Adrenalinový zážitek

0
před 2 roky Sofie

Tak jsme doma včera řešili, že bychom chtěli zkusit nějaký adrenalinový zážitek :) Máte nějaké tipy, co podniknout? Jako nic extrémního jako bunee, skákání z letadla apod. Ideálně Moravskoslezský kraj nebo okolí. Díky za tipy ;-)

0
před 2 roky Klára

Tak možná nějakou jízdu sporťákem? Kupovala jsem to nedáno pro přítele, on je fanda do aut a byl moc spoko.

0
před 2 roky Sofie

Sporťáky toho mého moc neberou, on je spíš na teréňáky ujetej :)

0
před 2 roky Lukáš

tak nějaký off road v jeepu, bugyně nebo tak něco? Já na tom byl a paráda.

0
před 2 roky Sofie

No to nezní špatně :) kde to dělají?

0
před 2 roky Lukáš

Byl jsem na tom v Ostravě, klidně ti pošlu link, jestli chceš.

0
před 2 roky Sofie

Jasně, posílej :) A jak to celé probíhalo? Kolik to stojí?

0
před 2 roky Lukáš

http://www.centrum.libros.cz/jeep.php Já byl přímo na tomhle. 30 min. extrémní jízdy v terénu, všechno ti předem vysvětlí, ukážou, po celou dobu je s tebou instruktor. Byl to fakt zážitek. Cena tuším byla nějak kolem 4 táců.

0
před 2 roky Sofie

Díky, my na to mrknem s přítelem, vypadá to zajímavě :)

0
před 2 roky Lukáš

Jasně, já se chystám na podzim ještě na tu jízdu v buggy :D

0
před 2 roky Terinka

A je adrenalin ten závod inline, který teď bude v Mostě? http://www.lifeinline.cz/cs :-D

0
před 2 roky Tomáš

Tak jako pokud pojedeš dostatečně rychle, tak to může být pořádný adrenalin. :-D

0
před 2 roky Terinka

:-D To je fakt. To bych se ale hne rozbila, protože na inlinech neumím moc dobře jezdit a navíc když by tam byli ještě nějací lidi, tak bych se hned k někomu připletla pod kolečka. :-D Asi se na to půjdu podívat jen jako divák. :-D

0
před 2 roky Tomáš

Tak jako nemusíte podnikat nic tak nebezpečného. Můžete jít třeba i jen na zážitkovou jízdu. Ty jsou taky v ostravě a jsou teda mnohem bezpečnější, než nějaké bruslení. :-D Zážitek je to ale tisíckrát větší! :-D Však se podívejte na http://www.centrum.libros.cz/

0
před 2 roky Terinka

Tak to vypadá teda asi i mnohem lépe než nějaké bruslení. :-D Tak to já asi půjdu na tu tatru. To bude boží. Úplně jako kdybych se viděla, když jsem byla malá a když jsem řádila na zahradě s oranžovou tatrovkou. :-D

0
před 2 roky Tomáš

Běžte! uvidíte, že je to fakt super. Jako za mě je to lepší třeba skok z letadla s padákem. Fakt ta zážitkovka stojí za to. Pro mě asi nejlepší byla v tatře, i když jsem už vyzkoušel i buginu a humera.

0
před 2 roky Danuše

Dobrý den, mám dotaz na ty zážitkovky - dají se ty zážitkovky objednat i telefonicky? Nikde jsem totiž tuhle možnost nenašla a po internetu bohužel nebudu mít v tu dobu, kdy budeme chtít jít, možnost... :-( Je to teda možné i po telefonu? Nevíte?

0
před 2 roky Tomáš

jj Danko, dají. Stačí jim prostě zavolat  a na všem se domluvit. Prostě si někam napište to jejich čísilko a určitě zavolejte. Oni jsou strašně fajní a ochotní, takže se s vámi určitě na všem domluví klidně i telefonicky. =)

0
před 2 roky Danuše

OK, tak já si teda na ně uložím to číslo a pak jim zavolám. Jo a je to číslo na jejich webovkách správné? Nebo je potřeba si uložit nějaké jiné? Nikdy se v tom totiž nevyznám. Jinak ale jsou ty stránky do librosu přehledné a jednoduché, což je pro mě naprosto super. =)

0
před 2 roky Tomáš

jj oni mají všechna čísla (i na facebooku) aktuální  a aktivní, takže všechna naprosto sedí. =) Prostě jim pak jen zavolejte a oni se s vámi určitě nějak dohodnou. Oni jsou naprosto báječní a suprovní, takže s nima není žádný problém. =)

0
před 2 roky Naty

Zdravím, přátelé.
Můžete mi, prosím, poradit, zda je větší adrenalin jízda buginou nebo v tatře? Na libros jsem teda už narazila dříve, když jsem jela okolo s kámoškama a ty mi říkaly, že se tam dají odečíst body. Tak me to zaujalo a našla jsem si je na internetu. Vypadá to dobře. Jen mě ale zajímalo, které ty jízdy jsou více zážitkové a více adrenalinové? Budeme si totiž chtít pořádně užít, tak ať to stojí za to. :-D

0
před 2 roky Tomáš

No... Ono záleží. Jako pro mě byl určitě větší zážitek ta jízda v tatře, ale každý to může mít různě. Třeba zrovna vám přijde jako největší zážitek v bugině. Jako já jsem kdysi stejné rozhodování vyřešil jednoduše - koupil jsem si všechny jízdy, co mají, a každý týden o víkendu jsem jezdil. Tak jsem si vyzkoušel všechno a jednoznačně jsem se zamiloval do jízdy v tatře. To bylo the best. Ale vy to samozřejmě můžete mít jinak.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 + 12


Přidat příspěvek