Co si myslíte o životě v dřevostavbě?

0
Obrázek uživatele alzbeta.66
před 3 roky alzbeta.66

Ahoj, celý život žiji ve zděném domku. Nicméně teď bratr s rodinou začali uvažovat o stavbě dřevostavby. Přečetla jsem si o tom také několik článků na internetu a opravdu mě tato alternativa zaujala. Hlavně tedy rychlost, za kterou jsou ji firmy schopné postavit a údajně i příznivá energetická bilance a tepelně izolační vlastnosti této stavby. Zase ale nevím, jestli nějaká negativa nepřevýší tento první dobrý dojem. Četla jsem např. o tom, že je v domě poté všechno slyšet, atd. Sice teď bydlíme v paneláku, takže jsem také zvyklá, že slyším každé spláchnutí záchodu sousedů, ale stejně. Máte někdo zkušenosti, o které byste byli ochotní se podělit? Díky moc. Bětka.

0
před 3 roky Alena

Ahoj, v dřevostavbě bydlíme 27let. A negativa? Ano, krapet menší zvukotěsnost tu je, jinak vnější dřevěné opláštění se musí natírat :) Jinak celá stavba hezky dýchá, je tu příjemné klima, dům se rychle vytopí, v létě je tu příjemně. Jinak bych neměnila.

0
Obrázek uživatele alzbeta.66
před 3 roky alzbeta.66

Ahoj Aleno. Skvělé, děkuji za názor ze života. Také na mě dřevostavby působí příjemným dojmem, že se tam musí nejspíš pěkně bydlet. Když říkáte menší zvukotěsnost, dávám si to tedy do souvislosti se životem v paneláku. Až budou peníze, také budeme nejspíš zvažovat zděný domek nebo dřevostavbu. Díky moc za názor a ať se Vám i nadále pěkně bydlí! Bětka.

0
před 3 roky

Dobrý večer. Mohu se jen zeptat, jestli jste se rozhodli pro dřevostavbu nebo kamenný domek? Protože manžel teď přišel s podle něj geniálním nápadem přestěhovat se právě do dřevostavby.

0
Obrázek uživatele alzbeta.66
před 3 roky alzbeta.66

Ahoj, Mike. Geniální nápad zní trochu jízlivě. Ale zatím co čtu, nepřijde mi, že by negativa převažovala. Záleží, co od toho čekáte. Mě se to líbí už jenom z toho ekologického hlediska. Zatěžuje méně životní prostředí, šetří suroviny a menší jsou také emise. Jak jsem psala, jen co ještě trochu našetříme, asi máme vybráno.

0
před 3 roky Milda

Jestli řešíte proč zděnou stavbu nebo dřevostavbu, doporučuji mrknout na diskuze na stavebních serverech, případně tento článek:
http://www.stavimedomylevneji.cz/index.php/technologie/rozdil-mezi-zdenym-domem-a-drevostavbou

0
Obrázek uživatele Janulka56
před 3 roky Janulka56

Ahoj, jsem ráda, že jsem tu našla tuhle diskuzi. Právě řešíme i my doma, jestli se nepustit do dřevostavby. Nás tedy tlačí čas a velmi se mi líbí dřevěnné domky. Úplně nejvíc se by se mi tedy líbila roubenka, ale do té asi naše investice stačit nebudou... Akorát nevíte, jakou mají dřevostavby životnost? Nechceme postavit, aby se nám domek za pár let začal rozpadat...

0
Obrázek uživatele Janulka56
před 3 roky Janulka56

A vlastně, nepodělili byste se i o info, kde jste Vaši stavbu stavěli, kde bydlíte? Jak bylo těžké sehnat dobrou stavební firmu? My bychom chtěli stavět v okolí Kolína. :-)

0
před 3 roky Alena

Ahoj, životnost dřevostaveb není určitě stovky let, jak tomu může být u cihlových domů, nicméně někde jsem četla, že fyzická životnost i u dřevostaveb se udává na 120-180 let. Osobně, je mi jedno, jestli tu bude náš domek tak dlouho. V dnešní době, kdy se tak mění trendy si myslím, že naše děti si stejně jednou raději postaví vlastní dle svého.

0
Obrázek uživatele cecko123
před 3 roky cecko123

Bydlíme taky v dřevostavbě. Výhody pro nás především finanční - výstavba výhodná, a úspora na topení. Postavit jsme si nechaly od firmy Dřevostavby My home s.r.o. Výborná komunikace... vše na jedničku.

0
před 3 roky Alena

Jinak my stavěli s nase-domy.cz a byli jsme nadmíru spokojení. Hlavně pro nás výborné, že dodrželi domluvený rozpočet, takže došlo i na kuchyň mých snů.

0
Obrázek uživatele alzbeta.66
před 3 roky alzbeta.66

No, po pročítání internetových diskuzí a různých srovnání dřevostaveb a cihlových domků bych zakončila tím, že vše má své pro a proti. A vzhledem k tomu, že nic není v životě ideální, nemůžete to čekat ani od Vašeho domu.

