Co jíst během těhotenství

0
před 8 lety Renata

Ahoj. Je-li tady nějaká budoucí mamina nebo už mamina, poraďte co je vhodné jíst během těhotenství. Jak vypadá nebo vypadal Váš jídelníček? Jedli jste něco speciálního nebo váš jídelníček je stejný jako každý jiný den. Co se doporučuje nejvíce jíst během těhotenství.

0
Obrázek uživatele maca.lvz@
před 8 lety maca.lvz@

Já mohu doporučit pro těhotné i kojící maminky 100% přírodní bylinné produkty - potravinové doplňky, místo velmi potěžných chemických vitamínů, které pomohou dodat organismu nejen maminky ale i plodu, Jsou to Emulips a OK Gama+, dodávají velmi potřebné vitamíny - antioxidanty E, A, D3, Omega 3 NMK živoč. i rost. původu a mnoho dalších látek v bylinách i rostl. olejích obsaženy. Též pomáhají k rozvoji nervové i pphybové soustavy budoucího miminka, snižují bolestivost v období těhotenství, pocity těžkosti po jídle, pálení žáhy, nadýmání, proti zácpě, problémy se žlučníkem, srdcem a cévami, cholesterolem, atd. S Emulipsem nemusí těhulka tolik nabrat, protože zpracovává přijaté tuky a ty odvádí z těla přirozenou cestou, kojícím maminkám podporuje tvorbu mateřského mléka, miminku pomáhá při bolení bříška, prdících, zácpě, též kojící mamince pomáhá snižovat váhu, nabraná kila v těhu jdou dolů, bez diety a uvolňování škodlivých látek do mateř.mléka!
Napište si, nebo navštivte mé webové stránky v profilu. Jsem poradcem, ráda vše vysvětlím, doporučím.

0
Obrázek uživatele happy.lenulka@
před 7 lety happy.lenulka@

toto téma je velmi zajímavé. Taky by mě zajímalo co jíst a co ne. Třeba jsem někde četla, že soja v těhotenství ne. Co je na tom pravdy?

0
před 10 měsíci Raduška

Hodně zeleniny, ovoce, a nějaký doplněk stravy, já jsem zvolila Femibion.

0
před 9 měsíci žanda

Femibion Raduško? Je fakt dobrý? Koukám, že se všude o něm mluví. Taky ted přemýšlím zda brát nějaké doplnky stravy a jaké.

0
před 9 měsíci Raduška

No za mě určitě doporučuji, zkus si o něm přečíst tady http://www.femibion.cz/

0
před 9 měsíci žanda

děkuji moc,, už to mám pročtené, zeptám se ještě v lékárně a případně koupím.

0
před 9 měsíci Raduška

Určitě zeptej. Tak at mimi hezky roste a dělá jen samou radost :)

0
před 9 měsíci žanda

Tak jsem ho nakonec teda také koupila :) Moc moc děkujeme ! :-*

0
před 9 měsíci Raduška

Není vůbec zač :-* mějte se krásně, ahoj

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 - 1


Přidat příspěvek