5 denní dieta - kušenosti?

0
Obrázek uživatele vrtulka16
před 2 roky vrtulka16

Ahoj lidičky, potřebovala bych znát váš názro nebo zkušenost - moje mamina se rozhodla, že musí nutně shodit 5 kg za týden (odlétají s tatíkem na dovolenou na Kapverdy) no a tak tam "nemuze delat ostudu s faldama na břiše, že jo?" :( Grrr.. snažila jsem si jí vysvětlit, že na to měla myslet dřív a začít s tím něco dělat už dávno - že to za týden nestrhne... ona si přečetla někde na netu, že se dá zhubnout za 5 dní nějakou drastickou dietou. ... tak jsem trochu googlila a názory se na to různí - je mi jasný, že to možná půjde, ale není to setrvalý stav, může si navíc ublížit a shozená kg zase nabrat zpet a jestě nco navíc... Teď jsem ještě hledala nějakou stránku, kde by bylo jednoduše smysluplně popsáno a vysvětleno, proč je to nesmysl - chtěla bych jí to práv poslat, at si to sama přečte... Něco jsem našla. Myslíte, že jí to přesvědčí?

0
Obrázek uživatele vrtulka16
před 2 roky vrtulka16

Jo a zapomněla jsem dodat, pokud znát nějaké jiné stránky, kde by to bylo srozumitelně popsané, aby to mamina (55 let) vstřebala a neblbla? ... klidně písněte do komentu - budu vděčná. :)

0
před 6 měsíci Hanka

Já jsem žádnou dietu nemusela držet, podařilo se mi rychle zhubnout díky spalovačům tuků

0
před 6 měsíci Jana

tak to je největší s*acka s prominutim. Doporučuji skupinu Low carb na facebooku a stravovat se tak + dopnky prirodní od- http://www.priroda-zenam.cz

0
před 5 měsíci Eva

Co jsou to spalovače tuků? jak to funguje?

0
před 5 měsíci Pavla

Pomohou vám pěkně vypracovat postavu při cvičení, já je kupuji zde https://www.fitness4u.cz/spalovace-tuku/

0
před 5 měsíci Eva

Tak díky moc už je mám objednané akoupila jsem si tam i pěkná tílka na cvičení

0
před 4 měsíci Eliška

Všechno co je na 5 dní nebo kde se rychle hubne je spatný. Má se hubnout takovou dobu co jste to přibrali :) prírodní produkty : http://www.priroda-zenam.cz/clanky

0
0
před 4 týdny Landova

5ti denní dieta? K čemu to je? :) Já jsem potřebovala zhubnout 15 kg a dneska můžu konečně říct, že se mi to podařilo. Ale otázka 5ti dní to tedy nebyla :-D A musela jsem si nechat pomoct. Ale konečně mám váhu takovou, jakou jsme chtěla.

0
před 4 týdny Žaneta

Landova, 15 kg to je dost dobrý výsledek! A můžu se zeptat jak sis nebo od koho nechala poradit?

0
před 4 týdny Landova

Díky, to je, jsem na sebe taky pyšná! :) Cítím se skvěle.Pomohli mi tady: https://www.svet-zdravi.cz/

0
před 4 týdny Žaneta

To věřím, právem :-) Děkuji ti, podívám se na ně, ale myslím, že je takle znám z nějakých reklam.

0
před 3 týdny Landova

Jo jo to určitě znáš, jednak z reklam a jednak jsou po celém Česku, tak jsi o nich už určitě slyšela. Tak tam můžeš zkusit také zajít.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 8


Přidat příspěvek