0
Obrázek uživatele geparden
před 3 roky geparden

Zkušenosti: Celý život se věnuji stavebnictví,dělal jsem stavební dozory,od 04 dělám jen dřevostavby.Taky jsem předtím zastával názor,že co nejde kolem betonu a cihel,není stavba..Pokud je dřevostavba udělaná kvalitně,není se čeho bát.Hlavní výhody poznáte po první zimě..:-)
Jelikož se v tomto opravdu dobře orientuji (bez chvástání),znám 90% firem v ČR které dřevostavby dělají.Půlka z nich neví o čem je řeč,jsou to třeba tesaři kteří mají málo práce na střechách,o nějaké difuzi ve stěnách nemají tušení..:-) Čtvrtina firem to dělá jen čistě pro byznys.Krásné stránky,super ceny..Ovšem,bez vlastních zaměstnanců,na všechno cizí dodavatelé,kterým většinou nezaplatí,nebo jen část..Takže ve skutečnosti se protočí na stavbě třeba 20 firem..To nemluvím o propagaci bezchybných materiálů,provedení je z něčeho jiného..Někdo nepozná ani rozdíl mezi KVH (konstrukční suché řezivo) a hoblovaným řezivem,z kterého stříká voda..:-)
Poslední čtvrtina jsou vesměs menší firmy,kde jejich majitelé dělají tuto práci ani ne pro zisk,spíše proto,že je to baví..Nejlepší varianta..I když někdy třeba dražší..
Závěr: Viděl jsem stavby od vyhlášených firem,kde jsem se divil,že to stojí..:-)Taky od malých firem..Reference taky nejsou všechno..Hlavně ne ty internetové..Ty se taky kupují,popř. si je někdo vkládá sám..Ideálně osobní doporučení někoho,koho znáte osobně..0
před 2 roky andrea

Máme montovanou dřevostavbu a nemůžeme si vynachválit. Bylo to pro nás cenově dostupné řešení a bydlí se nám dobře. Dům jsme si nechali postavit od Avanta Systeme a byli sme s nima moc spokojení. Všechno probíhalo hladce rozpočet, termíny. Hodně nám pomohli s veškerými papíry a úřady.

0
před 2 roky Sára1

Tak my máme také dřevostavbu a byla to skvělá investice. Hodně teď ušetříme na energiích. Stavěla nám firma Dřevostavby MY HOME na klíč. Dobrá komunikace, super ceny a také hlavně dodržely daný termín.

0
před 2 roky EvkaS

Plně souhlasím s příspěvkem, že na trhu  je spousta firem a ty, co to dělají jen pro zisk, nestojí za nic. Taky je dobré se podívat, jak dlouho na trhu jsou, většinou se moc dlouho neudrží. Já jsem slyšela od známých, kteří se taky rozhodovali o bydlení, že firma Sruby Rajec je kvalitní a spolehlivá.

0
před 2 roky Kristýna P.

My jsme s dřevostavbou také velice spokojeni. Dost dlouho jsme hledali vhodnou firmu a nakonec zvolili stejně, jako Sára1 tedy firmu dřevostavby my home. Co řekli, to dodrželi.

0
před 2 roky andyy

Ahoj narazila jsem na tyto intrnetoé stránky http://www.deltasvratka.cz/ máte s němi někdo zkušenosti? Mě se moc líbí jejich nabídka!

0
před 2 roky majjak

Zdárek, mě tato stránka velice zaujala..taky by se mi velice zamlouval zahradní domek…jak dlouho trvá, než sestaví a dají dohromady zahradní domek.. 

0
před 2 roky kajja

Dobrý den, za jak dlouho jste měli altán doma? A jak s Vámi jednali? A jak to probíhalo? Jak jste k této firmě došli? My by jsme chtěli také altánek nebo něco takového…

0
před 2 roky edda

ahoj my jsme dlouho hledali, kde si nechat něco takového udělat a našli jsme tuto firmu Deltasvratka... 

0
před 2 roky kaja

Ahojky my jsme platili 50% předem a 50% po dostavení!

0
před 2 roky ellenna

Jsou skvělý, záruka je 5 let a opravdu jsou na to pečlivý, když se mi zámek rozbil po 3 letech a dojeli a vymněili mi ho….

0
před 2 roky varkova

Ideální objednávka je v prosineci byla lepší cena, krátký termín dodání i montáž byl velice rychlá ;)

0
před 2 roky lucca

Dobrý denn, kde jste si nechávali dělat altánky a zahradní domky?

0
před 2 roky johhana

Ahoj jak to zatím vypadá? A co budete s němi pokračovat ve spolupráci? A do kolika týdnů budete mít altánek? A za jakou cenu a kvalita?

