Botox

0
před 4 měsíci Zuzusa

Nutně potřebuji vyplnit vrásky a potřebuji poradit kliniku v Praze,která je profesionální a pracuje s kvalitním materiálem. Důležitá je pro mě dostupnost autem. Uvítám tip a zkušenosti.

0
před 4 měsíci Zorka

Nemám zatím zkušenost, ale kolegyně byla na odstranění vrásek botoxem na klinice Dermastar. Kliniku chválila. Bonusem je, že sídlí u metra a dá sem tam taky v pohodě parkovat.

0
před 4 měsíci Zuzusa

Našla jsem si jejch stránky www.dermastar.cz. Vše podstatné jsem se tam dozvěděla.

0
před 4 měsíci Dominka

Z odstranění vrásek jsem měla trošku obavu, aby to moc nebolelo apod.. Objednala jsem se na kliniku Dermastar k MUDr. Páralové, konzultace byla velmi příjemná a byla jsem ubezpečena, že to nebude bolet, může se objevit malá modřinka a to je vše. Tak už mám termín.

0
před 4 měsíci Zorka

Vše důležité co mě čeká při vyplnění vrásek jsem se dozvěděla na http://www.dermastar.cz. Co je velmi příjemné, že nemají dlouhé čekací lhůty.

0
před 3 týdny Martina

Jak dlouho je člověk neschopný pracovat po takovém zákroku? Stačí dovolená nebo je potřeba jím na PN, že je to delší rekonvalescence?

0
před 2 týdny Adriana

Rozhodně na to nepotřebuješ nemocenskou atd :) Je to úplně bez problémů, ani modřinky by neměly být.

0
před 3 dny Bobča

Já byla velmi spokojená, jak mě vše před zákrokem vysvětlila dr. Páralová, tak všechno proběhlo.

0
před 3 dny Angelina

V Dermastaru jsem byla na konzultaci u MUDr. Páralové, chci si nechat odstranit drobné vrásky kolem očí. Vysvětlila mě, jak bude vše probíhat. S jejím přístupem jsem byla velmi spokojená.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 3


Přidat příspěvek