Co říkáte na FAST FOODY?

0
před 6 lety Renda

Jak se vám zdá stravování v těchto "restauracích"? Je prio vás vyhovující,či nikoliv?

0
Obrázek uživatele Jana H.
před 6 lety Jana H.

Tady se asi nenajde moc lidí, kteří by vyznávali tento druh stravování. Nedávno jsem měla schůzku v KFC, byla jsem hladová a tak jsem si dala salát... zálivka byla plná zahušťovadel.. jediné co oceňuji, že byla zvlášť v pytlíku... takže putovala do koše a já za neskutečné peníze měla hromádku zeleniny se 4 kousky grilovaného masa.

0
Obrázek uživatele Ivanqa
před 6 lety Ivanqa

Fast food mi neříká nic a se zdravou stravou nemá nic společného. Nedokážu pochopit, jak se takto může někdo stravovat pravidelně. Byla jsem tam asi 2x, když jsem ještě chodila na vysokou, tak s přáteli na oběd. Sama bych se tam jít nerozhodla. Jejich jídlo mi nechutná.
Bohužel lidé si stále neuvědomují, že to není ani dobré, ani levné. Bratr mého partnera se ženou jezdili velice rádi nakupovat do velkých obchodních řetězců. Pokaždé se s dětmi stavovali na "jídlo" do MacD. Časem začli mít finanční problémy a jednou, když s dětmi jeli zase na nákupy, nechtěli už do fast foodu, že je to drahé. Děti jim dělaly takové scény, brečely, křičely, nakonec si to vybrečely. Od té doby, když jel bratr se ženou nakupovat, děti zůstávaly u babičky. Teď už zase můžou jezdit a pochutnávat si na těch dobrotách. Je škoda, že jen z lenivosti rodičů mají děti tak ošklivé návyky. Na váze holky to naštěstí vidět není, ale kluk už má problémy a to hraje závodně fotbal.

0
Obrázek uživatele elllzi@
před 6 lety elllzi@

Tak dnes uz je hodne fast foodu kde si aj clovek pochutna ale ty levne vubec nejsou.

0
Obrázek uživatele Irča
před 6 lety Irča

Když to není často, ale jednou za čas, tak bych se tomu asi tak nebránila - myslím tedy kfc nebo mc donald, ale do těch čínských fastfoodu bych v životě nešla. Ale není nad to si uvařit doma, nebo si něco podobně "nezdravého" jako je v mc donaldu nebo kfc udělat doma, alespoň člověk ví, z čeho to dělá a na čem to smaží. Ale když je třeba člověk na cestách nebo není zbytí, tak bych tam asi zašla, ale jinak ne. Je to i cenově dost drahé a o zdraví se tam moc mluvit nedá - tedy vůbec, ale dobré to je, to není výtky.

0
před 6 lety skarab

Začátkem roku jsem do MC kvůli netu párkrát zašel. Přestože jsem měl 50% slevu, tak mi to stejnak přišlo drahé. Tu marži musí mít obrovskou. Kávy byly dobré, jídla pro mě nemají dostatečnou kvalitu, jsou strašně šizené na surovinách... Za ty peníze se dá snadno pořídit něco zdravého s vysokou kvalitou, nechápu jak tam někdo může běžně chodit.

0
Obrázek uživatele Sunriska
před 6 lety Sunriska

Možná jsem k těmto řetězcům až moc skeptická, ale to, co ve fast foodech prodávají bych ani jídlem nenazývala. Po výživové stránce jsou pro mě tyto "produkty" naprosto bezvýznamné a mám se příliš ráda na to, abych svému tělu dávala něco, co pro něho znamená větší přítěž než užitek.
Je pravda, že jsem od pár lidí zaslechla, že tam chodí na výborné zeleninové saláty, jen by mě zajímal původ té zeleniny. Ochutit to už dokáže každý.
Popravdě ani nevím, jestli jsem někdy v životě chutnala pravý hamburger..No, teď už to určitě nedoženu...:)

0
Obrázek uživatele amazonit
před 6 lety amazonit

když už, tak chodím do rychlojídelen, kde si to jídlo člověk může v podstatě sestavit sám. Výběr velký, často velmi chutné a při dobrém výběru i zdravější než v ,,meku" aj.
Dneska jsem mixla lososa, teplou zeleninu,vařený brambůrek:-)

0
Obrázek uživatele Adeeelka
před 6 lety Adeeelka

do fast foodov na jedlo nechodim, ako uz bolo spomenute su to stratene peniaze v pomere k tomu co dostanete, jedine co som ochotna si dat je cafe, mozno caj(v McD maju dilmah, aj ked na klasicky sypany caj to nema)

0
Obrázek uživatele Boo67
před 6 lety Boo67

S přítelem jsme kdysi občas zašli do KFC.Pikantní křidýlka a Coleslaw nám moc chutnali.Pak jsem přestala jíst maso a dala jsem si tam zeleninový salát-málo muziky za moc peněz,takže si ho radši dělám doma.

