Barva do koupelny na dlaždičky

0
před 2 roky Jitka

Dobrý den, nevíte jestli existuje barva na dlaždičky? jakou bych si mohla koupelnu upravit dle sebe?

0
před 2 roky Martina

Ano, já jsem si takhle upravovala můj kadeřnický salon http://svk-barvy.cz/89-barvy-na-dlazdicky, barva na dlaždičkách dobře drží, i když ji omývám vlhkou hadrou.

0
před 2 roky Jitka

Jak dlouho to bude trvat, když si tam objednám barvy prosím?

0
před 2 roky Martina

Já už jsem u nich dělala 3 objednávky, a vždy jsem měla balík za dva dny doma.

0
před 10 měsíci donaaald

Tak do barvení dlaždiček bych tedy rozhodně nešel a podle mě to rozhodně nebude vypadat dobře. Být vámi tak spíš zvažuju uplně nové. My jsme si do koupelny dali umělý kámen z https://www.koupelny-dlazba.cz/umely-kamen a vypadá to naprosto luxusně.

0
před 5 měsíci Olga

Ahoj, o barvení dlaždiček jsem ještě neslyšela, ale určitě se vyrábí barva, která na nich drží. My jsme teda při rekonstrukci koupelny měnili vše, včetně dlaždiček. Také se nám nelíbili, tak jsme je vyměnili za jiné. Ani nás nenapadlo je přetřít. Máme modré dlaždičky a bílé koupelnové vybavení z https://www.levna-koupelna.cz/ a ta kombinace barev se do koupelny skvěle hodí.

0
před 3 týdny Olina

Dobrý den, barva na dlaždičky opravdu existuje, a při renovaci koupelny jsem jí použila také, do likvidace původních dlaždiček jsem vůbec nešla kvůli hluku a hlavně "bordelu", který by z toho byl, a to nemluvím o financích, celá koupelna mě vyšla do 2 tis. Kč. Olina

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 + 12


Přidat příspěvek