Zelené pivo

0
před 8 lety Lenny

Dnes jsem si přečetla zcela náhodou článek o zeleném pivu. Nestačila jsem se divit, prej vylouhované bylinky dodávají populárnímu zelenému pivu tu zelenou barvu. Prdlajs! E133 brilantní modř. Docela husté.Tady je článek:
http://brno.idnes.cz/znalci-kritizuji-zelene-pivo-od-starobrna-barvu-dela-chemie-tvrdi-1cd-/brno-zpravy.aspx?c=A120410_1761346_brno-zpravy_bor
Spíš mě napadá, proč nás do prčic zabíjej? Fuj. Člověk se bojí už cokoliv jíst. Složení čtu, snažím se.. ale občas málo platné..

0
před 8 lety Danah

Proč nás asi zabíjej? Protože jsme přemnožený. A proto, abychom byli předmětem pokusného "léčení".

0
před 8 lety vercounek

a aby mohli neustále prodávat léky a "léčit nás"

0
před 8 lety Dita

Danah a vy myslíte, že tato konzumace zvýší úmrtnost? když jsem na druhou stranu tahaj ti co mají třeba i 5 a více dětí? běžný evropan je rád, že má dvě.
Není za tím něco jiného? dost často si kladu také tuto otázku, a odpověď jsem zatím nijak nenašla, protože mi to moc nedává smysl. Třeba jsou za tím také zisky a levnější náklady na výrobu, lid jim to jí tak proč si nevydělat více.
Nebo není třeba za tím právě důvod léčení a prodávát hojně léky? jak píše vercounek.
Chtělo by to vidět nějakou statistiku.

0
před 8 lety Danah

Dito, já jsem napsala- jsme předmětem pokusného léčení. Tím myslím celou politiku zdravotní péče, založenou na léčbě farmaceutickými preparáty, nedostatečně vyzkoušenými. Začíná to už u obvodního lékaře. Samozřejmě že jsou za tím peníze. Lidí je přece jako much. Svět tmavne, hloupne a směřuje politicky silně doleva. Přistěhovalci nikdy nebudou volit pravici, nýbrž rozhazovačnou levicovou sociálně štědrou politiku.

0
před 8 lety Dita

Jo, jo, díky za dovysvětlení, ale myslíte že to ve skutečnosti zvyšuje i úmrtnost?
Zajímalo by mě kdo jim na ty dávky bude vydělávat.

0
před 8 lety Danah

když se města neuvěřitelně rychle rozlézají do krajiny a zemědělské půdy ubývá-tak planeta všechny neuživí: proto tolik náhražek skutečné potravy: ta bude čím dál vzácnější.Proto je také i teď drahá. Jelikož bílý svět je vyspělejší, je v té chemizaci mnohem dál. No a odnášíme to my, obyvatelstvo,tím, čím jsme krmeni: umělohmotnou stravou, napodobeninami jídla,které pamatujeme z dětství. V zemích jako např. Pákistán nebo Indie, Jihoafrická republika- ovoce a zelenina voní!!!Jsou vzácné a je toho málo, ale kvalitou jsou nepřekonatelně lepší než evropské. Mám kamarádky z Jihoafrické republiky, a jedna mi říkala, jak jí bylo tady celý rok špatně z jídla a jak bojovala s tím, co tady v Evropě jíst.

0
před 8 lety 6sense

Přidají blue curacao a považují to za byliny ... lol

0
před 8 lety Lenny

No, jsem ráda za Vaše příspěvky, také si myslím, že jde o levnější náklady a tím větší zisky pro výrobce atd. Ale co mi vrtá hlavou, proč jsou i v lécích potom éčka :-D nejsem znalec, opravdu ne! Pouze když to vidím už nevím co mám jíst.. docela smutné. A co mi vadí nejvíc na zeleném pivu, že lžou, že je to vylouhovaná bylinka popřípadě bylinky.. a přitom je to jen nechutné zdraví škodlivé barvivo.. ale dokonce myslím, že v náhražkách cukrů jsou také škodlivá éčka. Nemluvě o uzeninách, já osobně se jim vyhýbám.. ale koukám, že bych asi neměla jíst vůbec nebo co :-D

0
před 8 lety Lenny

Danah: asi máte pravdu.. tady opravdu kvalita potravin rapidně klesla a nejen éčkama.. občas už skutečně nevím co si myslet. Ale vzhledem k tomu, že držíme prvenství v rakovině tlustého střeva, tak si myslím, že nic dobrým se nestravujeme. Číst etikety se složením, ok.. ale docela mi přijde, že je to občas zavádějící.. Mimochodem jsem měla prolinii poděbradku.. a taky měla něco špatného, nebo rozhodně né zdravého. Za to korunní bych řekla, že za mě ok. Ale u pultového prodeje.. nevím, nepoznám co nám zákazníkům nabízejí za svinstvo pouhým okem.. jak říkám, nevyznám se v tom dalece. Pouze jsem rozhořčená tím co nám dokážou nabízet za svinstvo..

0
před 8 lety 666Lenny@

Dita: myslím, že úmrtnost to zvyšuje, ale jen v případě slabšího jedince a nebo u lidí co tyhle éčka konzumují pravidelně ve velkém množství. A lidi co nejedí zeleninu a ták.. myslím, že ta hodně pomáhá.. jakože detox nebo něco.. možná plácám :-D

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 2


Přidat příspěvek