0
před 2 roky lelka

Jakou máte představu? Máte nějaké požadavky? My jsme si vybrali Deltasvratka

0
před 2 roky romma

Taky od nich máme úžasný altán na zahradě, co jsme si taky od této firmy nechávala dělat http://www.deltasvratka.cz/zahradni-altany-a-pergoly/zahradni-altan-pavilon.php

0
před 2 roky lck

Ahojky já moc ráda sedávám v altánu na zahrádce a popíjím kávičku, taky jsem moc ráda, že ho mám…

0
před 2 roky romma

Chtěla bych si vybrat nějakou firmičku na zahradní domek. Kde jste si nechávali dělat altánky a zahradní domky?

0
před 2 roky lelka

 Ahoj třeba sem vůbec nevěděla, že jsou certifikování Dřevařským ústavem
    široký sortiment dřevostaveb a doplňků ;)

0
před 2 roky majja

Vše je navrženo s ohledem na klimatické podmínky v ČR
    možnost atypických realizací bez příplatku
    možnost prohlídky výroby dřevostaveb ve výrobním areálu
    doprava a montáž po celé ČR a SR, dostala jsem doporučení od mé slovenské kolegyně z práce, která byla naprosto spokojená!

0
před 2 roky jonaa

Ahoky tuto firmu mám moc ráda, jelikož mají 25letou tradici výroby dřevostaveb z Vysočiny
    nadstandardní 5letá záruka
    kvalitní české výrobky.

0
před 2 roky Peťka

Máme baráček z dřevostavby. Našli jsme si firmu thermohome.cz, přesvědčilo nás, že nám ukázali přímo jejich práci v našem okolí a to rozhodlo. Někdo říká, že dřevostavba není dobře tepelně izolační, ale je to v pohodě :)

0
Obrázek uživatele luke.sukup
před 2 roky luke.sukup

Jak jako ukázali? Vám řekli kde máte hledat který dům od nich nebo fotky?

0
Obrázek uživatele xTereza.polnackova
před 2 roky xTereza.polnackova

Dobrý den, my jsme se s přítelem taky rozhodli pro dřevostavbu, především z důvodu rychlosti stavby. Akorát musíme ještě vybrat firmu a narazili jsme na Domy Oldar a docela nás zaujali. Máte s nimi někdo zkušenosti? Jsme ze známých první, kteří se do nového domečku pouští, tak nám bohužel nemá kdo z blízkých poradit. Předem děkuji.

0
před 2 roky pajjka

Koukejte http://www.deltasvratka.cz/zahradni-altany-a-pergoly/zahradni-altan-pavilon.php je to skvělá společnost…

0
před 2 roky majjak

Ahoj jak to zatím vypadá? A co budete s němi pokračovat ve spolupráci? A do kolika týdnů budete mít altánek? A za jakou cenu a kvalita?

0
před 2 roky lennka

ahojky právě mám za sebou rekonstrukci zahrady a jsem spokojena s výsledkem. Chtěli by jsme nějaký altánek…

0
Obrázek uživatele Kveta.zvikova01
před 2 roky Kveta.zvikova01

No a ty domy oldar, ti mají dělat i zděné domky? A jsou to nízkoenergetické stavby nebo ekodomy (nebo je to to samé:-)?). Rodiče právě taky uvažují, že by šli do domečku, tak kdyby se náhodou rozhodli stavět, tak ať jim můžu kdyžatk poradit:-)

0
před 2 roky Peťka

luke: Jééj to ne. Oni přijeli, všechno zařídili a ukázali nám přímo stavby, které jsou realizované nimi. Což se mi docela líbilo takový přistup, docela to pomáhá při rozhodování :)

0
Obrázek uživatele kozarooza
před 2 roky kozarooza

Vidím, že se tady řeší Domy Oldar - dělají zděné domečky i dřevodomky, bungalovy i na patro, nízkoenergetické ano. My jsme s nimi řešili projekt, ale ke stavbě jsme se bohužel nedostali, protože jsme nakonec nestavěli, ale prodávali nádhernou stavební parcelu.

0
Obrázek uživatele luke.sukup
před 2 roky luke.sukup

Aha, tak to potom ano. Realizace můžou člověku pomoct při rozhodování, navíc přístup je to dobrý, ukazuje na solidnost firmy :)

0
před 2 roky pajja

Taky bychom si chtěli nechat udělat altán na naší zahrádce, kde by jsme si užili rodinné chvilky, jaká je záruka u této společnosti? A co by jste mi mohli říci bližšího?

0
před 2 roky Peťka

Ten přístup firmy thermohome mě právě překvapil nejvíc. Ochota a vstřícnost na naše otázky a dotazy :) :)

0
před 2 roky Zita

My také uvažujeme nad domečkem. Známá mi doporučila firmu thermohome.cz, jak tady čtu, tak má docela dobré ohlasy. Docela by se mi líbilo vidět nějaké jejich realizace na vlastní oči :)

0
před 2 roky romma8

Ahoj jé tuto společnost moc dobře znám loni touto dobou nám také dělali altán! A v létě je to parádní záležitost!

