Co dělat v Brně, když je hnusně??

0
před 10 měsíci Kamila

Čauvec, kam chodíte v Brně, když je hnusně - cvičení, kultura, zajímavé podniky...?? Zajímají mě tipy, kde člověk může vybít energii např když venku prší, aby nebyl pořád zavřenej v bytě...

0
před 10 měsíci Pepa

Ahoj, jak říkáš Brno je velký, ale míst kam vyrazit zas až tak moc není. My chodíme s přítelkyní na squash :)

0
před 10 měsíci Sylva

čau děcka, já když je hnusně jdu do zone4you, mám tam cvičení, squash, posilovnu, ale i saunu, vířivku, solárko a tááák :) Vždycky od tam odcházím s úplně čistou hlavou :)

0
před 10 měsíci Tom

A kde to je?

0
před 10 měsíci Sylva

Je to v Černých polích - kousek od Mendelky. tady je odkaz http://www.zone4you.cz/kontakty/

0
před 10 měsíci Andrea

když je hnusně, chodíme s kamočkou po kavárničkách :)) Snažíme se vždycky najít nějakou novou, kde jsme ještě nebyly. Naposledy jsme byly u Ronda v té nové :)

0
před 10 měsíci Jana

Děkuji za dobré téma. Já si zajdu třeba mrknout po obchodech, nebo zacvičit do fitka, Když je doma i přítel, jdeme třebas do kina, nebo na nějekou výstavu. Ale nejradši chodíme někam na jídlo nebo do wellness :)

0
před 10 měsíci Zita

já chodím většinou po nákupech :)

0
před 9 měsíci Marek

čau, my zas hodně chodíme do kina, nebo na nějaké výstavy, do kulturních památek - př. podzemí.. V poslední době občas i na nějakou únikovku či tak něco

0
před 9 měsíci Ondra

Když je hnusně, snažím se donutit něco dělat, takže jdu většinou cvičit do posilky nebo na nějakou lekci - zrovna včera jsem byl na veslování v zone4you :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 6


Přidat příspěvek