Barva na dlaždičky do koupelny

0
před 9 měsíci Michal

Zdravím, prosím máte někdo zkušenosti s nátěrem dlaždiček v koupelně? je na to nějaká speciální barva?

0
před 9 měsíci Petr

Dlaždičky musí být řádně očištěné, nejlépe i odmaštěné, potom stačí koupit barva přímo na dlaždičky, já jsem ji kupoval, není drahá, a dobře se to s ní natírá.

0
před 9 měsíci Michal

A jakou barvu jste na to tedy koupil? Hlavně tedy kde? kolik to stojí? je to hodně drahé? a neloupe se to?

0
0
před 7 měsíci Petrasek

Docela by mě zajímalo, jestli se nějaká taková barva dá použít třeba i na umělý kámen. My máme právě v koupělně obklady z umělého kamene, viz https://www.koupelny-dlazba.cz/umely-kamen a možná bych je docela rád také zkusil nabarvit. Myslíte, že to půjde?

0
před 5 měsíci René

Ahoj, a nebylo by lepší dlaždičky vyměnit? Ještě jsem neslyšel, že by se dlaždičky přetírali nějakou barvou. My za sebou máme poměrně čerstvě rekonstrukci koupelny a nebylo to zas až tak hrozné. Máme modré dlaždičky a bílé vybavení z https://www.levna-koupelna.cz/ a koupelna vypadá pěkně.

0
před 4 měsíci Patrik

René: díky za tip na tu stránku. Taky zrovna sháním nějaké vybavení do koupelny, takže se to určitě hodí. Před pár týdny jsem hledal takovou tu sprchovou tyč na závěs a nedařilo se mi ji nikde najít. Nakonec jsem ji ale našel v tomto obchodě: https://www.emako.cz/sprchove-tyce/ Koukal jsem, že co se vybavení koupelen týče tam mají také docela dobrý výběr.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 10


Přidat příspěvek