0
před 2 roky ella

Já jsem si tu taky nechávala dělat na zahrádku přístřešek, nemůžu si to u bez něj představit, strašně jsme si tam rádi grilovali!

0
před 2 roky kajja

Taky jsem se na jejich stránky koukala a přemýšlím nad tím, že bych se do toho taky pustila!

0
před 2 roky anna

Jak dlouho to trvalo? A jaký byl výsledek? A co cena? Byla jste spokojená?

0
Obrázek uživatele renata.vlckova2
před 2 roky renata.vlckova2

kozarooza: My s nimi domeček stavěli a za nás bylo všechno v naprostém pořádku, myslím, že 30-tiletá záruka mluví za vše..

0
před 2 roky Dan5

Také máme dřevostavbu a stavěla ji firma Dřevostavby my home - také velká spokojenost.

0
před 2 roky Peťka

Oni jsou kvalitní firma. Taky jsem o thermohomeh předtím, než jsme se do toho pustili slyšela jen dobré ohlasy. Což taky vlastně rozhodlo....

0
před 2 roky Zita

Já jsem s thermohome.cz už mluvila a domluvili jsme se, že nám ukážou již postavené domy. Takový přístup se mi hodně líbí. Že netají svou práci.

0
před 2 roky Peťka

No vidíš, tak to je super, že jste se dohodli :)

0
před 2 roky Zita

Jo docela se těším. Asi se do toho na 100% pustíme, ať jsme ve svém

0
před 2 roky jonakk

Taky od nich máme úžasný altán na zahradě, co jsme si taky od této firmy nechávala dělat http://www.deltasvratka.cz/zahradni-altany-a-pergoly/zahradni-altan-pavilon.php

0
před 2 roky lenna

Zdárek, mě tato stránka velice zaujala..taky by se mi velice zamlouval zahradní domek…jak dlouho trvá, než sestaví a dají dohromady zahradní domek.. 

0
před 2 roky jonna

Dobrý denn, chtěla bych si vybrat nějakou firmičku na zahradní domek…kde jste si nechávali dělat altánky a zahradní domky?

0
před 2 roky pajušš

Chtěla bych si vybrat nějakou firmičku na zahradní domek…kde jste si nechávali dělat altánky a zahradní domky?

0
před 2 roky rooomka

Právě mám za sebou rekonstrukci zahrady a jsem spokojena s výsledkem. Chtěli by jsme nějaký altánek…

0
před 2 roky majja9

To je dobře, že jste s touto firmou spokojena, jelikož my už jsme s němi v bližším kontaktu a čekáme než dojednáme ještě pár věcíí…

0
před 2 roky leaa

My jsme dali přednost Deltasvratka zatím jsme spokojeni, komunikace je zatím skvělá, jsem moc ráda, že jsme si vybralli je.

0
před 2 roky Verča

Jako myslím, že život v dřevostavbě není jiný než v jiném typu stavby. Pokud je kvalitně udělaný, tak není co řešit. Lidi šíří jen zbytečné fámy.

0
před 2 roky alenn

Ahojky jak dlouho trvala montáž? A vše okolo, už jsem se koukala na jejich stránky a poslala jsem jim e-mail, tak už se těším na odpověď.

0
před 2 roky mahull

Právě mám za sebou rekonstrukci zahrady a jsem spokojena s výsledkem. Chtěli by jsme nějaký altánek…

0
před 2 roky rullka

Dobrý den, chtěla bych si požídit nějaký pěkný altánek, kde bych si ho měla něchat udělat?

0
před 2 roky anna8

Ahoj znáte někdo tyto internetové stránky www.deltasvratka.cz  ? Co by jste mi o nich mohli říci?

0
před 2 roky jéénna

Ahojky jak dlouho už je a trhu? A jak jste se k tomuto zázraku dostali? www.deltasvratka.cz  

0
před 2 roky pavlakk

ˇWstědrý den se blíží a já už onečně začínám finišovat, už se na to moc těším! Až všichni budou rozbalovt dárečky, ale ještě mi chybí pár drobností!

0
před 2 roky jonákkova

Dobrý den, jak dlouho už znáte tuto společnost? Moc ráda bych si udělala radost! Jak jste na ní vůbec narazili? A mohla bych poprosit o webové stránky?

0
před 2 roky hanna

Nazdárek, já jsem toto dostala k Ježíškovi! Byl to úžasý nápad! Moc za všechno děkuji.

0
před 2 roky ulricha

Moc všem doporučuji! Já jsem s němi naposto spokojená, nikdy jsem lepší nápad ani neměla.

0
před 2 roky amálka

kde by jsme si užili rodinné chvilky, jaká je záruka u této společnosti? A co by jste mi mohli říci bližšího?

0
před 2 roky evv

Ahojky jé tuto iternetovou stránku moc dobře znám a objednávám si tu moc ráda dárky.

0
před 2 roky pajakk

Taky jsem se na jejich stránky koukala a přemýšlím nad tím, že bych se do toho taky pustila!

