Chci požádat přítelkyni o ruku

0
před 2 roky Tom

Milé dámy, chci svoji vyvolenou požádat o ruku a chci aby to bylo perfektní. Poradíte mi, jak požádat, jaký prstýnek koupit atd.? :)

0
před 2 roky Jana

Tak prvně se zaměř na koupi zásnubního prstenu. Nosí spíš stříbrné nebo zlaté šperky? Resp. bílé nebo žluté zlato? Má ráda kamínky nebo nějaké ozdoby nebo spíše jednoduchý styl?

0
před 2 roky Tom

Nosí hlavně stříbro nebo bilé zlato - nejsem si jistej, jestli to je zlato nebo stříbro... jinak má náušnice s bílými kamínky, pak pár korálků a nějakou bižu.

0
před 2 roky Tom

Tak to ji určitě nekupuj žluté zlato, ale bílé. A prstýnek s bílým kamínkem, půjde jí to k těm náušnicím.

0
před 2 roky Tom

Díky za radu. A jak mám vybrat správnou velikost, bojím se,abych nekoupil špatně, to by byl trapas.

0
před 2 roky Jana

Ideálně si pujč nějaký její prstýnek, co už má a vyber podle toho :)

0
před 2 roky Tom

Ok, snad se mi ho podaří ukořistit :) Dívám se teď na net na prsteny a moc se mi líbí tento: http://www.zlatnictvi-sperky.com/zlaty-prsten-017/sperky/prsteny

0
před 2 roky Jana

Pěkný, vkusný, dobrá volba ;-)

0
před 2 roky Tom

Akorát... zirkon nebo briliant????

0
před 2 roky Jana

to záleží... Zásnubní prstýnek je na celý život, já ho nosím i teď, roky po svatbě. Takže pokud máš penízky, tak kup briliant, je pevnější a odolnější. Ale zirkon ji určitě taky neurazí.

0
před 2 roky Milada

já jsem zase zastánce toho, že lepší kamínek by měl být až u snubního prstenu...:-)

0
před 2 roky Tom

Hmm..no já nevím...možná máte pravdu...ale aby neřekla že jsem ho koupil za levno a že si ji nevážím :(

0
před 2 roky Milada

Jaj..to snad ne...nechcete si vzít přece nějakou zlatokopku ne? Já osobně bych byla ráda i kdyby mě požádal přítel třeba i s prstýnkem z kolotočů :D

0
před 2 roky Petra

Jasně! Navíc nemusíte kupovat prstýnek za všechny peníze. Třeba tenhle je taky nádherný http://snubni-prsteny.zlatnictvi-sperky.com/zlaty-prsten-029/zasnubni-prsteny a stojí jen 5290,- když je se zirkonem. To naprosto bohatě stačí - stejně to žádná ženská nepozná, co na tom je vlastně za šutr, ale je to nádherný prstýnek, naprosto kvalitní, protože stoch má jen samé nejlepší kousky a ke svému účelu poslouží naprosto báječně. Hlavní je, že se milujete, že se chcete vzít, že spolu chcete prožít zbytek života, že jste pro sebe stvoření a ten zbytek - to je jen krásné pozlátko, an kterém fakt vůbec nezáleží.

0
před 2 roky Tom

A je blbé přítelkyni požádat o ruku na inline závodě? Bude totiž tedˇka za chvilku u nás v Mostě http://www.lifeinline.cz/cs Tak mě napadlo, že bych toho mohl využít a požádat jí tam. Navíc je to podle mě hodně netradiční, takže by si to taky mohla zapamatovat. :-D

0
před 2 roky Petra

Tak jako podle mě to blbé není a jak píšete, bude to alespoň netradiční. Za mě je to v pohodě prakticky na jakémkoliv místě až teda na wc - to by bylo skutečně hodně nevhodné a nejspíš doytčné taky hodně nepříjemné. Jinak je to ale všude v pohodě a to i teda na tom inline závodě. Jinak prstýnek si určitě vyberte nějaký od stocha - tam za mě mají nejkrásnější jaké jsem kdy viděla. =)

0
před 2 roky Tom

Hmmm, tak to ale abych ji taky koupil rovnou vstupné na takový závod, protože jinak bych jí na to nedostal. :-D Ale vypadá to krásně. Takový závod by byl alespoň zpestřením i v našem programu, takže alespoň bychom byli někde venku + ta žádost. :-P Fakt super. Už se ale musím rychle na to přihlásit, protože se koukám, že už ten další závod bude za dva týdny, tak to abych to rychle zfouknul. :-D  http://www.lifeinline.cz/cs

0
před 2 roky Petra

Však rovnou kupte a budete mít taky jistotu, že na 100% půjdeme. Kdyby totitž neměla žádný lístek, nemusí pak ve výsledku vůbec jít a třeba by se jí ani nechtělo. Když ale už bude rovnou na tom závodě zaregistrovaná, tak jí to alespoň přinutí. Jinak je to ale fakt super akce a ti pořadatelé toho závodu LifeInLine jsou super, takže pokud se přímo s něma domluvíte, tak vám určitě dovolí udělat ještě něco víc, aby ta žádost fakt stála za to. =)

0
před 2 roky Tom

jj přesně koupím lístek a něco od stocha. Máte vlastně nějaký konkrétní tip, co by se ženě od stocha mohlo maximálně libit a nebude se jednat o prstýnek za půl milionu? =)

0
před 2 roky Marek

Tome, mám stejný dotaz + ale ještě i na to místo té samotné žádosti. Není blbá adrenalinová jízda a po ní ji požádat? Jinak jsou ty jízdy tady http://www.centrum.libros.cz/, takže když mi poradíte i se samotným výběrem, budu rád.

