Bacha prší!!!

0
Obrázek uživatele bartson
před 7 lety bartson

Hehe, aktuální počasí, kdy si příroda dovolila naší republiku pokapat trochou vody a kdy se z toho obecně dělají katastrofy, mě přivedlo na myšlenku založit toto lehce oddechové téma.
Všimli jste si kolik lidí je úplně do ruda rozběsněných, že prší, i když si můžou vzít nepromokavou bundu, deštník apod? A všimli jste si kolik zpravodajských kanálů z toho dokáže udělat apokalyptickou katastrofu s titulkem "Naší zem čeká pekelná záplava deště, bude stupeň nebezpečí sto!" :D Nechává vás toto chladným nebo také bušíte pěstí do stolu ať už přestane nebo jen tiše sledujete jak si tu příroda hospodaří?:)
Někdy mě napadá že je ooooopravdu dobře že nemůže tahle nadutá lidská rasa ovládat počasí, to by to vypadalo :D neee, moc prší, neee moc horko, neeee moc zima:))

0
Obrázek uživatele Mritamira
před 7 lety Mritamira

Tak nejaky ten dest prijit stejne musel. Je rok vodniho draka :o)

0
před 7 lety Dita

To je taková novinářská specialita co nejvíc akční a pokud to jde tak bulvární a dramatické. Jde o sledovanost. Nejlepší je v zimě trochu napadne a v Praze mají hned kalamitu. Ve Vídni tohle nezažijete. Vůbec tam jedou třeba dva pluhy za sebou. Jednou se nám stalo, že jsme si tak jeli po nasolené silnici (u nás) a zničehonic, přestali solit, dostali jsme smyka a jen tak tak to ustáli. No, kdybych byla za volantem já, tak skončíme v příkopu to je jasný, ale i tak, prostě s tím nepočítáte a to byla státovka, žádná silnička 3 třídy.
No my tady za plotem máme babičku a ta říká, to je teplo, to je zima, to je vítr, to je mráz. Ať je jak je vždy je to špatně. Ještě jsem ji nezažila říci pochvalu na počasí i když je krásně, to je zase buď teplo a nebo sucho - nezaprší a nezaprší. ....

0
Obrázek uživatele Danah
před 7 lety Danah

Déšť je moje oblíbené téma. Nenadávám na nic, ale jsem celkem ráda, když se za deště vylidní město.:-)))Tady máme nejvíc drobné nenápadné a vytrvalé mrholení, že si člověk ani nevšimne, že je promoklý na kůži.Včera jsem vyfotila dvě osůbky v pláštěnkách, co si povídaly a hihňaly se, připadaly mi roztomilé jak berušky. :-))Mám moc ráda mraky, mráčky, oblaka, nebe za jakéhokoliv počasí, pozorovat nebe je lepší než kino. :-))

0
před 7 lety Hana

Ano buďme rádi za déšť, voda je život a vzhledem k poloze naší země musíme být opravdu rádi za každý déšť. Těch pár loužiček na našem území v podobě rybníků by nás nezachránilo.

0
Obrázek uživatele Jirka
před 7 lety Jirka

Aktuální předpověď pro Moravu.

0
Obrázek uživatele Jirka
před 7 lety Jirka

Dokud není v Bečvě v Teplicích 6m vody, tak jsem v klidu.

0
Obrázek uživatele japetka
před 7 lety japetka

Ahoj, taky mám pocit, že už to "novináři" dost přehání. Když svítí slunce, tak hrozí sucho, jaké tu nebylo od roku 1947, pak má zapršet a hned katastrofické scénáře. :-D

0
Obrázek uživatele Lucka
před 7 lety Lucka

Novináři prostě potřebujou pořád akci i kdyby se nedělo nic:) Ratha už nikdo nečte, prošlé potraviny jsou tu už zvyklostí, tak musí něco vycucat z naprosto "extrémního" počasí, které tu řádí:D

0
Obrázek uživatele Danah
před 7 lety Danah

Vy jste ještě neslyšeli o globálním dešti???

0
před 7 lety dračkova

Danah:Naštěstí neslyšela, asi ještě páni mocní nepřišli na to, že by se na tom dalo třeba taky vydělat.

Mě je celkem jedno jak je venku, jsem ráda zalezlá doma u teplého krbu, s dobrou knížkou v ruce a teplým čajem a v zátiší mi drčí kapky deště do střechy.

0
Obrázek uživatele mrkvicka
před 6 lety mrkvicka

Já si vžy řeknu, aspoň se příroda napije :-) Déšť tu je hlavně pro stromy, louky, ale i ta pole ze kterých je zrní na chleba. Ať neprší, a to by se ti chytří divili, že není pšenice, brambory, prostě jídlo!

0
Obrázek uživatele Karlička
před 5 lety Karlička

+bartson Mluvíte mi z duše. :) Já mám moc ráda deštivě počasí, vemu deštník a jdu na procházku. Když prší, venku je liduprázdno, člověk se kochá voňavou čistou přírodou a je to paráda. Média vůbec všechno zveličují. Na Nově k tomu dají katastrofickou hudbu a je z toho hotová hrůza. Přitom na světě se dějí horší věci, tsunami, urakány apod.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 - 4


Přidat příspěvek