Chrápání a chirurgický zákrok

0
před 3 roky Veronika

dobré dopoledne, nepodstoupili jste někdo z vás zákrok na odstranění chrápání?

0
před 3 roky Marťula

Od mojí mamky přítel byl na zákroku na jedné klinice v Brně.Ale nevím... jaký zákrok to byl... můžu se ti na to zeptat a dám vědět...

0
před 3 roky Veronika

zeptej se prosím,  je to hrozný a chceme s tím něco udělat, aby to nezkončilo oddělenými ložnicemi. Chrápe šíleně.

0
před 3 roky Marťula

Klinika se jmenuje Perfect Clinic a je to zákrok tenhle: http://www.perfectclinic.cz/laserova-operace-laup-odstraneni-chrapani

0
před 3 roky Veronika

To zní nějak jednoduše, to už pak jako fakt nebude chrápat?

0
před 3 roky Marťula

Popisovala mi to mamka, která tam s ním byla na konzultaci. více nevím, ale je to na stránkách asi.

0
před 3 roky Jan

Taaaak,  mam za sebou laserový zákrok na odstranění chrápání a musím říct že bolesti krku,  uší,  hlavy jsou zatím celkem silné,  na to jsem byl ale předem upozorněn panem doktorem.  musím ale podotknout že zákrok jsem podstoupil před 6ti dny,  takže počítám ještě cca se dvěma týdny ustupujicich bolestí.  to hlavní o co mi ale šlo bylo NECHRAPAT a to se zatím podařilo z hlediska hlučnosti odstranit tak na 50% a jelikož patro není ještě zhojene,  počítám s postupným zlepsovanim.  Informace od doktora zněly počkat měsíc do úplného zhojeni a pak v případě negativního vysledku bude provedena " reoperace " ( podotýkám bezplatná) .  Nicméně doufám že to klapne na poprvé:) o dalším stavu mého chrápání se podělím až bude patro úplně zhojené. 

0
před 3 roky Ivana

No manžela bych na operaci jít nedonutila, protože se hrozně bojí. Zkusila jsem v lékárně koupit sprej Pssst!, který používá od kámošky přítel. Určitě nelituju peněz, protože jeho chrápání se zmírnilo - takže doufám, že už to bude jen lepší a lepší.. Jinak má pomerančovou příchuť, takže manželovi i chutná ;)

0
před 6 měsíci Sabí

Jééžiš, tak do toho bych teda nešla. Bojím se všech zákroků jako čert:-D. Já teda používám Nosnore plus - je to taková vychýtavka do nosu a díky tomu nechrápu a mám klid:).

0
před 6 měsíci Leo

O tom už jsem slyšel a dost mě na tom odrazuje že bych si měl strkat nějakou "vložku" do nosu. Vám to nevadí?

0
před 6 měsíci Sabi

Zvykla jsem si rychle, víc mi teda vadilo to chrápání:-D... po pár minutách už to ani nevnímáte - jako tu vložku:-D.

0
před 6 měsíci Leo

Tak jsem dal na vás a nosnore jsem si koupil, prvních několik nocí to bylo dost divné... ale už jsem si zvykl a máte pravdu, ani to nevnímám. Díky za radu!

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 - 2


Přidat příspěvek