0
před 2 roky Tom

Já myslím, že vůbec ne. Pokud je přítelkyně adrenalinově založená, tak by jí to právě mohlo více oslovit než nějaká nudná večeře při svíčkách. Já osobně navíc ty zážitkovky znám a je to naprostá paráda. Pokud tam nepůjdete kvůli žádosti, tak se tam alespoň stavte jen tak na jedno odpoledne. Je to fakt bombička.

0
před 2 roky Pavla

Jo a nezapomeňte ještě pořád na ten prstýnek. i když správné místo je důležité, prstýnek je pak vlastně to nejdůležitější, protože ten pak bude nosit na prstu navždy. Třeba tenhlenc je překrásný http://www.zlatnictvi-sperky.com/image/cache/data/EGC-z%C3%A1snu/D-80-720x540.jpg

0
před 2 roky Marek

jo na to já pořád myslím. Jen fakt potřebuju nějaké to místo. :-( Ideání by fakt byly ty zážitkové jízdy v tom librosu, protože by to bylo nejen krásné kvůli té žádosti ale taky nezapomenutelné kvůli těm zážitkům.

0
před 2 roky Pavla

Tak to udělej v Librosu. Však ti k tomu nic nebrání. Určitě bude přítelkyně nadšená. Když navíc dostane takový nádherný prstýnek ze Zlatnictví Karel Stoch, tak bude na 100% unešená a žádná jiná odpověď nepadne, než jenom "ANO". =)

0
před 2 roky Aleš

Zdravím přátelé. Taky mě brzo bude čekat ta velká chvíle, kdy požádám přítelkyni o ruku. Máte nějaký tip na nějaký krásný prstýnek do 15 000,-?

0
před 2 roky Pavla

Aleši, zkuste se podívat na nabídku Zlatnictví Karer Stoch. Tam mají nádherné prstýnky i za cenu, do jaké se chcete vlézt. Třeba tento je přesně za tu vaši cenu. Kukněte http://snubni-prsteny.zlatnictvi-sperky.com/zlaty-prsten-024/zasnubni-prsteny =)

0
před 2 roky Aleš

Hmmm tak ten je hodně pěkný. Jen jsem si ale představoval, že bude mít více kamínků. Není u zlatnictví stoch nějaký takový? Přítelkyně si totiž celkem potrpí na třpytivé věci a potřebuje spoustu kamínků apod.

0
před 2 roky Pavla

Tak ještě mají tady tento, což je prakticky ten stejný, akorát je na něm více kamínků, což vy píšete:
http://snubni-prsteny.zlatnictvi-sperky.com/zlaty-prsten-026/zasnubni-prsteny
Jinak je ale trochu dražší, než chcete. To byste si musel vybrat variantu se zirkonama. Tak pak je ještě tento s více kamínkama:
http://snubni-prsteny.zlatnictvi-sperky.com/zlaty-prsten-d-81/zasnubni-prsteny

0
před 2 roky Aleš

Jo tak ten už je parádní! Ten se určitě bude přítelkyni líbit! To je jasná věc! =) Ten je fakt krásný. Půjdu se tedy teď někdy do stocha podívat, abych to obhlédl a určitě když ho budou mít, tak ho hned koupím a bude. =) Pak už jen nějakou fajnou příležitost a bude to hotovo. :-P

0
před 2 roky Pavlína

Ty svoji přítelkyni znáš nejlépe, takže budeš nejlépe vědět jaký se jí bude líbit a jak ji nejlépe požádat o ruku. Pokud jsi opravdu hodně bezradný, tak se inspiruj třeba na netu. Je plno článků jako http://luciehola.cz/blog/2016/11/21/jak-ji-pozadat-o-ruku/ :) Určitě to budou skvělé zásnuby!

0
před 2 roky Adam

Prstýnek jak prstýnek, hlavně si dej záležet na provedení :). Já moji teď už ženu pozval na víkend do Prahy do Hiltonu. Popžádal jsem ji u večeře. A pak jsme promilovali celou noc :).

0
před 2 roky Lusy

Haha, promilovali celou noc :D Mi řekni, kterej chlap je schopnej mít erekci celou noc?:D

0
před 2 roky Adam

Nooo... vzal jsem si Crilex na erekci :). Jinak bez tabletek to zvládnu tak max. 3 x, to je pravda.

0
před 2 roky Lusy

Aha :D Tak to jo. To musím koupit pro přítele teda :D :D Jako ne že by nemoh ale stačí mu to tak 2x a dost, pak chrní :D

0
před 2 roky Adam

No my chlapi to bohužel máme jinak než vy ženy :). Zatím co vy můžete pořád, my potřebujeme odpočinek :) Přeci jen u toho většinou víc makáme :)

0
před 9 měsíci Kárl

Jen tak pro informaci, víte co je toasterclub? Myslel jsem že je to blbost ale vyzkoušel jsem to na přítelkyni. Když dáš holce toaster, znamená to že to s ní myslíš opravdu vážně. Je to něco jako dát holce snubní prstýnek, jenže dneska každá svatba končí rozvodem a tohle je neskutečně vychytaný řešení. To kde máte toaster, jak vypadá a co je okolo něj určuje všechno. Cílem je mít pěknej toustovač a okolo mít společný fotky a tak. Je to symbol partnerství ve společný domácnosti. A teď pokud někdo vyhodí toaster do koše, druhýmu je hned jasný že je mezi nima konec. Kamarád od kterýho to znám dostal tim toasterem po hlavě :D

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 3


Přidat příspěvek