Bavlněná trička v nadměrných velikostech

0
před 2 roky Draha

Dostala bych tu nějaký tip na shop, kde by se mi podařilo sehnat bavvlněná trička o velikosti XXXL ? Přijde mi, že na nás "větší" se nic normálního a hlavně kvalitního nedělá :/

0
před 2 roky Anička0258

Dobrý den, zkuste se mrknout sem https://www.onlinesekac.cz/second-hand-damske-tricka/c-10 . Taky nosím větší oblečení a zde si vyberu. Taky mi přijde, že v obchodech je to všechno pro hubený mladý holky a na nás se moc nemyslí.

0
před 2 roky Mirka

Nevím odkud jsi ale zkoušela si projít nákupák ?

0
před 2 roky Sandra

Já mám všechna lepší bavlněná trička z www.cistytriko.cz. Mám velikost XL a vím, že mají i větší tak se zkus Draho podívat.

0
před 2 roky Diana

Na čistým triku mají ty trička hodně kvalitní. Objednávám od nich chlapovi trička pod košile a už je má teda pěkně dlouho a pořád vypadají pěkně, nejsou vytahaná a pořád jsou velmi příjemná na omak.

0
před 2 roky Linda

Jsou ta trička kvalitní ? Dívala jsem se v obchodech a tam ta trička mají hrozně průhledná :/ a to já si se svou postavou fakt nemůžu dovolit.

0
před 2 roky Diana

Mají Lindo, no v obchodech tu kvalitu a cenu nekomentuju, tam se ten materiál neuvěřitelně šidí a ještě uvedou takový poměr bavlny, že na omak je každému jasné, že to není pravda, takže když potřebuju bavlněná trička, kta to nakupuju přees ten eshop

0
před 4 měsíci Ella

To nevím, asi někde v číně… Ale já po tom nepátrám. Tam já nenakupuju. Cenově jsou někdy hůř, než značkový oblečení a kvalita je u nich teda šílená!

0
před 3 měsíci Katie

Ello a kde teda nejraději nakupuješ, abys měla jistotu, že kousky budou kvalitní?

0
před 5 týdny Sandy

Rozhodně na https://www.different.cz/. Nikdy jsme s tímto shopem neměla problém, vždycky jsem našla, co jsem hledala. Rychlé doručení :)

0
před 6 dny Kika

A co sis tam koupila? :) Pochlub se :) Jako ta trička tam mají vážně skvělý, super výběr. A tys kupovala pro chlapa nebo pro sebe?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 2


Přidat příspěvek