BIO Matrace? Další reklamní tah?

0
Obrázek uživatele Griotka
před 6 lety Griotka

Ahoj všem, chtěla bych se na něco zeptat. Nedávno jsme kupovali matrace, a vzhledem k tomu, že ze mě i z mého přítele vyloženě trošku čiší, že žijeme trošku alternativně, tak nám prodejci začli nabízet BIO matrace. Já ani přítel o tom nic nevěděli, hledali jsme na webu, ale žádné info - v čem to jejich BIO spočívá? Není to jenom BIO-blbost? Třeba na http://www.kralovske-spani.cz/matrace-bio/ to mají vyloženě jako titulek, a ostatní e-shopy jsou na tom podobně. Může někdo potvrdit, že jsou ty matrace v něčem jiné?

0
před 6 lety Dita

Zeptejte se toho prodejce, nikde není žádná definice a registrované logo pro tyto výrobky, u potravin je to něco jiného, udělují je registrované firmy výrobcům když splní podmínky. U ostatních jako je oblečení, kosmetika nevím co si pod tím přestavit. Když si přečtete složení kosmetiky s označením bio, je téměř totožné s kterou koliv jinou. Oblečení bio by asi mělo být z rozložitelných materiálu, ale zda je to tak ve skutečnosti,...

0
před 6 lety Jitka

Bio podle mě bude z biobavlny nebo biolnu. Náplň je z pěny na přírodní bázi, žádná ropa. Není pravda, že složení biokosmetiky a jiné je stejné. Používám Alverde - bez ropných produktů, bez parabenů. Bio oblečení je z biobavlny. Někdo ani jiné nosit nemůže, protože mu vadí chemie, kterou je bavlna ošetřená.

0
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

S matracemi nemám sice žádnou zkušenost, ale koupila jsem si BIO pohankovo-špaldový polštář a musím říct, že se na něm spí nádherně, je to vše opravdu z přírodních bio materiálů a navíc z fair trade produkce, podle mě takové matrace nejsou vyloženě jen rekl. tah (pokud samozřejmě nenaskáče cena do závratných výšin a nenaslibují prodejci hotové zázraky), ale soudím jen podle mé spokojenosti s polštářem. (Jinak jde o zn. AMWA Organic)

0
Obrázek uživatele Griotka
před 6 lety Griotka

Děkuju za reakce. Prosím, ještě bych se zeptala - jsem trošku znepokojená, jak se neustále mluví o chemikáliích v matracích (chci kupovat pro děti). Může tomu zabránit podložka na matraci? Třeba z nějakého nepropustného materiálu.

0
Obrázek uživatele iveta.burova@
před 6 lety iveta.burova@

Pro nákup matrací pro váš a pro vaši spokojenost z nákupu. Bych doporučila skutečné profesionáli ve svém oboru a jimy jsou spol. POSTELE OSTRAVA http://posteleostrava.cz/ u kterých jsem sama nakupovala a byla jsem uplně mile překvapená....

před 5 lety Jana

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 5 lety Matěj

Podstata "bio" u matrací spočívá v tom, že dochází k naprostému omezení technických produktů, které se používají při výrobě. Tím se omezuje negativní dopad na životní prostředí. Také se při výrobě využívají různé přírodní oleje (více o "složení" například tady: http://www.nejmatrace-postele.cz/Materialy-matraci-Tropico/ ) a ty mají dobré zvláčňující a regenerační účinky. Takže to pomáhá hodně lidem se suchou kůží nebo ekzémem. Já osobně volím spíše tyhle ty přírodnější věci, mám z nich vždycky tak trochu lepší pocit a zatím si nemůžu stěžovat, ale možná je to jen o zvyku.

0
před 5 lety Drnkalka

Ahoj, reklam je v dnešní době opravdu mnoho na veškeré typy zboží. Narazila jsem také na pojem "bio", když jsem kupovala nové matrace na: http://www.i-matrace.cz/ a bylo mi řečeno, že tyto matrace obsahují sojový extrakt, který je je příznivý na lidskou pokožku a zároveň šetří náš ekosystém. My se nakonec rozhodli pro matrace ze studené pěny Porto od firmy Dřevočal a nemůžu je vynachválit.

0
Obrázek uživatele marcela
před 4 roky marcela

Tak to jsem teda nikdy neslyšela. Nevíte jak je to s alergiky, kteří by chtěli tuto matraci? Já zase teď slyšela o těchto http://www.matraceno.cz/sortiment/matrace-z-konskych-zini/ to mě taky docela zaujalo.

0
Obrázek uživatele radim
před 4 roky radim

Dobrá adresa webu. Královské spaní. Změnil bych ve slově spaní p na r. A na webu kralovske-s*ani.cz budu prodávat Psyllium. V BIO kvalitě samozřejmě!. Mně se dobře spí na zemi :)

0
před 4 roky Jana

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s touto matrací? Ráda bych koupila český výrobek a né nějaký dovoz z Číny nebo Švédska.
http://www.vipmatrace.cz/matrace/sarah

Děkuji za rady :)

0
před 4 roky Diana

Dobrý den já mám zkušenost s touto matrací, je sice cenově více náročná ale zato je kvalitní, tedy alespoň mému manželovi, který trpěl vyrážkou kvůli staré matraci, velice vyhovuje. Mohu doporučit https://www.maxi-postele.cz/Matrace/Matrace-195x80/Matrace-Lucy-Bio-Greenfirst-195x80-cm
S pozdravem Diana.

0
před 2 roky Petr

Bio matrace jsou super

0
před 2 roky Luděk

Ahoj, když jsme my vybírali matrace, narazili jsme na web panmatraci.cz, kde je dobrý výběr a také bio matrace za přijatelné ceny. Tak zkus mrknout na jejich stránky a neostýchej se jim zavolat, s výběrem nám dobře poradili.

0
před 2 roky Dagmar

Bio matrace bych asi chápala jako matrace z bio pěny, my taky máme bio pěnu od Bestu - skvělou matraci Fox http://www.matrace-best.cz/cs/eshop/matrace-do-postele/matrace-z-bio-peny/matrace-fox-1.html a spí se na ní královsky bio-nebio :)

0
před 2 roky Martina

BIO matrace http://www.kvalitni-matrace.eu/produkty/bio-matrace/ jsou vyrobeny z BIO pěny. BIO pěna se vyrábí z rostlinných olejů, které se získávají z rostlin SÓJA, ALOE a VERENDA. Velice šetrná výroba a použití. Rozdíl tedy určitě je.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 11


Přidat příspěvek