0
před 2 roky pavka

Jjé tuto společnost moc dobře znám loni touto dobou nám také dělali altán! A v létě je to parádní záležitost!

0
před 2 roky jonna

Jak dlouho trvalo, než vám vyhotovili Vaší zakázku? A jak dlouho už existují na trhu?

0
před 2 roky nohavickova

Jak dlouho to trvalo? A jaký byl výsledek? A co cena? Byla jste spokojená?

0
před 2 roky ulla

Ahoj znáte tyto stránky http://www.deltasvratka.cz/?

0
před 2 roky Michala

My chceme stavět dřevostavbu, protože si ji manžel vybral. A našli jsme si www.thermohome.cz. Někdo tady o ní již psal, byli jste s firmou spokojení hodně? Manžel nesnáší jakékoli problémy s firmami.

0
před 2 roky Valča

Dřeovstavby jsou super. Brácha ji postavil předloni a jsou spokojení, domeček je krásný a nestál je prý ani tolik koli původně mysleli.

0
před 2 roky romka

Ahoj znáte www.domy-oldar.cz ?

0
před 2 roky jonakkovaa

Dobrý den, jakpak dlouho už vybíráte firmu? Já jsem teda byla hnedka rozhodnutá a byla jsem naprosto spokojená ;)

0
před 2 roky Andrea

Michalo kolik vás vyšla dřevostavba s thermohome.cz? My jsme se dívali a asi uvažujeme nad realizací s nimi.

0
před 2 roky Michala

Cena bylo okolo 2 milionů, teď nevím přesně. Ale ono se to budu asi lišit podle individuálních požadavků.

0
před 2 roky Andrea

To je mi jasný, že každý dům je asi trošku jinak cenově. Ale jinak ta cena vypadá příznivě.

0
před 2 roky KarelPlachý

No podle mě, se do 2mil dá postavit moc pěkný domeček (třeba http://www.domy-oldar.cz/akcni-nabídky), ale horší je to s pozemkem...

0
před 2 roky anna

Od koho jste o této věci slyšeli? Já o něm čtu poprvé! A taky jsme hledali firmu na dřevostavby, víte o tom, že zde probíha akce s 30%

0
před 13 měsíci Niki

Přemýšlím o firmě Dřevostavby Sladro s.r.o. Mám vyhlídnutý tento domek. Prý jsou seriózní a rychlí. Nemáte někdo zkušenost? 

0
před 13 měsíci majkka

Jak to zatím vypadá? A co budete s němi pokračovat ve spolupráci? A do kolika týdnů budete mít domeček? A za jakou cenu a kvalita?

0
před 13 měsíci pajja

Ahojky jak dlouho trvala montáž? A vše okolo, už jsem se koukala na jejich stránky a poslala jsem jim e-mail, tak už se těším na odpověď.

0
před 12 měsíci Roman

Stavěl někdo dům od dřevostavby flexi domy?

0
před 12 měsíci Jana a Petr

Máme pozemek a hledáme firmu, která se zabývá dřevostavbou na klíč. Párkrát jsme tu našly pozitivní ohlasy na domy-oldar. Využil někdo tu jejich akční slevu? Dost by nám to pomohlo. 

0
před 12 měsíci Roman

Taky jsem se díval na domy oldar ale ty standarty nic moc.flexi domy mi vychazi líp.

0
Obrázek uživatele Sona15248
před 12 měsíci Sona15248

My si pro dřevostavbu najali firmu dřevostavby MY HOME. Mají i své stránky http://www.drevostavby-myhome.cz/. My s nimi byli maximálně spokojeni. Vstřícné a ochotné jednání. Rychle postaveno a vše v pořádku.

0
před 11 měsíci Karel Plíšek

Roman - Podle jejich slov katalog neukáže vše, jelikož se projekty mění. To tedy znamená, že než si někdo udělá závěr, doporučuji je kontaktovat a nechat si udělat něco přesně podle sebe.

0
Obrázek uživatele Michel.T1
před 11 měsíci Michel.T1

Také postaveno od dřevostavby my home. Krásně se bydlí v dřevostavbě.

0
před 11 měsíci mikky

A jakou máte představu? Máte nějaké požadavky? My jsme si vybrali thermohome

0
před 11 měsíci lindda

ahoj jak dlouho jsou na trhu? A jakou stavbu Vám dělali? 

0
před 11 měsíci laurinka

Určitě jsem pro tuto společnost www.thermohome.cz jsem za ní moc ráda! Jsou opravdu moc šikovní.

0
před 11 měsíci amaiee

Ahojky mě se líbí od nich Lyra ;)

0
před 10 měsíci AnetaKa

Dřevostavbu máme v rodině, ale je to pořádná fuška se o to starat! Chcete-li, přečtěte si raději co to obnáší, než se do toho vrhnete. Taková vlhkost a plíseň ničí nábytek ale i celou stavbu. http://czkutil.blogspot.cz/2016/06/nejvetsim-nepritelem-drevostaveb-je.html

0
před 10 měsíci Radek Kovář

Teď si ještě představte, že vyberete špatnou firmu... Proto se také přikláním k rozmyslu. Jedna z dobrých cest je podívat se, již na realizovaný projekt... Třeba tady zmíněné domy-oldar to možnost mají. Tak bych to zkusil třeba tam.

