Body Express

0
před 6 měsíci Jarka

Dobrý den.. najde se tu někdo, kdo chodí dlouhodobě na cvičení body express v Brně ? Ráda bych to vyzkoušela, ale měla bych pár otázek ohledně náročnosti cvičení.

0
před 6 měsíci Veru

Jasně, klidně se ptej :) Já sama na body express docházím už od ledna :) Jedná se o cvičení, kdy ti pomocí slabých elektrických impulzů zabírají svaly. Je to na 20 min jednou týdně, takže je časově super. Jinak já chodím do Brna do M Paláce, ale jsou myslím i jinde. Každopádně se zkus mrknout tady :) http://www.bodyexpress.cz/ je tam vše, vč. kontaktů ;)

0
před 5 měsíci Lola

Veru a jak to cvičení probíhá?

0
před 4 měsíci Helena

Lolo, tak cvičení trvá 20 min. Je to velmi pohodlné i proto, že s sebou nemusíš nic mít, vše ti tam dají! První lekce je ale delší, s tím počítej. Na první lekci si s totiž s trenérem popovídáte, a to o tobě, co děláš, jestli a co cvicíš, jak je to u tebe s nemocema a tak :) No a pak už jdeš na cvičení. Cvičí se v "úboru", který ti tam dají. Ale neboj, je to prostě tričko, kalhoty a ponožky. Pak tě oblečou do speciální vesty, ktrou ti do těla proudí proud. Na první lekci si elektrické impulsy nastavíš tak, aby ti to při svičení nebylo nepříjemné. Další lekce už trvají opravdu 20 minut :) Začíná se na intenzitě, kteoru sis nanstavila minulou lekci... No a postupně se tato zvyšuje. Není se čeho bát. Svičení je příjemné :)

0
0
před 2 měsíci Eliška

Tak torchu nechápu, proč se zde objevuje tento odkaz... Tohle je diskuze založená pro diskuzi o cvičení body express... Jinak, Heleno, jak jsme na tom s výsledky? :) To mě docela zajímá :)

0
před 4 týdny Miška

Ahoj všem :) Já jsem na body express začala chodit před cca měsícem. Mám tak za sebou 4 lekce a v úterý mě čeká už pátá. Je to naprosto skvělé cvičení, neokoukané, atraktivní. Konečně něco, co mě jen tak neomrzí. Super je to, že je jednou týdně, takže mi vůbec neleze do času :) Jinak progres zatím takvý, že mě nebolí záda a cítím se skvěle :)

0
před 4 týdny Elika

Ty jo, to cvicení je na odstraneni bolesti zad? :-O

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 7


Přidat příspěvek