v ní cítím úplně nejlíp. Aby ale člověk pocítil všechny ty výhody, musí mít dobré zateplení, respektive izolaci. U nás se dost osvědčila foukaná tepelná izolace od http://www.tepelna-izolace.com/ , pokud by někdo sháněl.

0
před 4 týdny lexmark-printer-driver

If you are looking for a printer that is good for your business and your personal use as well, then you should go for a Lexmark Printer. Lexmark International Inc. http://contactassistance.com/lexmark-printer-support/">lexmark-printer-driver

0
před 4 týdny KASPERSKY SUPPORT

Kaspersky is the leading leading Antivirus and Cybersecurity Multinational company located in Moscow, Russia. Kaspersky Lab is committed to working with its customers and providing the best security possible

0
před 4 týdny Smith

Office.com/setup – Get your Office Setup Installed with the help of this link. You may install the Microsoft Office with the help of this link.

0
před 4 týdny Smith

Office.com/setup - Let's Get Started with your Microsoft Office Setup by visiting www.office.com/setup and Enter 25-digit Activation Code to Setup Office Today. Feel free to contact us for any help.

0
před 3 týdny Aadil Bashir

Office Setup & Installation After visiting http://www.msofficesetup.org/ "> www.office.com/setup http://www.msofficesetup.org/norton-setup "> www.office.com/ , still facing problem call 1888 406 4114 or chat our technical experts they will help you.office setup

0
před 3 týdny Honza

Od koho máte postavenou dřevostavbu?

0
před 3 týdny Jitka

My máme postavenou tuto dřevostavbu http://www.domy-oldar.cz/dum/patrovy-dum-marcela jsem z ní velice nadšená, opravdu krásné rodinné bydlení

0
před 3 týdny Honza

Jak dlouho to trvalo, než se postavila?

0
před 3 týdny Jitka

Stavba samotná trvala necelých 6 měsíců, je to velice rychlé, mají stavební postup opravdu zmáknutý

0
před 3 týdny Fix error in activating

www.mcafee.com/activate - Activate Your McAfee Retail card by simply visiting our website mcafee.com/activate and Get Started with McAfee Security. http://wwwmcafeecomactivate.org">Fix error in activating

0
před 3 týdny chargeback management

We have a three-part technology to defend against chargebacks. Using our technology frees you up to concentrate on your business and keeps up your merchant account so that you can grow your business. https://www.chargebackexpertz.com/

0
před 2 týdny Webroot Firewall Blocking All Internet Access

http://www.webroot-com-safe.us/webroot-troubleshoot/webroot-firewall- blocking-all-internet-access/">Webroot Firewall Blocking All Internet Access Webroot Firewall Blocking All Internet Access – Webroot firewall is configured in advance on your system which filters the internet traffic and blocks the spiteful websites. It gives you an alert to block or allow when detects unrecognized traffic. If the Webroot Firewall blocking all Internet Access then you may try to disable the firewall temporarily. Here we are going to describe that how you can view or disable the Firewall status when needed.

0
před 2 týdny Garmin Express UPDATE

http://garmincomexpress.org/garmin-troubleshoot/garmin-express-sync-error/"> Garmin Express UPDATEGarmin Express up date If you are facing any error while syncing your Garmin Express application to any of your Garmin device. Then do not worry, just try these methods to fix the Garmin Express Sync Error. In case, you are facing difficulty while following these steps then you can call us at the toll-free number for assistance.

0
před 2 týdny Update D-link Router Firmware

https://contactassistance.com/d-link-router-support/update-d-link-router-firmware/">Update D-link Router FirmwareUpdate D-link Router Firmware – D-Link offers updates for the software that runs on its network routers which are known as the router’s firmware. Firmware updates can fix bugs, improve stability and sometimes add new features. You can download new versions of your router’s firmware from D-Link and install them using your router’s Web-based configuration utility which you can access from a Web browser. Firmware updates are router model-specific so newer firmware may not be available for older D-Link routers. Here we are going to discuss the step-by-step process to update D-link Router Firmware.

0
před 2 týdny Increase WiFi Internet Connection Speed

https://contactassistance.com/belkin-router-support/increase-wifi-internet-connection- speed/">Increase WiFi Internet Connection SpeedIncrease WiFi Internet Connection Speed – The speed of your internet connection depends on various factors such as hardware, the speed of the network, latest firmware, and proper optimization of network and computer etc. You can try to Increase WiFi Internet Connection Speed by following the basic troubleshooting. In order to get instant technical support for Setup Belkin Router, get in touch with Belkin Router Support.

0
před 2 týdny Norton product key

You can get Norton product from an online store or retail stores. In both cases, you will get Norton product key, using this key you can activate and use Norton product. http://wwwnortoncomsetup.org/product-key/recover-norton-product-key/

0
před 2 týdny Webroot SecureAnywhere

Webroot SecureAnywhere Antivirus Shield not working – Webroot SecureAnywhere Antivirus includes a number of shields, which works in the background and protects your system. These shields persistently monitor your system and protect your system from the viruses or malware. Webroot SecureAnywhere includes Real-time Shield, Rootkit Shield, http://wwwwebrootcomsafe.com/webroot-troubleshoot/webroot-secureanywhere-antivirus-shield-not-working/

0
před 2 týdny AOL Mail

AOL Mail - Aol Sign in, Sign up, Login etc at AOL com Mail. AOL Email Sign in at Mail.aol.com & Also do AOL Password Reset. My AOL Account at aol.com, login.aol.com, i.aol.com or aol.co.uk http://aolmailz.com

0
před 7 dny paul walliam

Our technical experts will offer you the help to download, install and reinstall the McAfee product on your system. McAfee also provides the support to resolve the key related errors as well as the issues related to system performance. Mcafee.com/activate http://mcafeecomactivatecard.com/ Office.com/setup – Let’s Get Started with Office Setup Installation by simply following the steps discussed below. You may easily activate Office with the help of Office Com Setup link.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 7


Přidat příspěvek