0
před 10 měsíci Erik B.

postaveno máme od dřevostavby my home. Ukázky mají i na jejich stránkách.

0
před 10 měsíci Monika K.

Proč ne... Pokud bude dřevostavba postaveno z kvalitního materiálu a dobrou firmou je možno dosáhnout lepšího životního pocitu než ve studené cihle...

0
před 10 měsíci anny88

Dobrý den, pátráme po nějaké slušné stavební firmě, která by nám všechno zařídila a my by jsme si pak jenom přišli a strčily klíček do zámku…

0
před 10 měsíci jannka

Ahojky tak na to vám mohu doporučit - www.thermohome.cz

0
před 10 měsíci jenna

Ahojky my máme dřevostavbu a určitě bych jí za nic vůbec nevyměnila !!

0
před 10 měsíci aulovva

Dobrý den, my jsme si nechali postavit dům Greta ;) A jsme s ním naprosto spokojení, je to úžasný pocit mít hotovo…jinak je to 5+KK s plochou osumdesátdevět metrů čtverečních ;)

0
před 9 měsíci Luky

Dobry den chtel bych se zeptat aulovva na kolik vas vysel dum greta je to opravdu jen 1 570 000 nebo je to cena jen za hrubou stavbu ? Dekuji 

0
před 9 měsíci Petr Cmuk

Tak podívat se na hotový dům od jmenované firmy je určitě dobrá cesta. Zrovna o domy-oldar jsou ještě další fora o této firmě, a zdá se, že má dobré reference...

0
před 9 měsíci Monika K.

anny88 - jedna z dobrých firem je již tu zmíněná domy-oldar - Rodinné domy a dřevostavby na klíč.

0
před 9 měsíci ZH88

Také sháním více info o firmě Domy-Oldar.cz kdo už bydlí a má od nich postaveno? Je vše v pořádku?

0
před 9 měsíci Franta

Dluží Vám společnost Thermo Home IČ 27679021 se sídlem Vídeňská 134/102, Brno, Provozovna Rohatec? Jste fyzická osoba nebo podnikatel? Ozvěte se na email thermohomemidluzi@seznam.cz pro společnou cestu vymáhání pohledávek.

0
před 9 měsíci Aneta

Do jakého stylu si vybavujete dům? Já vůbec nevím jestli minimalismus nebo jak.

0
0
před 9 měsíci mariaa9

Dobrý den mě se u nich nejvíce líbilo, že  jejich rodinné domky mají nízkou cenu a vysoký standard v ceně

0
před 9 měsíci Nina

Já bych šla do minimalismu, ale my teda máme dohromady kuchyni a obávací pokoj. Pokud máš obávací pokoj zvlášť, tak bych klidně trochu popustila uzdě ve vybavení.

0
před 9 měsíci Zákazník


Velký pozor na Martina Choura, RETAIL HOSE. Je to jenom sprostředkovatel. Vybírá velké zálohy dopředu. Když je problém, dá od všeho ruce pryč a nic vám nevrátí. Připravil o statisíce už hodně zákazníků. Podívejte se na černé ovce od 4 min 45 s.http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097429889-cerne-ovce/213452801081204/titulky    

0
před 9 měsíci lenny

jak dlouho už je znáte a máte od nich postavěno??

0
před 8 měsíci kocka228

tak primo drevostavba me opravdu nelaka ale koukala jsem se na stavby z keramzitu a to me zaujalo vice navic za 3 mesice je dum postaveny.

0
před 8 měsíci veronika

Chtela bych se zeptat aulovva kde mate baracek postaveny? My take zvazujeme gretu od thermohome

0
před 8 měsíci Jana

Jestli Váháte tak KONTIO dělá hezké dřevostavby. Jsou spolehlivý. http://www.drevostavby-kontio.cz/realizovane-srubove-domy-kontio/ .. Zároveň můžete i hlasovat pro jeden z jejich postavených domů. ;-) http://www.100drevostaveb.cz/stavba/srubovy-dum-kontio-na-vikend

0
před 8 měsíci Janča

Já jsem si představovala skutečný robustní srub, ale manžel byl proti. Kompromisem má být dřevostavba. Jsme ze severu, takže jsme vybrali firmu odsud - Dřevostavby Sladro s.r.o. Jsme na začátku, ale zatím probíhá vše podle plánu :D http://sladro.cz/

0
před 8 měsíci Anonym

ZH88 mrkni na stránku drevostavby.cz tam je více informací.

0
před 8 měsíci Anonym

kocka228 Za tři měsíce? Myslím, že dřevostavby na klíč se dají postavit i rychleji... Takže ten tvůj typ stavby nebude nejrychlejší...

