Body Express

0
před 2 roky Jarka

Dobrý den.. najde se tu někdo, kdo chodí dlouhodobě na cvičení body express v Brně ? Ráda bych to vyzkoušela, ale měla bych pár otázek ohledně náročnosti cvičení.

0
před 2 roky Veru

Jasně, klidně se ptej :) Já sama na body express docházím už od ledna :) Jedná se o cvičení, kdy ti pomocí slabých elektrických impulzů zabírají svaly. Je to na 20 min jednou týdně, takže je časově super. Jinak já chodím do Brna do M Paláce, ale jsou myslím i jinde. Každopádně se zkus mrknout tady :) http://www.bodyexpress.cz/ je tam vše, vč. kontaktů ;)

0
před 13 měsíci Lola

Veru a jak to cvičení probíhá?

0
před 12 měsíci Helena

Lolo, tak cvičení trvá 20 min. Je to velmi pohodlné i proto, že s sebou nemusíš nic mít, vše ti tam dají! První lekce je ale delší, s tím počítej. Na první lekci si s totiž s trenérem popovídáte, a to o tobě, co děláš, jestli a co cvicíš, jak je to u tebe s nemocema a tak :) No a pak už jdeš na cvičení. Cvičí se v "úboru", který ti tam dají. Ale neboj, je to prostě tričko, kalhoty a ponožky. Pak tě oblečou do speciální vesty, ktrou ti do těla proudí proud. Na první lekci si elektrické impulsy nastavíš tak, aby ti to při svičení nebylo nepříjemné. Další lekce už trvají opravdu 20 minut :) Začíná se na intenzitě, kteoru sis nanstavila minulou lekci... No a postupně se tato zvyšuje. Není se čeho bát. Svičení je příjemné :)

0
0
před 10 měsíci Eliška

Tak torchu nechápu, proč se zde objevuje tento odkaz... Tohle je diskuze založená pro diskuzi o cvičení body express... Jinak, Heleno, jak jsme na tom s výsledky? :) To mě docela zajímá :)

0
před 9 měsíci Miška

Ahoj všem :) Já jsem na body express začala chodit před cca měsícem. Mám tak za sebou 4 lekce a v úterý mě čeká už pátá. Je to naprosto skvělé cvičení, neokoukané, atraktivní. Konečně něco, co mě jen tak neomrzí. Super je to, že je jednou týdně, takže mi vůbec neleze do času :) Jinak progres zatím takvý, že mě nebolí záda a cítím se skvěle :)

0
před 9 měsíci Elika

Ty jo, to cvicení je na odstraneni bolesti zad? :-O

0
před 8 měsíci Akinom

Eliko, ano... Když se podíváš na stránky body expressu, tak tam máš všechno krásně vysvětleno. To cvičení má docela široký záběr na tělo. Ty slabé impulsy, ktéré do těla při cvičení pronikají, tak aktivují všechny svaly v těle. Tím se tělo rozproudí, metabolismus se nastartuje a funguje na plné obrátky. Tím tělo krásně funguje a spaluje tak, ja má. Další výhodou je právě i odtsranění bolesti zad. Tím, že tělo dostává zabrat impulsy a k tomu i cviky, tak se kompletně posiluje celé tělo, tedy i záda. Zádové svaly se posílí a bolest zad se odtraní - stejně tak jako kadá jiná bolest.

0
před 8 měsíci Elika

Akinom, moc děkuji za vysvětlení. Jde mi o to, že já se celý život opravdu hodně hrbím :/ No a teď (nevím, zda to souvisí), se mi k tomu přidala i bolest beder. Já nic nedělám, to má taky svou vinu, tak hledám, co by mi právě pomohlo...

0
před 7 měsíci Akinom

Eliko, mohlo by to mít souvislost. Ale když se na ten body express objednas, tak oni ti tam presne poradi a reknou co a jak :) Tak neváhem. Cvičení je i na hubnutí a nevím jak ty, ale já po vánocích teda nějaké to kilo dolu dat potrebuji :D

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 + 8


Přidat příspěvek