0
Obrázek uživatele Yanez
před 6 lety Yanez

Fast fůdy nesnáším. Sušené, mražené, pak rozpečené, atd.. Kdo dělal v Mekáči, ví. Málo jídla, nezasytí, ale peněženku vyprázdní spolehlivě. Jinde to bude obdobné. O čerstvosti si lze nechat jen zdát. Ano, je pravda, že lidi chodí na ty blafy. Chodí tam stále ti samí lidé (alespoň co jsem si všiml v našem Meku), říkal jsem jim droidi :-) . Droidi si jdou pro zdroj energie :-)

0
Obrázek uživatele mona047@
před 6 lety mona047@

Když už jdu jednou za čas do nějakého fast foodu, tak jdu do mr.clou. Je na Zličíně a dělají tam výborná a zdravá jídla z čerstvých surovin. :)
Někdy si zajdu i do wok food,kde dělají celé jídlo před vámi :)

0
Obrázek uživatele Luc
před 6 lety Luc

odporúčam pozrieť, ale iste už mnohí poznáte:
http://www.csfd.cz/film/166969-super-size-me/

0
0
Obrázek uživatele Jana
před 4 roky Jana

Bohužel, asi jsem tu výjimka...
přestože se snažím jíst zdravě, vařím si téměř vždy doma a hodně z vlastní zahrádky, vím, z jakých šmejdu vaří ve fast-foodech, tak hamburger v KFC prostě miluji! 
Naštěstí je velmi drahý a do krajského města se dostanu jednou za 2 měsíce, tak mám celkem
útrum : )

Je ptravda, že jiný typ fast-foodů mi nechutná, McDonald je opravdu nechutný, čínské bistro bývá někdy dobré, ale mám strach z hygieny a ostatní neznámé fast-foody jsou většinou velmi mizerné kvality. Takže v globálu nebrat, ale bohužel na tom Granderu ujížím....

0
před 4 roky Petra

Fastfoody nesnáším, raději si za stejné peníze a dostatek času zajdu do restaurace.

0
Obrázek uživatele air.droid
před 4 roky air.droid

Fast food jsou dobre nebranim se jim. I cinske nejsou spatne maso je dobre upraveno a jestli je to kure, hovezi, nebo haf haf chutna to dobre ;-)

0
před 3 roky yaps

Zdravím,
Obracím se na Vás s prosbou o vyplnění dotazníku, který mi pomůže v mé bakalářské práci. Dotazník zachycuje analýzu faktorů ovlivňující spotřební chování v odvětví Fast foodových řetězců. Dotazník je anonymní a zabere pouze pár minut.  :)
https://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/faktory-ovlivnujici-nakupni/

0
před 3 roky Evžen

Já osobně jsem vegan a když vzpomínám na časy, kdy jsem se stravoval ve fast foodu, nedělá se mi zrovna nejlíp. Po nastudování, z čeho se jejich jídlo skládá, Vás prostě přejde chuť. Narazil jsem ale před chvílí na jeden článek o holce, která 3 roky jedla jen KFC ze zajímavého důvodu. Mrkněte 

0
před 3 roky Alena N.

Také pokud mám možnost, tak se těm fastfoofům vyhýbám, i když občas je to těžký, když se člověkl chce jít najíst a neví kam. V Brně je fastfood skoro na každém rohu a najít dobrou restautraci je těžké.

0
před 3 roky Simona M.

Nám se v Brně centru osvědčila Královská cesta, mají tam dobrý výběr z jídelního lístku a pivo tam točé také dobré.

0
před 2 roky Alena N.

Děkuji ti za tip. A co tam připravují za tip jídel? Mají tam třeba i dobré burgery? Přítel většinou chce jen ty. :D

0
před 2 roky Simona M.

Ano, mají dobré burgry a také i vegetarínksé jídla. Ty si dávám ráda já Tady se můžeš podívat na jídelní lístek http://www.kralovskacesta.com/jidelni-listek/

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 + 12


Přidat příspěvek