0
před 8 měsíci Anonym

Zákazník - To jsou informace, která by se opravdu měly zveřejňovat. Díky

0
před 7 měsíci Kolejmann

Ano, dřevostavba se dá postavit i rychleji, a je to na domluvě jak moc se na daný projekt tlačí... Ale je taky možné, že čím rychleji tím dráže...

0
před 7 měsíci Kolejmann

Já bych taky asi zkusil domy-oldar... Nevypadají špatně... Teda podle toho co píšete... Osobní zkušenost nemám...

0
Obrázek uživatele jangrew
před 7 měsíci jangrew

Za mě se bydlí dobře. Teď dovybavuji, tak chci ještě doménu obýváku. Bude to sedací souprava :-)

0
před 7 měsíci Petra

Dobrý den, stavěl prosím někdo s THERMO HOME? Jestli ano, jaké máte zkušenosti?
Děkuji za odpovědi

0
před 7 měsíci Eliška

Zdravím všechny, ráda bych se podělila o naši zkušenost s firmou http://www.ddnk.cz/, se kterou jsme stavěli náš domek my. Vyrůstala jsem ve zděném domě, nejsem příliš technický typ a tak jsem příliš nechápala boom dřevostaveb. Nicméně manžel trval na svém a teď, když už bydlíme, chápu to. Dům jsem si naprosto zamilovala, je krásně izolovaný a celá jeho výstavba šla jedna báseň. Pokud se rozhodnete pro dřevostavbu, rozhodně doporučuji právě tuto firmu! :)

0
před 7 měsíci Kristýna

mě trošku odrazuje údržba těch dřevěných domů, podle mě cihla je cihla... tedy my chceme stavět svépomocí, tak dřevostavba u nás nepřipadá v úvahu

0
před 6 měsíci Matej Mark

Ahoj, muj kamarád si nechal postavit domeček od thermohome. Říkal, že naprostá spokojenost. Mají to tam fakt pěkny!! Dost o tom uvažujeme taky ale ještě na tom nejsme tak finančně dobře. Rozhodně ale půjdeme cestou přes thermohome po tom co jsem slyšel s jakým přístupem spolupracují s klienty!! :)

0
před 6 měsíci Vlasta

Čaute, nemám zatím zkušenosti s žádnou firmou ale dlouho už sleduji diskuze a všechny ruzne moznosti stavby a thermohome na me zatím nejvice zapusobil. Lidi to opravdu jenom chválí tak na tom asi něco bude. Mateji byl by možne se někdy s tvým kamarádem nějak spojit a probrat s ním nějaké podrobnosti?

0
před 6 měsíci Majkí

Ahoj, mám dotaz, nemá někdo zkušenosti se společností:retail-house ? Moc děkuji za případné informace. :)

0
před 6 měsíci Kateřina

Zdravím, s manželem velice uvažujeme o dřevostavbě. Hodil by se nám váš názor nebo nějaké zkušenosti s kterou firmou by jsme do toho měli jít. Vím, že na netu je plno diskuzí ale čím víc informací tím lépe tak prosím o pomoc :)

0
před 6 měsíci Lucie

Mě se dřevostavba moc líbí a až jednou budu pořizovat domek tak do toho půjdu jednoznačně, líbí se mi jak rychlá a jednoduchá stavba to je. Navíc je mi to mnohem bližší než nějaká cihla a to i z hlediska ekologického.

0
před 6 měsíci Vaclavson

Jojo taky mám v plánu jít do dřevostavby. Kámoš si nechal udělat domeček potvrzuje mi že má dobře izolační schopnosti takže mu to ušetří každý měsíc několik peněz. Navíc má fakt pěknej ten dům a působí na mě moderně.

0
před 6 měsíci Ondris

Rozhodli jsme se jít taky do toho s firmou thermohome tak uvidíme :)

0
před 6 měsíci Banny

Máme dřevostavbu třetím rokem a pohodička :)

0
před 6 měsíci Lendik

Lucie: Ekologie není vše. Nezapomeňte, že se jedná o bydlení a ne o boudu pro psa. Dřevostavba má rozhodně své výhody, ale taky se nehodí všude. Takže kdyby náhodou, tak je potřeba to opravdu promyslet.

0
před 6 měsíci Lendik

Vaclavson: Tohle by mě docela zajímalo. Dokázal by jste napsat, až na jaké procento úspor se dokázal dostat? Děkuji

0
před 6 měsíci Lendik

Banny: Mohl bych se zeptat s kým jste stavěli? Už tu několik firem padlo, tak je pro upřesnění.

0
před 6 měsíci Miroslava94

Zdravím, měla jsem taky takové pochybnosti, když jsme hodnotili varianty stavby, firmu atd. Narazila jsem na stránky http://www.ddnk.cz/, kde jsem objevila možnost poradenství zdarma, čehož jsme i využili. Se vším nám pomohli a poradili a celé vyřizování nám dost usnadnili. Doporučuji zhodnotit osobně, my už máme podepsanou smlouvu a zatím je vše bez komplikací.

