Aktovka pro prvňáčka

0
před 9 měsíci Lenka

Jaká je nejlepší aktovka pro malé dítě? které nastupuje do školy?

0
před 9 měsíci Aneta

Nejlepší je taková, která mu bude pěkně sedět na zádech :-), já jsem koupila synovi aktovku do školy z www.bagmaster.cz, jejich batohy mají i doporučení od fyzioterapeuta :-)

0
před 9 měsíci Ema

Tam mají moc dobré aktovky, já co jsem koupila synkovi, tak když tam naloží vše co potřebuje do školy, tak to není vůbec težké

0
před 9 měsíci Martina

Dívala jsem se na ty kabelky a koupila si jednu do školy, vypadají opravdu stylově

0
před 9 měsíci Ivka

Taky teď hledám vhodný batoh pro školáka. Chtěla bych něco, co není tvrdé jak aktovka a bude to šetrnější a přizpůsobivější pro děcká záda. Můžu poprosit o nějaké typy ?

0
před 8 měsíci Iris

Nedávno jsem řešila stejný problém. Mrkněte na stránky www.bagmaster.cz. Mají obrovský výběr a kvalitní batohy pro všechny školáky.

0
před 8 měsíci Nina

Není to riziko, nakupovat na internetu? Pokud mě nebude batoh  vyhovovat, tak je určitě složité ho vrátit.

0
před 8 měsíci Iris

Žádné riziko nehrozí, u bagnasteru není problém batoh vrátit nebo vyměnit. Ale osobně si myslím, že jejich batohy není potřeba vracet, jsou opravdu hezké a kvalitní.

0
před 7 měsíci Ajuša

Mám podobnou zkušenost, objednali jsme dceři školní batoh od bagmasteru, splňoval všechno co jsem od něho očekávala, ale naší malé se nelíbil. Tak jsme ho poslali zpět a vybrali druhý. Vše proběhlo bez komplikací.

0
před 7 měsíci Nina

Tak dík za názory, ale asi batoh koupíme v kamenném obchodě. Nerada nakupuji  cokoliv po internetu. Ale určitě budeme hledat nějaký hezký od bagmasteru.

0
před 4 měsíci Luisa

Nedávno jsem v časopise viděla reklamu na batohy o thebagu. Má ho někdo?

0
před 4 měsíci Bibina

Ano, pořídili jsme ho dceři do druhé třídy. Je super, protože má ergonomická záda. Mrkněte na www.thebag.cz

0
před 4 měsíci Marcy

Přesně jak píšou ostatní, hlavně tvarovaná záda, hrudní pás a pro prvňáka pevnou konstrukci. My máme dcerku dost drobnou, takže jsem šla taky po váze kolem jednoho kilogramu, což by ale mělo být pro všechny ty prcky podle mě taky prioritou. Hlavně ten poslední bod spňovaly aktovky Stil, ikdyž na Bagmaster jsem se původně dívala taky. S rozhodnutím spokojená, aktovka je hezká, odolná, líbí se mi i ten magnetický způsob zavírání aktovky jednou rukou, nevím jak se to přesně jmenuje.

0
před 4 měsíci Danulina

Takto je dobrý tip na vánoční dárek pro syna. Určitě vybereme na jejich stránkách nějaký pro kluky.

0
před 4 měsíci Danulina

Takto je dobrý tip na vánoční dárek pro syna. Určitě vybereme na jejich stránkách nějaký pro kluky.

0
před 4 měsíci Janina

Ta ergonomická záda jsou dobrá k čemu?

0
před 4 měsíci Mimoza

Jestli někdo sháníte pro kluka, máme taky Stil, syn nutně potřeboval s motorkou a s ničím jiným :D k otázce Janiny, ergonomická záda jsou anatomicky tvarované, spolu s pevnou konstrukcí zajistí optimální rozložení váhy a neničí záda. To ale splňuje většina aktovek. Nákupu přes internet bych se nebála, už se spíš bojím chodit do obchodů k neochotným prodavačům. https://www.stil.cz/skolni-set-champion

0
před 4 měsíci Lejlina

Díky možnosti nastavení výšky ramenního popruhu je možnost ho upravit dítěti podle výšky, takže s ním tzv. roste. Batohy od thebagu mají posuvný hrudní a široký pánevní popruh, takže zátěž je co nejblíže zad a váha se přenáší do oblasti pánve.

0
před 3 měsíci Janina

Podívala jsem se na www.thebag.cz, opravdu je to tak, jak jste napsala, že batoh roste s dítětem.

0
před 3 měsíci Štěpka

My batohy thebag kupujeme dětem už pár let, jsme maximálně spokojení.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 12


Přidat příspěvek