Američané se 78% BIO?

0
Obrázek uživatele Lucka
před 7 lety Lucka

Dost mě zaujal článek o američanech, kteří nakupují podle jejich výsledků ze 78% vše obyvatel BIOpotraviny, no upřímně, když vidím záběry na americkou populaci, moc bych do nich neřekla, že tolik lidí by jedlo zdravé BIO potraviny...:-)
http://www.bio-info.cz/zpravy/78-procent-americkych-rodin-kupuje-biopotraviny

0
Obrázek uživatele Frodik
před 7 lety Frodik

Lucka: Články na BIO info bohužel mají dost často nádech bulvárnosti a proto je už nečtu. Samozřejmě, že těch 78% je nesmysl. To je tak maximálně procento američanů, kteří si jednou někdy něco koupili BIO a to dle mého názoru a zkušenosti spíš omylem :-)
Je fajn, že někdo jako zmíněný web, chce podporovat myšlenku BIO, ale někdy už jsou ty články a hlavně nadpisy bulvární, jakoby se jednalo o nějaký Hrom či Blesk ...

0
Obrázek uživatele Lucka
před 7 lety Lucka

Asi je to pravda, já mám ty stránky celkem ráda, každopádně tohle je fakt trochu mimo mísu:P určitě existují státy, kde by se těch 78% rozumnějších lidí našlo, ale dost silně pochybuju, že by to byla právě tak "zdravá" (ironie) Amerika:p Nebo že by to dělaly BIO hamburgery a BIO hranolky na každém rohu fastfoodu?:-D

0
Obrázek uživatele happy.lenulka@
před 7 lety happy.lenulka@

třeba jim křivdíte a v USA frčí Bio hemenex, bio hranolky, bio krocani, bio čínské bufety,... :D :D :D


0
Obrázek uživatele Lucka
před 7 lety Lucka

Pravda pravda, možná bych si nakonec od nich měly vzít příklad:-D

0
před 7 lety BIO

Ahoj, přítelkyně,která žila rok v USA,tak říkala,že tam mají snad tučnou aji vodu, přijela tam,snažila se jíst normální jídla a stejně přibrala přes 20kg.
To složení potravin ve všem je prej strašně moc sugar and fats :-D
No a když to vezmete z toho druhýho pohledu a seženete si na youtube. dokumenty typu Sicko nebo Zpracovaní lidé. Tak je to úmyslně ty jídla,tak nezdravý,protože pro ty nenasytný farmaceutický organizace je zdravej američan ztráta příjmu.. a podle posledních výzkumů je i ten nejchudší francouz zdravejší než průměrný dobře zabezpečený američan... no nic jen tak k diskuzi:):)

0
Obrázek uživatele btgreen
před 7 lety btgreen

moje dvouletá zkušenost ze státu Washington, Seattle - sportem posedlí aktivní lidi jsem potkávala víc než lidi s nadvahou, vlastně si ani nevzpomínám, možná pár černošských babiček... Velmi populární byl farmer's market v takovém měřítku, že se nám tady o tom ani nezdá. Rozdíly mezi east and west and south and north of USA jsou zřejmé.

0
před 7 lety Adéla

Prosím o vyplnění ankety k mé bakalářské práci. Moc děkuji!

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDBmOUVvTXN5c1FMRmdnZEdzNzlEbEE6MQ#gid=0

0
Obrázek uživatele vojtano
před 7 lety vojtano

Někdo jim nakukal, že "hambáče" jsou BIO a berušky (Amíci) jsou spokojený... :-)

0
před 7 lety Aneta

Právě jsem v USA v Oregonu kde lidi v mém okolí jedí hodně BIO a je tu mnohem lepší dostupnost a výběr BIO potravin a jídel. Jak je zmíněno v příspěvku už jiném tady je rozdíl mezi západem a východem! Tady na západě kde jsem hodně lidí žije zdravě, ekologicky a v souladu s přírodou! Mnohem víc než v ČR...

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 + 12


Přidat příspěvek