Aktovka

0
před 5 měsíci Jana

Dobrý den, potřebuji poradit, syn půjde příští rok do první třídy, tak jsem si říkala, že bych mu na vánoce koupila aktovku, jelikož to není úplně malá investice. Jen nevím jakou značku, protože na trhu jich je opravdu mnoho! S jakou máte dobrou zkušenost?

0
před 5 měsíci Renata

U nás máme dobrou zkušenost se značkou Baagl. Pořizovala jsem u nich už aktovku dceři před dvěma lety a letos synovi. Jsou cenově dostupné a navíc dobře propracované. Mají posuvný zádový systém, díky kterému se aktovka přizpůsobí postavě dítěte a navíc má spousty reflexních prvků což je dneska rozhodně potřeba. A je i hodně lehká.

0
před 5 měsíci Jana

Aha , tak to moc děkuji za dobrý výklad a mají i nějaký svůj obchod nebo se dá pořídit kdekoliv?

0
před 5 měsíci Renata

No my jsme pořizovali přes jejich e-shop a synovi jsem tam letos koupila tuhle https://www.baagl.cz/baagl-skolni-aktovka-zippy-racer/ a k tomu jsem mu tam koupila penál a pytlík na přezůvky a box na svačinku se stejným motivem :-)

0
před 6 dny Lucka95

Souhlasím, také jsme vybrali na Baagl a objednáváme tam už po několikáté.

0
před 6 dny Denisa

Zdravím, my jsme dcerce koupili tento školní batoh https://www.zdravybatoh.cz/p/skolni-batoh-alva-beckmann-2019. Jsme moc spokojení, batoh je opravdu propracovaný, prostorný a hlavně lehoučký. 

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 7


Přidat příspěvek