0
před 6 měsíci Olga

Nejvic me tu asi zaujala ta firma thermohome s jejich nabidkou

0
před 6 měsíci Kamil

je super, že stavba jde tak rychle, ale dřevostavby moji důvěru nemají, u nás v dědině si ji postavili na samotě v polích a v zimě jim sněhem navlhala fasáda...

0
Obrázek uživatele Michel.T1
před 5 měsíci Michel.T1

My máme postaveno od firmy Dřevostavby MY HOME. Výborná firma, která plní vše co řekne.

0
před 5 měsíci Martina Kolabová

Čaute lidi, chtěla bych se poptat jestli můžete potvrdit nějaké pozitiva ohledně firmy thermohome? Samozřejmě mě zajímají i negativa ale my na 99% s nimi stejně do toho půjdem :D

0
před 5 měsíci Petr Vráblík

Nám postavili krásný domek, nic víc, nic mín... Vše proběhlo v pořádku takže negativa asi žádná.

0
před 5 měsíci Kulouch

Půjdeme do dřevostavby! Už jsem se rozhodl, zkusíme at se pak muzu podelit ze zkušenostmi.

0
před 5 měsíci Anonymous

Přemýšlel jsem trochu i o dřevostavbě jako o investici. Koupím- prodám, co vy na to?

0
před 5 měsíci Čerys

Můžeš to zkusit :) je pravda, že ty pořizovací ceny jsou fakt celkem nízké a máš to postavený hned.

0
před 5 měsíci Hana

Já jsem dřevostavbou naprosto uchvácena. Máme dřevostavbu na klíč od firmy http://www.domy-drevostavby-na-klic.cz a jsme nadšeni. Nejen že splácíme tolik, kolik si můžeme dovolit, ale dům je nádherným a vše dle domluvy.

0
před 5 měsíci Rendl

dřevostavby jsou teď hodně moderní, ale i já si myslím, že cihla je cihla... kdo ví, co ty baráky začnou dělat za pár let... :-(

0
před 5 měsíci Hana

My stavěli s firmou Nízkoenergetické zděné domy a dřevostavby na klíč,s.r.o. www.domy-drevostavby-na-klic.cz. Dodndes nelitujeme, barák je nádherný a splnili vše co slibovali.

0
před 4 měsíci Martas

Ty dřevostavby podle mě přežijou tvojí omítku na cihle...

0
před 4 měsíci Klarinson

Souhlasím s Martasem, jednoznačně se dřevostaveb nemusíte bát. Je to rychlá a ideální možnost bydlení.

0
před 4 měsíci Ševelka

Máte prosím někdo zkušenosti s firmou www.thermohome.cz??

0
před 4 měsíci Baron

Ano postavili nám skvelý dům. Nechci jim delat nejakou reklamu ale opravdu tato firma stojí za pozornost.

0
před 4 měsíci Karel Bednář

Potvrzuji, nám tak staveli a vše v naprostém pořádku.

0
před 3 měsíci petra

Stavěl někdo dům od dřevostavby flexi domy?

0
před 5 týdny Lauková Ivka

Postaveno od Dřevostavby MY HOME a jsme moc spokojeni. Mají i své webovky.

0
před 5 týdny Rencek

Dřevostavba je utulny krasny domecek, zalezi jak si ji kdo udela :) nekdo si s tim pohraje a nekomu staci zaklad

0
před 5 týdny Tom

Tak někomu stačí menší a někomu dvougenerační. určitě je třeba přemýslet do budoucna.

0
před 5 týdny Mira

Já děti neplánuji takže mě staci obyč bungalowek někde na vesnicí krásný s bazénem a velkou garáží to je můj sen

0
před 4 týdny Martas

Dřevostavba je krásná věc, musí být ovšem dobře postavena.. My máme od thermohome a jsme spokojení

0
před 2 týdny Martina

Dobrý den, chci se zeptat kdo stavěl s firmou thermohome. o kolik se Vám navýšila cena i když jste si tak nějak nechali dělat vše ve standardu ? Děkuji Nebo celkově na kolik Vás vyšel patrový dům ? od nich

0
před 4 dny Eliska

Drevostavby jsou v dnesni dobe in ale musi byt dobre udelana, my ji mame od thermohome a super.

0
před 2 dny Hanaa

Od nich jsou drevostavby perfektni thermohome je kvalitni prodejce drevostave a domu obecne, jsem moc rad ze mam zrovna s manzelem baracek od nich

0
před 2 dny Kajuše

My jsme hodně uvažovali o thermohome, nakonec jsme zvolili Dřevostavby MYHOME a velká spokojenost. Domeček si užíváme už dva roky a bez problémů.

0
před 15 hodinami Pavlína

Má někdo zkušenost s FA Detail house?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 9


Přidat příspěvek