Bazény a děti

0
Obrázek uživatele Luisiana
před 2 roky Luisiana

čauko lidi, co říkáte na slanou vodu v bázenech ? Je to lepší v porovnání s chlorem ? Jak to reaguje třeba na ekzémy u dětí? Nemáte zkušenosti ? Díky

0
před 2 roky Dejví

slaná voda je úplně parádní, mám doma silného atopika a i ve školce nemohl jezdit se všema na bazén, protože dojel vždycky celý červený a tělíčko měl podrážděné.. Manžel přišel na tu slanou vodu před rokem a neváhali jsme ani minutu, zřídili jsme si schůzku a filtrace a vybavení bylo zařízeno . ted se děcka ze školky chodí koupat k nám

0
Obrázek uživatele Luisiana
před 2 roky Luisiana

čau , právě jsme na tom podobně a nevíme jak jim dopřát radost v létě když už nemůžou na koupáky, jezdíme i do termálů ale není to každý týden a bylo by fajn je nechat doma v bazenu kde se neosypou z chloru. Právě jsem četla u výrobce že je to fakt fajn ale chtěla jsem to vědět od někoho jiného kdo s tím má osobní zkušenosti. Myslíte že to zvládneme sami udělat ? nebo je to pro profesionály ?

0
před 2 roky Dejví

jako asi byste to aj zvládli ale oni to namontujou a máte to jistý že je to bez chybičky . Nám to celý dělal albixon a byli jsme spokojení jak s dohodou tak s prací. Šak to proštudujte :)

0
před 2 roky Trpka

Sůseda má bazén taky z albixon.cz a říká že je to fajn, hlavně jí závidím to zastřešení, má to pěkně prohřátý a nepadá jí tam nic jako nám, my ho máme nový a věčně sttudený ( jako v létě, ted v zimě je to jasný) a pořád tam chodí pes .. Takže asi taky zvážím návštěvu

0
Obrázek uživatele Luisiana
před 2 roky Luisiana

díky moc , mrknu na to

0
před 2 roky Beruna

Tak snad se brzy dočkáte  a doufám že  vy vyhrajete s malou ten boj s atopákem a jednou se ho zbavíte. Tak at se vám plave supr :)

0
před 2 roky Monika

Máte bazén s protiproudem http://www.virivkysauny.cz/endless-pools/bazeny-s-protiproudem/? My jsme si ho pořídili a je moc fajn. Všem doporučuji.

0
před 5 měsíci Jana

Cauky všem :) Mám dotaz... Co myslíte... WPC kolem bazénu? Je to vhodný materiál?

0
před 5 měsíci Eliška

Jani, tak to teda stopro :) My WPC kolem bazénu máme a pecka, nestežujeme si, naopak :) Materiál je to perfektní, nerozpaluje se, netvoří třísky, je protiskluzový, takže vážně pecka. Jinak tady máte všechno info - http://www.woodplastic.cz/o-materialu/

0
před 4 měsíci Míša

Eliško a výstyvbu jste zvolili jakou? Saorealizace nebo jste si pozvali přímo firmu?

0
před 3 měsíci Eliška

Míšo, dívej... Na výběr máš nekolik možností... Jako je možné montáž dělat svépomocí, ale určitě si můžeš nechat terasu namontovat od firmy... Fakt záleží na tobě. Samomontáž je velmi jednocduchá, sami jsme si ji zvolili...Woodplastic dodává krásný, přehledný plánek, podle kterého je možné montáž zvládnout s naprostým přehledem :)

0
před 3 měsíci Míša

Eliško, moc děkuji za rady. Jak dlouho to tak trvá? Je to zvládnutelné za jeden den nebo to trvá třeba i několik dní ta montáž?

0
před 3 měsíci Eli

Nemáš ale vůbec zač! Hele, jako my jsme to měli za víkend hotové, ale to je prostě hodně individuální...

0
před 2 měsíci Honza

Ahoj, pořídili jsme si do našeho vnitřního bazénu tento přístroj na úpravu vody pomocí soli bez chlóru: https://www.albixon.cz/bazenove-prislusenstvi/bezchlorova-uprava-vody/slana-uprava-vody/ a jsme s ním velice spokojeni, dcera měla dříve problémy s pokožkou, od té doby, co čistíme solí se její zdravotní stav mnohem zlepšil ;-)

0
před 2 měsíci Andrea

Holky, jaký je cenový rozdíl mezi samomntáží a montáží od firmy?

0
před 2 měsíci Jiřina

No, Andreo, to záleží na tom, o co bys měla konrétně zájem, resp. na tom, jaé máš požadavky, co do velisti a pod... S tímto dotazem bych ti asi spíš doporučila kontaktovat přímo firmu - http://www.woodplastic.cz/kontakty/

0
před 3 týdny Andrea

Jako taky mě to napadlo, ale říkala jsem si, že se zkusím zeptat ještě tady a těch, co mají s firmou osobí zkušenost...

0
před 2 týdny Jiřina

Aha, tak to jako chápu. Každopádně - já jsem s nimi byla spokojená velmi, ale co se týče těch další informacích - to je opravdu individuální, takže kontaktuj přímo firmu :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 2


Přidat příspěvek