Aktovka pro prvňáčka

0
před 4 měsíci Lenka

Jaká je nejlepší aktovka pro malé dítě? které nastupuje do školy?

0
před 4 měsíci Aneta

Nejlepší je taková, která mu bude pěkně sedět na zádech :-), já jsem koupila synovi aktovku do školy z www.bagmaster.cz, jejich batohy mají i doporučení od fyzioterapeuta :-)

0
před 4 měsíci Ema

Tam mají moc dobré aktovky, já co jsem koupila synkovi, tak když tam naloží vše co potřebuje do školy, tak to není vůbec težké

0
před 4 měsíci Martina

Dívala jsem se na ty kabelky a koupila si jednu do školy, vypadají opravdu stylově

0
před 4 měsíci Ivka

Taky teď hledám vhodný batoh pro školáka. Chtěla bych něco, co není tvrdé jak aktovka a bude to šetrnější a přizpůsobivější pro děcká záda. Můžu poprosit o nějaké typy ?

0
před 3 měsíci Iris

Nedávno jsem řešila stejný problém. Mrkněte na stránky www.bagmaster.cz. Mají obrovský výběr a kvalitní batohy pro všechny školáky.

0
před 3 měsíci Nina

Není to riziko, nakupovat na internetu? Pokud mě nebude batoh  vyhovovat, tak je určitě složité ho vrátit.

0
před 3 měsíci Iris

Žádné riziko nehrozí, u bagnasteru není problém batoh vrátit nebo vyměnit. Ale osobně si myslím, že jejich batohy není potřeba vracet, jsou opravdu hezké a kvalitní.

0
před 2 měsíci Ajuša

Mám podobnou zkušenost, objednali jsme dceři školní batoh od bagmasteru, splňoval všechno co jsem od něho očekávala, ale naší malé se nelíbil. Tak jsme ho poslali zpět a vybrali druhý. Vše proběhlo bez komplikací.

0
před 2 měsíci Nina

Tak dík za názory, ale asi batoh koupíme v kamenném obchodě. Nerada nakupuji  cokoliv po internetu. Ale určitě budeme hledat nějaký hezký od bagmasteru.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 + 11


Přidat příspěvek